Tani parking z usługą parkingowego (valet parking) w pobliżu lotniska Eindhoven? To właśnie Park4You. W dniu wylotu kieruj się do punktu przyjęć w Park4You, gdzie oddasz swój samochód pracownikom parkingu. Oni zaparkują Twój samochód na ogrodzonym terenie. Zaledwie 100 metrów od tego miejsca znajduje się port lotniczy Eindhoven.

Więcej

Adres

Freddy van Riemsdijkweg 28, 5657 EE, Eindhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Park4You

Park4You Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
80%

Udogodnienia

Mycie samochodu
Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
100%

Teren

Zadaszony parking
Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Parking wielopoziomowy
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
80%

Dostęp

5 min drogi od terminalu
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
Usługa parkingowego
× Transfer do lotniska 24/7

Na Temat Park4You

Wybierz Park4You dla wygody i szybkiej obsługi klienta. W dniu wylotu jedź bezpośrednio do punktu przyjęć (tzw. Valet Bufferzone) przy ulicy Freddy van Riemsdijkweg 11 w Eindhoven. Punkt przyjęć znajduje się około 100 metrów od hali odlotów. Zostaniesz tam osobiście powitany przez pracowników Park4You. Przebieg Twojego samochodu zostanie odnotowany, a wszelkie istniejące uszkodzenia zostaną opisane. Następnie zostawisz kluczyki do samochodu. Pracownik Park4You zaparkuje Twój samochód na jednym z ich parkingów. Po przylocie samochód będzie na ciebie czekał w punkcie przyjęć. Park4You korzysta z kilku prywatnych zamkniętych terenów, dlatego maksymalna zmiana na Twoim liczniku to 20 km.

Godziny otwarcia
Lotnisko Eindhoven jest zamknięte w nocy. Parking jest otwarty od 04.30 do 23:00.

Parking Park4You jest ogrodzony. Zatem Twój samochód jest bezpiecznie zaparkowany. Kiedy dotrzesz do Park4You, Twój przebieg zostanie zarejestrowany, aby uniknąć nieporozumień. Twój samochód nigdy nie będzie prowadzony więcej niż 20 km.

Punkt obsługi Park4You znajduje się w odległości zaledwie 100 metrów od hali odlotów. Oznacza to, że zaledwie kilka minut po odstawieniu samochodu, będziesz mógł/mogła się odprawić do lotu. Nie musisz więc polegać na żadnym dodatkowym środku transportu do lotniska Eindhoven.

Punkt przyjęć Park4You znajduje się przy Freddy van Riemsdijkweg 11 w Eindhoven.

Wskazówki dojazdu
Jadąc autostradą z Maastricht-Venlo skręć w lewo w ulicę Anthony Fokkerweg (zjazd na Eindhoven Airport). Jeśli jedziesz z Utrechtu-Amsterdamu skręć w prawo w ulicę Anthony Fokkerweg (zjazd na Eindhoven Airport). Następnie po około 500 metrach skręć w prawo w Luchthavenweg. Na światłach jedź prosto, a następnie skręć w pierwszą ulicę w prawo (Beatrix de Rijkweg). Dalej skręć w lewo na Freddy van Riemsdijkweg. Park4You znajduje się około 400 metrów dalej, po prawej stronie, w zakręcie.

Kluczyki do samochodu będą bezpiecznie przechowywane w sejfie podczas Twojej podróży. Kiedy wrócisz, samochód będzie czekał na Ciebie w punkcie obsługi - tam, gdzie go zostawiłeś(-aś).

Adres

Freddy van Riemsdijkweg 28, 5657 EE, Eindhoven