Parkos
user

Parking - lotnisko Warszawa Chopina

Zmień lotnisko
Group 3 do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 3 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji
Informacje
info car
Miejsca parkingowe
3
info message
Najlepiej oceniane
Smart Parking
info checkmark
Najtańsze
Smart Parking
info compass
Najbliżej lotniska
Smart Parking

Pokaż parkingi na mapie

Parking przy lotnisku Chopina

Witamy na stronie, na której zebraliśmy istotne informacje potrzebne tym, którzy na parking lotnisko Chopina wybierają się własnym samochodem i poszukują wiarygodnego źródła. Strona jest idealna dla osób, które potrzebują wsparcia, decydując się na wybór i szukają miejsca parkingowego z wyprzedzeniem. Lotnisko Chopina parking ma aż 300 tysięcy miejsc parkingowych, odpowiednio ponumerowanych: P1, P2, P3, P4.

Dodatkowo lotnisko oferuje miejsca parkingowe typu: premium lub komfort. Istnieje też 89 miejsc w strefie Kiss&Fly. Standardowe parkingi P1 P2 są wielopoziomowe, przeznaczone na parkowanie na kilku godzin lub kilka dni. Parkingi te znajdują się bezpośrednio przed terminalem. Ciekawostką jest to, że parking P4 lotnisko Chopina pozwala na parkowanie pojazdów ważących powyżej 1,8 tony, lub wysokości 2 metrów.

Port lotniczy Warszawa Okęcie - tanie miejsca parkingowe

Podróżni, którym zależy na cenie parking Warszawa lotnisko Chopina, polecamy dwa typy parkingów: P42, P44. Pierwszy parking to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zostawić swój samochód na dłuższy czas. Parking P44 to najlepsze rozwiązanie dla pasażerów, którzy chcą zostawić swój samochód na trochę krócej, Cena za parking jest zależna od czasu postoju. Oba parkingi są monitorowane i chronione, co gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego pojazdu.

Parking lotnisko Chopina cena zależy od potrzeb podróżującego. Warto więc zapoznać się z dostępnymi opcjami parkowania przed podróżą zapoznając się z cennikiem. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowania przy podejmowaniu decyzji w ostatniej minucie i narażenia się na dodatkowe koszty. Te dwie opcje parkowania są przystępne na każdą kieszeń, pod warunkiem, że podróżujący wie jak, długo chce pozostawić samochód na parkingu.

Lotnisko ma do zaoferowania wiele. Dla osób poszukujących miejsca na parking P2 lotnisko Chopina to parking naziemny, znajdujący się w pobliżu terminala. Parking ten oferuje miejsca dedykowane osobom niepełnosprawnym. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych podróżujących, którym potrzebują szybkiego dostępu do lotniska bez narażania się na utratę czasu, tak ważna podczas odprawy lotniskowej.

Lotnisko Chopina przyloty parking to w tym wypadku korzystanie z parkingu P1. Parking jest dobrze oznaczony, podróżny nie będzie miał problemu, aby się do niego dostać. Pomimo iż ceny za ten parking są nieco wyższe w stosunku do innych, to jego lokalizacja i komfort są bezcenne, szczególnie dla podróżujących, którzy spędzili długi czas w podróży i chcą szybko i sprawnie dotrzeć do miejsca docelowego.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking lotnisko Okęcie Warszawa

Aby zapewnić sobie miejsce parkingowe, warto dokonać rezerwacji wcześniej. Parking P1 lotnisko Chopina szczególnie tego wymaga. Ostatecznie, można skorzystać z innych opcji transportu, jak taksówki, autobus czy transport publiczny. Jeśli podróżujący decyduje się na przyjazd własnym pojazdem, to parkingi P1 P2 są najlepszy wybór. Przy wyjeździe z parkingu, należy pamiętać o opłaceniu pobytu, oraz warto zwrócić uwagę na czas postoju, w celu uniknięcia dodatkowych kosztów.

Transfer na lotnisko Warszawa Okęcie

Kolejnym zaliczanym do najwygodniejszym sposobem dotarcia na lotnisko jest skorzystanie z usługi typu shuttle. Parking lotnisko Chopina Warszawa i ta opcja to połączenie wygody parkowania oraz transport na lotnisko. Specjalny minibus dowiezie pasażera na terminal po dotarciu na lotnisko. Parking lotniska oferuje całodobowy serwis oraz konkurencyjne ceny zarówno za parkowanie, jak i za transport.

Usługa parkingowego - port lotniczy Chopina

Podróżującemu, któremu zależy na wygodnym sposobie parkowania, parkowania przez obsługę lotniska będzie idealnym rozwiązaniem. Po przyjeździe na parking lotniska, podróżujący przekazuje samochód pracownikowi. Ten zaś zaparkuje pojazd, oszczędzając czas na poszukiwanie wolnego miejsca. Po powrocie samochód będzie czekał na parkingu na pasażera. To nie jest tani parking lotnisko Chopina, ale wygodna opcja dla osób podróżujących z dziećmi lub dużą ilością bagażu, dostępna przez całą dobę.

Parking hotelowy

Istnieje wiele hoteli dostępnych w pobliżu lotniska, oferujących nie tylko możliwość zarezerwowania pokoju, ale również bezpiecznego miejsca do parkowania dla podróżnych. W zależności od preferencji czy budżetu parking hotelowy dostępne jest na zewnątrz hotelu albo dostępny jako parking podziemny cpg lotnisko Chopina. Dla podróżujących, dla których wygodne i bezpieczne parkowanie jest kluczowe, opcja hotel plus parking to najprawdopodobniej najlepszy wybór dla długodystansowców.

Parking przy lotnisku Warszawa Okęcie - parkowanie długoterminowe

Planując dłuższą podróż, warto rozważyć możliwość długoterminowego parkingu. Taki jest parking lotnisko Chopina Szyszkowa 48, znajdujący się w pobliżu. W pobliżu tego parkingu znajduje się przystanek autobusowy, z którego kursują autobusy podjeżdżające bezpośrednio do terminala lotniska. To idealne rozwiązanie dla podróżnych, którzy chcą pozostawić swój samochód na dłuższy czas i chcą też zaoszczędzić.

Wymieniony parking lotnisko Chopina najtaniej dostosowuje swoje możliwości parkowania dzięki konkurencyjnym cenom. Parking w ostatnich latach zyskuje na popularności i jest bardzo konkurencyjny w stosunku do tego, co jest dostępne w na terenie i w pobliżu lotniska. Ceny na tym parkingu uzależnione, że od długości parkowania i miejsca. Parking oferuje miejsca do parkowania samochodu zewnątrz, na otwartym terenie i w hali.

Jak już wspomnieliśmy, lotnisko Chopina posiada liczne opcje pozostawienie samochodu na parkingach. Dostępne są opcje długo, krótkoterminowe, na zewnątrz i możliwością zaparkowania podziemnego. Na stronie internetowej lotniska odnaleźć można cennik z wszystkimi dostępnymi rodzajami parkowania. Podano stawki za okres parkowania oraz informacje o dostępnych strefach. Warto zapoznać się z cennikiem przed dokonaniem ostatecznego wyboru planując swoją podróż.

Podczas długoterminowego parkowania samochodu, warto, aby podróżny zatroszczył się pomimo to o odpowiednie zabezpieczenie samochodu. Warto sprawdzić, czy okno zostało zamknięte, czy prawidłowo zamknięto drzwi. Zabezpieczenie samochodu przez zainstalowanie w samochodzie systemu alarmowego jest też polecane. Po odbiorze samochodu, po długim okresie parkowania na otwartej przestrzeni, należy też pomyśleć o zarezerwowaniu miejsca w lokalnej myjni samochodowej.

Na tej stronie omówiliśmy różne możliwości parkowania na lotnisku Chopina w Warszawie. Mamy nadzieje, że zasugerowane opcje pozwolą podróżnym na wybranie najlepszego dla siebie miejsca do pozostawienia samochodu. Wszystkie zaproponowane miejsca różnią się ceną oraz lokalizacją, oraz sposobem pozostawienia samochodu. Resumując, wybór miejsca do parkowania zawsze zależeć będzie od indywidualnych preferencji i potrzeb podróżującego.

Jak wcześnie muszę dotrzeć na lotnisko Okęcie?

Lotnisko Chopina (Warsaw Chopin Airport) jest największym polskim portem lotniczym i obsługuje mnogość różnych linii lotniczych. Warto sprawdzić na oficjalnej stronie linii lotniczej Twojego lotu, jak…

W jaki sposób działa transfer na lotnisko Chopina?

Korzystanie z tej usługi jest nieskomplikowane. Jeśli wybrałeś(-aś) transfer na lotnisko u jednej z firm parkingowych prezentowanych na naszej stronie, to w dniu wylotu możesz jechać prosto na parking…

Na czym polega usługa parkingowego na lotnisku Chopina?

Najbardziej komfortowy sposób parkowania samochodu przy lotnisku Okęcie to usługa parkingowego. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować miejsce parkingowe z tą usługą, to w dniu wylotu jedziesz prosto do t…
Korzyści z Parkos
usp car
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp earth
Najlepsze oferty parkingów
usp free
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp like
Ponad 3 mln klientów na świecie