Parkos
user
9,8/10 133 recenzji

Parking - lotnisko Eindhoven

Zmień lotnisko
Group 3 do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 4 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji
Informacje
info car
Miejsca parkingowe
13
info message
Najlepiej oceniane
SchippersStop Park-Fly-Wash
info checkmark
Najtańsze
Airport Eindhoven Parking
info compass
Najbliżej lotniska
Park4You

Pokaż parkingi na mapie

Parking przy porcie lotniczym Eindhoven

Jeśli jedziesz na lotnisko Eindhoven, to prawdopodobnie wolisz tam dotrzeć własnym samochodem. Nie musisz wówczas polegać na środkach transportu publicznego lub na przyjaciołach czy krewnych - możesz zaplanować swoją własną podróż! Niestety tanie miejsca parkingowe przy lotnisku Eindhoven nie zawsze są łatwe do znalezienia. Dlatego z nami możesz porównać dostawców usług parkingowych i zarezerwować dla siebie najlepsze miejsce. Wcześniejsza rezerwacja jest często tańsza niż wybieranie miejsca parkingowego w dniu wylotu.


Pasażerowie lotniska Eindhoven

Rok Ilość
2014 3 926 395
2015 4 331 658
2016 4 736 205
2017 5 656 254
2018 6 237 755

Lotnisko Eindhoven rośnie z dnia na dzień. W ostatnich latach liczba pasażerów znacząco się zwiększyła. Każdego roku w porcie lotniczym Eindhoven przewozi się ponad 6,2 miliona pasażerów. W porównaniu z innymi lokalnymi portami lotniczymi, port lotniczy Eindhoven posiada szeroki wachlarz miejsc docelowych. Ze względu na niewielki rozmiar, odprawa pasażerska i inne formalności są proste i szybkie.

Lotnisko Eindhoven jest domem dla kilku tanich linii lotniczych. Firmy takie jak Ryanair i WizzAir oferują niedrogie loty, więc lecisz z Eindhoven w szczególnie korzystnej cenie. Jeśli przelot jest tani, prawdopodobnie chcesz też niedużo zapłacić za parking. Zatem dobrym pomysłem jest porównanie dostawców usług parkingowych w Parkos.


Lotnisko Eindhoven - tanie miejsca parkingowe

Warto to porównać! Zastępczy dostawcy usług parkingowych umożliwiają tanie parkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Aby znaleźć najlepszą cenę dla siebie, możesz porównać ofertę parkingów na Parkos i skorzystać z najlepszej oferty.

Aby zaoferować tańsze parkingi, ich lokalizacja jest nieco poza miastem i w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Eindhoven. Oznacza to, że zastępczy dostawcy miejsc parkingowych znajdują się około 15 minut drogi od lotniska. Nie stanowi to jednak problemu - aby dotrzeć z parkingu na lotnisko Eindhoven, po zaparkowaniu samochodu, zostaniesz bezpłatnie przewieziona(-y) na terminalu. Pozwala to na szybkie, punktualne i bestresowe odprawienie się do lotu.

Jakość zastępczych parkingów nie jest gorsza z powodu korzystnych cen. Firmy te nie mają stałego napływu klientów. Oznacza to, że muszą utrzymywać standardy i zapewniać doskonały serwis, aby zadowoleni klienci ponownie wybrali ich parking. Co więcej, oferują oni szereg dodatkowych usług - na przykład myjnię samochodową, aby pojazd był czysty i błyszczący po powrocie z podróży. Możesz oczekiwać nie tylko tańszego parkingu, ale także doskonałej obsługi!

Jeśli nadal nie jesteś pewna(-ien), czy zastępcze parkingi są dla Ciebie odpowiednie, możesz przeczytać recenzje innych klientów i sprawdzić, czy wszystko poszło dobrze. Parkos publikuje wszystkie opinie, więc możesz je przeczytać i porównać. Oczywiście, jeśli skorzystasz z naszych usług, będziesz mógł/mogła również zostawić swoją ocenę na temat Parkos. Dotychczas nasi klienci oceniali miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Eindhoven średnio na 9,5/10.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko Eindhoven

Parking przy lotnisku Eindhoven w najniższej cenie? Jest to możliwe w przypadku Parkos, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na usługę transferu na lotnisko, czy też usługę parkingowego. Nikt nie chce płacić zbyt dużo, a parkowanie na P1, P3 lub P4 może być dość drogie. Dostawcy parkingowi wokół lotniska Eindhoven zareagowali na tę potrzebę. Firmy te redukują koszty poprzez niewynajmowanie drogich biur i kosztownych reklam. To przekłada się na niższe ceny miejsc parkingowych w pobliżu lotniska Eindhoven. Tani parking przy lotnisku Eindhoven nie jest oczywiście równoznaczny ze słabo strzeżonym parkingiem. Dostawcy powiązani z Parkos zostali osobiście skontrolowani, aby mieć pewność, że Twój samochód jest zaparkowany bezpiecznie. Dostawcy nie znajdują się na oficjalnym parkingu lotniska Eindhoven, ale często w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Bezpłatny przewóz do terminala lotniska Eindhoven jest wliczony w cenę. Alternatywą dla dowozu na lotnisko jest usługa parkingowego, dzięki której możesz dojechać własnym samochodem bezpośrednio na lotnisko Eindhoven. Porównaj te dwie opcje usług parkingowych:

Transfer na lotnisko Eindhoven

Kies uw manier van parkeren

Jeśli lecisz z lotniska Eindhoven, możesz zdecydować się na usługę dowozu na lotnisko. Zazwyczaj jest to najlepsza opcja wśród tanich parkingów. Dzięki temu serwisowi możesz zaparkować samochód na terenie jednego z naszych dostawców usług parkingowych wokół lotniska Eindhoven. Bezpłatny, regularnie kursujący autobus jest gotowy do zabrania Cię bezpośrednio do terminala. Po powrocie autobus ponownie czeka na Ciebie przy terminalu, aby zabrać Cię bezpośrednio do Twojego pojazdu czekającego na parkingu. Opcjonalnie, możesz wybrać zadaszony parking. Jeśli wybierzesz tę opcję, to zazwyczaj musisz zostawić kluczyk do samochodu w depozycie. Niekiedy dostawca ma mało miejsca i musi przeparkować samochód, aby poprawić przepływ klientów. Regularnie kursujący autobus jest przeznaczony do transportowania pasażerów do/z lotniska, łącznie z ich bagażem. Czasem istnieje możliwość zarezerwowania bagażu o większych gabarytach za niewielką dodatkową opłatą. Jeśli nadal masz pytania dotyczące usługi dowozu na lotnisko Eindhoven, spójrz na nasze najczęściej zadawane pytania.

Usługa parkingowego na lotnisku Eindhoven

valet parkeren

Chcesz więcej komfortu? Możesz wybrać usługę parkingowego. Wówczas wystarczy, że dojedziesz do hali odlotów, a pracownik zarezerwowanego parkingu będzie tam na Ciebie czekał. Przeprowadzi on krótką kontrolę pojazdu, zapisze przebieg, a następnie zawiezie samochód na parking. Parkowanie na lotnisku Eindhoven jest więc zupełnie bezproblemowe, ponieważ możesz kontynuować podróż, gdy tylko dotrzesz do terminala. E-mail z potwierdzeniem, który otrzymasz po dokonaniu rezerwacji, zawsze zawiera dokładną lokalizację, w której kierowca będzie na Ciebie czekał, a także jego numer telefonu. Oznacza to, że zostawisz samochód w odległości 2 minut spacerem od stanowiska odprawy. Po powrocie z podróży pracownik parkingu będzie czekał z samochodem przed terminalem. Zatem możesz od razu kontynuować podróż do domu, ponieważ usługa parkingowego przy lotnisku Eindhoven jest bardziej komfortowa niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi parkingowego dla samochodów osobowych.

Parking długoterminowy na lotnisku Eindhoven

Z Parkos, wynajęcie długoterminowego miejsca parkingowego przy lotnisku Eindhoven jest łatwe. Na naszej stronie możesz bezpośrednio porównać najlepszych dostawców i zawsze znajdziesz najniższe ceny. Szczególnie jeśli podróżujesz przez dłuższy okres czasu, stawki mogą się znacznie różnić. Wszystkie firmy parkingowe obecne na stronie Parkos są przez nas osobiście sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa i udogodnień. Ponadto klienci, którzy już skorzystali z naszych usług, oceniają parkingi w Eindhoven średnio na 9,5/10. Tak więc nawet kilkudniowe parkowanie jest bezpieczne i wygodne.

Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek dotyczących parkowania przy lotnisku Eindhoven.

Vergelijk tussen verschillende aanbieders

Porównaj: Porównanie się opłaca. Widać to po naszych korzystnych cenach. Czy planujesz zaparkować na dłuższy okres czasu? Zalecamy zatem zestawienie ze sobą różnych dostawców usług parkingowych, ponieważ koszty mogą być wysokie: do 32,50 euro za dzień. Parkos ułatwia porównanie cen parkingów przy lotnisku Eindhoven. Dzięki temu Twoje korzyści są u nas na pierwszym planie.

Kies uw manier van parkeren

Wybierz metodę parkowania: Chcesz, żeby kierowca odebrał Twój samochód na lotnisku? A może wolisz, żeby Cię odwieźć na lotnisko? Istnieją różne rodzaje usług parkingowych, podobnie jak na innych dużych lotniskach, takich jak port lotniczy Kolonia/Bonn, lotnisko Stuttgart czy Amsterdam-Schiphol. Upewnij się, że znasz różnicę między usługą dowozu na lotnisko a parkingowego.


Jeśli zdecydujesz się na dowóz na lotnisko, dojedź samochodem na zarezerwowany parking zewnętrzny i zaparkuj. Z tego parkingu regularnie kursuje bezpłatny autobus, który zawiezie Cię na lotnisko. Tutaj zostaniesz wysadzony(-a) w pobliżu hali odlotów, abyś mógł spokojnie dokonać odprawy. Po przylocie, autobus będzie już na Ciebie czekał.


Jeśli wybierzesz usługę parkingowego, to jedziesz własnym samochodem bezpośrednio na lotnisko Eindhoven, gdzie kierowca dostawcy parkingowego będzie na Ciebie czekał przed halą odlotów. Najpierw sprawdzi pojazd pod kątem ewentualnych uszkodzeń. W ten sposób masz pewność, że Twój samochód zostanie zwrócony dokładnie w takim samym stanie, w jakim go przekazałeś. Następnie Twój samochód zostanie zaparkowany na zarezerwowanym parkingu. Po Twoim przylocie kierowca wróci z Twoim samochodem. Dzięki temu możesz natychmiast kontynuować podróż, a parkowanie na lotnisku jest nieuciążliwe.

Veiligheid

Bezpieczeństwo: Porównałeś różnych dostawców? Zatem pewnie chcesz, aby Twój samochód był zaparkowany bezpiecznie. Parkos osobiście kontroluje wszystkie oferowane parkingi i sprawdza bezpieczeństwo ich terenu. Przejrzyj różne środki bezpieczeństwa stosowane przez firmy i miej pewność, że Twój samochód jest prawidłowo zaparkowany. Wszystkie miejsca parkingowe naszych dostawców są strzeżone 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Plan uw reis

Zaplanuj swoją trasę: Zanim zaparkujesz w Eindhoven, zalecamy, abyś dobrze zaplanował swoją podróż w celu dotarcia na lotnisko na czas. Eindhoven może być bardzo zatłoczone, pomyśl na przykład o ruchliwym skrzyżowaniu Kerensheide. Miej oko na informacje o ruchu drogowym i zaplanuj swoją podróż z naszym planerem tras. W ten sposób bez żadnego stresu, bezpiecznie i niedrogo zaparkujesz samochód na lotnisku Eindhoven.

Jak wcześnie muszę być na lotnisku w Eindhoven?

Czy zarezerwowałeś(-aś) lot kontynentalny (= lot, którym przemieszczasz się w ramach kontynentu, w naszym przypadku – Europy) z lotniska w Eindhoven? Na tej stronie wyjaśniamy, ile czasu przed odlotem…

Jak działa usługa transferu na lotnisko w Eindhoven?

Na lotnisku w Eindhoven masz możliwość skorzystania z transferu oferowanego przez różnych alternatywnych dostawców parkingów, ale nie wiesz, jak to działa? Na tej stronie wyjaśniamy dla Ciebie, jak do…

Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku w Eindhoven?

Parking z usługą parkingowego jest najłatwiejszym rodzajem parkingu na lotnisku w Eindhoven. Wybierając ten rodzaj parkowania, jedziesz samochodem bezpośrednio do hali odlotów. Pracownik parkingu będz…
Korzyści z Parkos
usp car
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp earth
Najlepsze oferty parkingów
usp free
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp like
Ponad 4 mln klientów na świecie