Jak wcześnie muszę być na lotnisku w Eindhoven?

Czy zarezerwowałeś(-aś) lot kontynentalny (= lot, którym przemieszczasz się w ramach kontynentu, w naszym przypadku – Europy) z lotniska w Eindhoven? Na tej stronie wyjaśniamy, ile czasu przed odlotem należy przybyć na parking na lotnisku w Eindhoven. Na stronie internetowej portu lotniczego w Eindhoven zalecono przybycie na lotnisko co najmniej 2 godziny wcześniej. My rekomendujemy przyjazd trochę wcześniej i pojawienie się na parkingu z 2,5-godzinnym wyprzedzeniem. Dotyczy to osób, które zarezerwowały usługę transferu na lotnisko w Eindhoven. Autobus z parkingu zabierze Cię do hali odlotów.

Czy wybrałeś(-aś) usługę parkingowego? Ponownie zalecamy, aby być w uzgodnionej lokalizacji z 2,5-godzinnym wyprzedzeniem, ze względu na kontrolę uszkodzeń, która zostanie przeprowadzona przez pracownika parkingu. Po przekazaniu samochodu, możesz w spokoju udać się w podróż.

Jeśli Twój lot jest międzykontynentalny, radzimy dotrzeć na parking z 3,5-godzinnym wyprzedzeniem. Samo lotnisko doradza ci 3 godziny, ale radzimy poświęcić trochę więcej czasu, aby uniknąć stresu i gorączkowego pośpiechu. Jeśli zdecydujesz się na transfer na lotnisko, to dodatkowy czas jest przeznaczony na podróż z parkingu na lotnisko, jeśli na usługę parkingowego – sprawdzenie samochodu. Zasadniczo zawsze transfer jest dostępny zaraz po przybyciu na parking; jeśli tak nie jest, jest to wyraźnie zaznaczone na stronie internetowej.

 

Informacje o ruchu drogowym

Informujemy, że Eindhoven znajduje się między wieloma węzłami drogowymi. Z tego powodu istnieje ryzyko utknięcia w korku. Sprawdź informacje o ruchu drogowym przed wyjazdem. Ponadto, zapoznaj się z najbardziej ruchliwymi trasami. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie napotkasz nieprzewidzianych opóźnień podczas podróży na lotnisko i odprawisz się na czas.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń