9,6/10 159 recenzji

Parking - lotnisko Eindhoven

Zmień lotnisko
do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 4 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji
Parkingi 13
Najwyżej oceniany Park4You
Najtańszy SchippersStop Park-Fly-Wash
Najbliżej lotniska Airport Eindhoven Parking

Parking przy porcie lotniczym Eindhoven

eśli jedziesz na lotnisko Eindhoven, to prawdopodobnie wolisz tam dotrzeć własnym samochodem. Nie musisz wówczas polegać na środkach transportu publicznego lub na przyjaciołach czy krewnych - możesz zaplanować swoją własną podróż! W takim wypadku nieocenioną pomocą jest znalezienie miejsca parkingowego oferowanego przez lotnisko. Niestety tanie miejsca parkingowe przy lotnisku Eindhoven nie zawsze są łatwe do znalezienia. Dlatego z nami możesz porównać dostawców usług parkingowych i zarezerwować dla siebie najlepsze miejsce. Wcześniejsza rezerwacja jest często tańsza niż wybieranie miejsca parkingowego w dniu wylotu.


Lotnisko Eindhoven rośnie z dnia na dzień. W ostatnich latach liczba pasażerów znacząco się zwiększyła. Każdego roku w porcie lotniczym Eindhoven airport swój lot rozpoczyna i kończy ponad 6,2 miliona pasażerów. W porównaniu z innymi lokalnymi portami lotniczymi, port lotniczy Eindhoven posiada szeroki wachlarz miejsc docelowych. Ze względu na niewielki rozmiar, odprawa pasażerska i inne formalności są proste i szybkie.

Lotnisko Eindhoven jest domem dla kilku tanich linii lotniczych. Firmy takie jak Ryanair i WizzAir oferują niedrogie loty, więc lecisz z Eindhoven w szczególnie korzystnej cenie. Jeśli przelot jest tani, prawdopodobnie chcesz też niedużo zapłacić za miejsce parkingowe. Zatem dobrym pomysłem jest porównanie dostawców usług parkingowych oferowane przez Parkos.


Lotnisko Eindhoven - tanie miejsca parkingowe

Warto to porównać! Zastępczy dostawcy usług parkingowych umożliwiają tanie parkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Aby znaleźć najlepszą cenę dla siebie, możesz porównać ofertę parkingów na Parkos i skorzystać z najlepszej oferty.

Aby zaoferować tańsze parkingi, ich lokalizacja jest nieco poza miastem i w sąsiedztwie lotniska Eindhoven. Oznacza to, że zastępczy dostawcy miejsc parkingowych znajdują się około 15 minut drogi od lotniska. Nie stanowi to jednak problemu - aby dotrzeć z parkingu na lotnisko Eindhoven, po zaparkowaniu samochodu, zostaniesz bezpłatnie przewieziona(-y) do terminalu. Pozwala to na szybkie, punktualne i bestresowe odprawienie się do lotu.

Jakość zastępczych parkingów nie jest gorsza z powodu korzystnych cen. Firmy działające przy lotnisku w Eindhoven nie mają stałego napływu klientów. Oznacza to, że muszą utrzymywać standardy i zapewniać doskonały serwis, aby zadowoleni klienci ponownie wybrali ich parking. Co więcej, oferują oni szereg dodatkowych usług - na przykład myjnię samochodową, aby pojazd był czysty i błyszczący po powrocie z podróży. Możesz oczekiwać nie tylko tańszego parkingu, ale także doskonałej obsługi!

Jeśli nadal nie jesteś pewna(-ien), czy zastępcze parkingi są dla Ciebie odpowiednie, możesz przeczytać recenzje innych klientów i sprawdzić, czy wszystko poszło dobrze. Parkos publikuje wszystkie opinie, więc możesz je przeczytać i porównać. Oczywiście, jeśli skorzystasz z naszych usług, będziesz mógł/mogła również zostawić swoją ocenę na temat Parkos. Dotychczas nasi klienci oceniali miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Eindhoven średnio na 9,5/10.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko Eindhoven

Parking przy lotnisku Eindhoven w najniższej cenie? Jest to możliwe w przypadku Parkos, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na usługę transferu na lotnisko, czy też usługę parkingowego. Nikt nie chce płacić zbyt dużo, a parkowanie na P1, P3 lub P4 może być dość drogie. Dostawcy parkingowi wokół lotniska Eindhoven zareagowali na tę potrzebę. Firmy te redukują koszty poprzez niewynajmowanie drogich biur i kosztownych reklam. To przekłada się na niższe ceny miejsc parkingowych w pobliżu lotniska Eindhoven. Tani parking przy lotnisku Eindhoven nie jest oczywiście równoznaczny ze słabo strzeżonym parkingiem. Dostawcy powiązani z Parkos zostali osobiście skontrolowani, aby mieć pewność, że Twój samochód jest zaparkowany bezpiecznie. Dostawcy nie znajdują się na oficjalnym parkingu lotniska Eindhoven, ale często w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Bezpłatny przewóz do terminala lotniska Eindhoven jest wliczony w cenę. Alternatywą dla dowozu na lotnisko jest usługa parkingowego, dzięki której możesz dojechać własnym samochodem bezpośrednio na lotnisko Eindhoven. Porównaj te dwie opcje usług parkingowych:

Transfer na lotnisko Eindhoven

Kies uw manier van parkeren

Jeśli lecisz z lotniska Eindhoven, możesz zdecydować się na usługę dowozu na lotnisko. Zazwyczaj jest to najlepsza opcja wśród tanich parkingów. Dzięki temu serwisowi możesz zaparkować samochód na terenie jednego z naszych dostawców usług parkingowych wokół lotniska Eindhoven. Bezpłatny, regularnie kursujący autobus jest gotowy do zabrania Cię bezpośrednio do terminala. Po powrocie autobus ponownie czeka na Ciebie przy terminalu, aby zabrać Cię bezpośrednio do Twojego pojazdu czekającego na parkingu. Opcjonalnie, możesz wybrać zadaszony parking. Jeśli wybierzesz tę opcję, to zazwyczaj musisz zostawić kluczyk do samochodu w depozycie. Niekiedy dostawca ma mało miejsca i musi przeparkować samochód, aby poprawić przepływ klientów. Regularnie kursujący autobus jest przeznaczony do transportowania pasażerów do/z lotniska, łącznie z ich bagażem. Czasem istnieje możliwość zarezerwowania bagażu o większych gabarytach za niewielką dodatkową opłatą. Jeśli nadal masz pytania dotyczące usługi dowozu na lotnisko Eindhoven, spójrz na nasze najczęściej zadawane pytania.

Usługa parkingowego na lotnisku Eindhoven

valet parkeren

Chcesz więcej komfortu? Możesz wybrać usługę parkingowego. Wówczas wystarczy, że dojedziesz do hali odlotów, a pracownik zarezerwowanego parkingu będzie tam na Ciebie czekał. Przeprowadzi on krótką kontrolę pojazdu, zapisze przebieg, a następnie zawiezie samochód na parking. Parkowanie na lotnisku Eindhoven jest więc zupełnie bezproblemowe, ponieważ możesz kontynuować podróż, gdy tylko dotrzesz do terminala. E-mail z potwierdzeniem, który otrzymasz po dokonaniu rezerwacji, zawsze zawiera dokładną lokalizację, w której kierowca będzie na Ciebie czekał, a także jego numer telefonu. Oznacza to, że zostawisz samochód w odległości 2 minut spacerem od stanowiska odprawy. Po powrocie z podróży pracownik parkingu będzie czekał z samochodem przed terminalem. Zatem możesz od razu kontynuować podróż do domu, ponieważ usługa parkingowego przy lotnisku Eindhoven jest bardziej komfortowa niż kiedykolwiek wcześniej. Ta usługa może okazać się szczególnie pomocna dla osób niepełnosprawnych, dla których transfer na linii parking - terminal może okazać się dość kłopotliwy. Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi parkingowego dla samochodów osobowych.

Parking długoterminowy na lotnisku Eindhoven

Z Parkos, wynajęcie długoterminowego miejsca parkingowego przy lotnisku Eindhoven jest łatwe. Na naszej stronie możesz bezpośrednio porównać najlepszych dostawców i zawsze znajdziesz najniższe ceny. Szczególnie jeśli podróżujesz przez dłuższy okres czasu, stawki mogą się znacznie różnić. Wszystkie firmy parkingowe obecne na stronie Parkos są przez nas osobiście sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa i udogodnień. Ponadto klienci, którzy już skorzystali z naszych usług, oceniają parkingi w Eindhoven średnio na 9,5/10. Tak więc nawet kilkudniowe parkowanie jest bezpieczne i wygodne.

Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek dotyczących parkowania przy lotnisku Eindhoven.

Vergelijk tussen verschillende aanbieders

Porównaj: Porównanie się opłaca. Widać to po naszych korzystnych cenach. Czy planujesz zaparkować na dłuższy okres czasu? Zalecamy zatem zestawienie ze sobą różnych dostawców usług parkingowych, ponieważ koszty mogą być wysokie: do 32,50 euro za dzień. Parkos ułatwia porównanie cen parkingów przy lotnisku Eindhoven. Dzięki temu Twoje korzyści są u nas na pierwszym planie.

Kies uw manier van parkeren

Wybór metody parkowania: Chcesz, żeby kierowca odebrał Twój samochód na lotnisku? A może wolisz, żeby Cię odwieźć na lotnisko? Istnieją różne rodzaje usług parkingowych, podobnie jak na innych dużych lotniskach, takich jak port lotniczy Kolonia/Bonn, lotnisko Stuttgart czy Amsterdam-Schiphol. Upewnij się, że znasz różnicę między usługą dowozu na lotnisko a parkingowego. Obecnie parking przy lotnisku w eindhoven ma w swojej ofercie dwie opcje, odpowiednie dla każdego amatora podróży w przestworzach.


Jeśli zdecydujesz się na transfer na lotnisko, dojedź samochodem na zarezerwowany parking zewnętrzny i zaparkuj. Z tego parkingu regularnie kursuje bezpłatny autobus, który zawiezie Cię na lotnisko. Tutaj zostaniesz wysadzony(-a) w pobliżu hali odlotów, abyś mógł spokojnie dokonać odprawy. Po przylocie, autobus będzie już na Ciebie czekał.


Jeśli wybierzesz usługę parkingowego, to jedziesz własnym samochodem bezpośrednio na lotnisko Eindhoven, gdzie kierowca dostawcy parkingowego będzie na Ciebie czekał przed halą odlotów. Najpierw sprawdzi pojazd pod kątem ewentualnych uszkodzeń. W ten sposób masz pewność, że Twój samochód zostanie zwrócony dokładnie w takim samym stanie, w jakim go przekazałeś. Następnie Twój samochód zostanie zaparkowany na zarezerwowanym parkingu. Po Twoim przylocie kierowca wróci z Twoim samochodem. Dzięki temu możesz natychmiast kontynuować podróż, a parkowanie na lotnisku jest nieuciążliwe.

Veiligheid

Bezpieczeństwo: Porównałeś różnych dostawców? Zatem pewnie chcesz, aby Twój samochód był zaparkowany bezpiecznie. Parkos osobiście kontroluje wszystkie oferowane parkingi i sprawdza bezpieczeństwo ich terenu. Przejrzyj różne środki bezpieczeństwa stosowane przez firmy i miej pewność, że Twój samochód jest prawidłowo zaparkowany. Wszystkie miejsca parkingowe naszych dostawców są strzeżone 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Plan uw reis

Planowanie trasy: Port lotniczy Eindhoven airport znajduje się na północny-zachód od centrum miasta Eindhoven. Aby nasza podróż nie okazała się drogą przez mękę, warto zaplanować ją od A do Z, zaczynając od sposobu dotarcia na lotnisko. Pozwoli to na zaoszczędzenie niepotrzebnego stresu oraz czasu. Okolice miasta Eindhoven mogą być bardzo zatłoczone, pomyśl na przykład o ruchliwym skrzyżowaniu Kerensheide. Warto zwracać uwagę na informacje o ruchu drogowym a także zaplanować swoją podróż z naszym planerem tras. W ten sposób bez żadnego stresu, bezpiecznie i niedrogo zaparkujesz samochód na lotnisku Eindhoven. Nasz poręczny planer trasy do lotnisku Eindhoven pomoże Ci bezproblemowo dotrzeć na teren parkingu.

Ceny parkingów w Lotnisko Eindhoven

Dostawca parkingów Typ parkingu Cena za 8 dni
SchippersStop Park-Fly-Wash Transfer na lotnisko | Zewnętrzny od €70.00
Euro-Parking Parking | Zewnętrzny od €74.50
Eazzypark Valet Usługa parkingowego | Zewnętrzny od €75.00
Airport Eindhoven Parking Parking | Zewnętrzny od €75.00
1 Stop Parking Transfer na lotnisko | Zewnętrzny od €75.00
Park4You Parking | Zewnętrzny od €75.00
P26 Eindhoven Airport Park & Fly Parking | Zewnętrzny od €106.00
P24 Eindhoven Airport Park & Fly Parking | Zewnętrzny od €110.00
Euro- Parking Eindhoven Parking | Zewnętrzny od €120.00
P21 Eindhoven Airport Park&Fly Parking | Zewnętrzny od €150.00
Eazzypark Valet Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Euro-Parking Parking | Zadaszony -
Park Sleep and Fly Hotel 46 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
P22 Eindhoven Airport Park & Fly Parking | Zewnętrzny -
Hotel 46 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -

*Ceny mogą się różnić w zależności od wybranych dat, sezonu i godzin przyjazdu. daty podane tutaj są od wt. 16.07.2024 do śr. 24.07.2024.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wcześnie muszę być na lotnisku w Eindhoven?

  chevron

  Czy zarezerwowałeś(-aś) lot kontynentalny (= lot, którym przemieszczasz się w ramach kontynentu, w naszym przypadku – Europy) z lotniska w Eindhoven? Na tej stronie wyjaśniamy, ile czasu przed odlotem należy przybyć na parking na lotnisku w Eindhoven. Na stronie internetowej portu lotniczego w Eindhoven zalecono przybycie na lotnisko co najmniej 2 godziny wcześniej. My rekomendujemy przyjazd trochę wcześniej i pojawienie się na parkingu z 2,5-godzinnym wyprzedzeniem. Dotyczy to osób, które zarezerwowały usługę transferu na lotnisko w Eindhoven. Autobus z parkingu zabierze Cię do hali odlotów.

   

  Czy wybrałeś(-aś) usługę parkingowego? Ponownie zalecamy, aby być w uzgodnionej lokalizacji z 2,5-godzinnym wyprzedzeniem, ze względu na kontrolę uszkodzeń, która zostanie przeprowadzona przez pracownika parkingu. Po przekazaniu samochodu, możesz w spokoju udać się w podróż.

  Jeśli Twój lot jest międzykontynentalny, radzimy dotrzeć na parking z 3,5-godzinnym wyprzedzeniem. Samo lotnisko doradza ci 3 godziny, ale radzimy poświęcić trochę więcej czasu, aby uniknąć stresu i gorączkowego pośpiechu. Jeśli zdecydujesz się na transfer na lotnisko, to dodatkowy czas jest przeznaczony na podróż z parkingu na lotnisko, jeśli na usługę parkingowego – sprawdzenie samochodu. Zasadniczo zawsze transfer jest dostępny zaraz po przybyciu na parking; jeśli tak nie jest, jest to wyraźnie zaznaczone na stronie internetowej.

   

  Informacje o ruchu drogowym

  Informujemy, że Eindhoven znajduje się między wieloma węzłami drogowymi. Z tego powodu istnieje ryzyko utknięcia w korku. Sprawdź informacje o ruchu drogowym przed wyjazdem. Ponadto, zapoznaj się z najbardziej ruchliwymi trasami. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie napotkasz nieprzewidzianych opóźnień podczas podróży na lotnisko i odprawisz się na czas.

 • Jak działa usługa transferu na lotnisko w Eindhoven?

  chevron

  Na lotnisku w Eindhoven masz możliwość skorzystania z transferu oferowanego przez różnych alternatywnych dostawców parkingów, ale nie wiesz, jak to działa? Na tej stronie wyjaśniamy dla Ciebie, jak dokładnie działa parking z usługą transferu na lotnisko.

  Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, możesz łatwo dojechać na parking własnym samochodem. Tutaj, w zależności od dostawcy parkingowego, samodzielnie zaparkujesz samochód lub samochód zostanie dla Ciebie zaparkowany. Niektórzy dostawcy parkingów znajdują się w pobliżu lotniska Eindhoven, dzięki czemu można pieszo dostać się na lotnisko w ciągu 3 minut.

   

  Inne parkingi są nieco dalej, dlatego oferują transfer. (Auto)bus zwykle czeka na Ciebie bezpośrednio na parkingu, aby zabrać Cię do hali odlotów w pobliżu stanowiska odprawy na lotnisku. Transfer jest oczywiście bezpłatny. W drodze powrotnej autobus odbierze Cię z terminalu i zawiezie na parking. Podróż na i z lotniska trwa maksymalnie 20 minut.

   

  Wszystkie parkingi na naszym portalu porównawczym znajdują się wokół lotniska w Eindhoven lub samego Eindhoven, na przykład w Son i Breugel. Dzięki temu nie musisz się martwić ruchliwymi drogami w centrum miasta i wokół niego. Warto porównać parkingi z Parkos!

  Alternatywą dla transferu na lotnisko jest usługa parkingowego. Jest to bardziej luksusowa opcja, dzięki której nie musisz jechać na parking, ale możesz zrelaksować się na lotnisku, na którym kierowca odbierze Twój samochód.

 • Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku w Eindhoven?

  chevron

  Parking z usługą parkingowego jest najłatwiejszym rodzajem parkingu na lotnisku w Eindhoven. Wybierając ten rodzaj parkowania, jedziesz samochodem bezpośrednio do hali odlotów. Pracownik parkingu będzie tam na Ciebie czekał, aby odebrać Twój samochód. Po sprawdzeniu uszkodzeń pojazdu i przebiegu, zaparkuje go dla Ciebie na bezpiecznym terenie parkingowym. Dzięki temu po powrocie z podróży nie będzie przykrych niespodzianek.

   

  Jak dotrzeć do hali odlotów? 

  Jeśli wybrałaś(-eś) usługę parkingowego, jedziesz prosto do hali odlotów. Adres znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Nie musisz iść na parking na lotnisku w Eindhoven, ale udajesz się na miejsce spotkania z pracownikiem parkingu po drugiej stronie ulicy. W e-mailu znajdziesz również plan podróży. Zwróć uwagę, aby nie minąć bariery parkingowej na lotnisku w Eindhoven – postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi w planie podróży. 

   

  Gdzie spotkam się z pracownikiem parkingu?

  Jeśli wybrałeś usługę parkingowego na lotnisku w Eindhoven, oddajesz samochód pracownikowi dostawcy parkingu. Zadzwoń do dostawcy parkingu 15 minut przed przyjazdem. Pracownik będzie na ciebie czekał w miejscu spotkania.

  W e-mailu z potwierdzeniem znajduje się adres miejsca spotkania, numer telefonu dostawcy i oczekiwana godzina przybycia. 

   

  Kontynuuj swoją podróż

  Następnie możesz przejść przez ulicę i rozpocząć podróż. W tym czasie pracownik parkuje samochód na bezpiecznym parkingu. Możesz wybrać, czy Twój samochód będzie zaparkowany na zewnątrz, czy wewnątrz. Nie musisz osobiście jechać na parking.

   

  Po powrocie 

  Po wylądowaniu samolotu dzwonisz do dostawcy parkingu, aby poinformować go o swoim powrocie. Uzgadniacie miejsce spotkania, zwykle przed halą przylotów. Parkingowy będzie tam czekał na Ciebie z Twoim samochodem. Numer dostawcy parkingu można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

   

  Zalety i wady usługi parkingowego

  Kiedy rezerwujesz miejsce parkingowe, oczywiście chcesz rozważyć plusy i minusy usługi parkingowego, dlatego poniżej znajdziesz podsumowanie cech.

  Zalety

  • Oszczędność czasu. Samodzielnie jedziesz do hali odlotów, co oszczędza czas, ponieważ nie musisz dojeżdżać na parking.
  • Wygoda. Nie musisz dojeżdżać na lotnisko innym środkiem transportu, niż Twój samochód. 

  Wady

  • Zaufanie. Musisz polegać na dostawcy parkingu, ponieważ to nie Ty parkujesz samochód. Możemy zapewnić, że wszyscy dostawcy Parkos zostali przez nas sprawdzeni i są wiarygodni.  
  • Opłaty. Usługa parkingowego kosztuje zwykle nieco więcej niż transfer na lotnisko. 
Korzyści z Parkos
usp car
Dokładnie sprawdzone
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp thumbs up
Najlepsze oferty
Najlepsze oferty parkingów
usp 24
Bezpłatne anulowanie
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp 24
+4 miliony klientów
Ponad 4 mln klientów na świecie