10/10

Parking Lotnisko Chopina - Okęcie

Zmień lotnisko
do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 4 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji
Parkingi 8
Najwyżej oceniany Smart Parking
Najtańszy MyParking
Najbliżej lotniska Smart Premium Parking Garage

Parking przy lotnisku Chopina

Witamy na stronie, na której zebraliśmy istotne informacje potrzebne tym, którzy na parking lotnisko Chopina wybierają się własnym samochodem i poszukują wiarygodnego źródła. Strona jest idealna dla osób, które potrzebują wsparcia, decydując się na wybór i szukają miejsca parkingowego z wyprzedzeniem. Lotnisko Chopina parking ma aż 300 tysięcy miejsc parkingowych, odpowiednio ponumerowanych: P1, P2, P3, P4.

Dodatkowo lotnisko oferuje miejsca parkingowe typu: premium lub komfort. Istnieje też 89 miejsc w strefie Kiss&Fly. Standardowe parkingi P1 P2 są wielopoziomowe, przeznaczone na parkowanie na kilku godzin lub kilka dni. Parkingi te znajdują się bezpośrednio przed terminalem. Ciekawostką jest to, że parking P4 lotnisko Chopina pozwala na parkowanie pojazdów ważących powyżej 1,8 tony, lub wysokości 2 metrów.

Port lotniczy Warszawa Okęcie - tanie miejsca parkingowe

Podróżni, którym zależy na cenie parking Warszawa lotnisko Chopina, polecamy dwa typy parkingów: P42, P44. Pierwszy parking to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zostawić swój samochód na dłuższy czas. Parking P44 to najlepsze rozwiązanie dla pasażerów, którzy chcą zostawić swój samochód na trochę krócej, Cena za parking jest zależna od czasu postoju. Oba parkingi są monitorowane i chronione, co gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego pojazdu.

Parking lotnisko Chopina cena zależy od potrzeb podróżującego. Warto więc zapoznać się z dostępnymi opcjami parkowania przed podróżą zapoznając się z cennikiem. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowania przy podejmowaniu decyzji w ostatniej minucie i narażenia się na dodatkowe koszty. Te dwie opcje parkowania są przystępne na każdą kieszeń, pod warunkiem, że podróżujący wie jak, długo chce pozostawić samochód na parkingu.

Lotnisko ma do zaoferowania wiele. Dla osób poszukujących miejsca na parking P2 lotnisko Chopina to parking naziemny, znajdujący się w pobliżu terminala. Parking ten oferuje miejsca dedykowane osobom niepełnosprawnym. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych podróżujących, którym potrzebują szybkiego dostępu do lotniska bez narażania się na utratę czasu, tak ważna podczas odprawy lotniskowej.

Lotnisko Chopina przyloty parking to w tym wypadku korzystanie z parkingu P1. Parking jest dobrze oznaczony, podróżny nie będzie miał problemu, aby się do niego dostać. Pomimo iż ceny za ten parking są nieco wyższe w stosunku do innych, to jego lokalizacja i komfort są bezcenne, szczególnie dla podróżujących, którzy spędzili długi czas w podróży i chcą szybko i sprawnie dotrzeć do miejsca docelowego.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking lotnisko Okęcie Warszawa

Aby zapewnić sobie miejsce parkingowe, warto dokonać rezerwacji wcześniej. Parking P1 lotnisko Chopina szczególnie tego wymaga. Ostatecznie, można skorzystać z innych opcji transportu, jak taksówki, autobus czy transport publiczny. Jeśli podróżujący decyduje się na przyjazd własnym pojazdem, to parkingi P1 P2 są najlepszy wybór. Przy wyjeździe z parkingu, należy pamiętać o opłaceniu pobytu, oraz warto zwrócić uwagę na czas postoju, w celu uniknięcia dodatkowych kosztów.

Transfer na lotnisko Warszawa Okęcie

Kolejnym zaliczanym do najwygodniejszym sposobem dotarcia na lotnisko jest skorzystanie z usługi typu shuttle. Parking lotnisko Chopina Warszawa i ta opcja to połączenie wygody parkowania oraz transport na lotnisko. Specjalny minibus dowiezie pasażera na terminal po dotarciu na lotnisko. Parking lotniska oferuje całodobowy serwis oraz konkurencyjne ceny zarówno za parkowanie, jak i za transport.

Usługa parkingowego - port lotniczy Chopina

Podróżującemu, któremu zależy na wygodnym sposobie parkowania, parkowania przez obsługę lotniska będzie idealnym rozwiązaniem. Po przyjeździe na parking lotniska, podróżujący przekazuje samochód pracownikowi. Ten zaś zaparkuje pojazd, oszczędzając czas na poszukiwanie wolnego miejsca. Po powrocie samochód będzie czekał na parkingu na pasażera. To nie jest tani parking lotnisko Chopina, ale wygodna opcja dla osób podróżujących z dziećmi lub dużą ilością bagażu, dostępna przez całą dobę.

Parking hotelowy

Istnieje wiele hoteli dostępnych w pobliżu lotniska, oferujących nie tylko możliwość zarezerwowania pokoju, ale również bezpiecznego miejsca do parkowania dla podróżnych. W zależności od preferencji czy budżetu parking hotelowy dostępne jest na zewnątrz hotelu albo dostępny jako parking podziemny cpg lotnisko Chopina. Dla podróżujących, dla których wygodne i bezpieczne parkowanie jest kluczowe, opcja hotel plus parking to najprawdopodobniej najlepszy wybór dla długodystansowców.

Parking przy lotnisku Warszawa Okęcie - parkowanie długoterminowe

Planując dłuższą podróż, warto rozważyć możliwość długoterminowego parkingu. Taki jest parking lotnisko Chopina Szyszkowa 48, znajdujący się w pobliżu. W pobliżu tego parkingu znajduje się przystanek autobusowy, z którego kursują autobusy podjeżdżające bezpośrednio do terminala lotniska. To idealne rozwiązanie dla podróżnych, którzy chcą pozostawić swój samochód na dłuższy czas i chcą też zaoszczędzić.

Wymieniony parking lotnisko Chopina najtaniej dostosowuje swoje możliwości parkowania dzięki konkurencyjnym cenom. Parking w ostatnich latach zyskuje na popularności i jest bardzo konkurencyjny w stosunku do tego, co jest dostępne w na terenie i w pobliżu lotniska. Ceny na tym parkingu uzależnione, że od długości parkowania i miejsca. Parking oferuje miejsca do parkowania samochodu zewnątrz, na otwartym terenie i w hali.

Jak już wspomnieliśmy, lotnisko Chopina posiada liczne opcje pozostawienie samochodu na parkingach. Dostępne są opcje długo, krótkoterminowe, na zewnątrz i możliwością zaparkowania podziemnego. Na stronie internetowej lotniska odnaleźć można cennik z wszystkimi dostępnymi rodzajami parkowania. Podano stawki za okres parkowania oraz informacje o dostępnych strefach. Warto zapoznać się z cennikiem przed dokonaniem ostatecznego wyboru planując swoją podróż.

Podczas długoterminowego parkowania samochodu, warto, aby podróżny zatroszczył się pomimo to o odpowiednie zabezpieczenie samochodu. Warto sprawdzić, czy okno zostało zamknięte, czy prawidłowo zamknięto drzwi. Zabezpieczenie samochodu przez zainstalowanie w samochodzie systemu alarmowego jest też polecane. Po odbiorze samochodu, po długim okresie parkowania na otwartej przestrzeni, należy też pomyśleć o zarezerwowaniu miejsca w lokalnej myjni samochodowej.

Na tej stronie omówiliśmy różne możliwości parkowania na lotnisku Chopina w Warszawie. Mamy nadzieje, że zasugerowane opcje pozwolą podróżnym na wybranie najlepszego dla siebie miejsca do pozostawienia samochodu. Wszystkie zaproponowane miejsca różnią się ceną oraz lokalizacją, oraz sposobem pozostawienia samochodu. Resumując, wybór miejsca do parkowania zawsze zależeć będzie od indywidualnych preferencji i potrzeb podróżującego. Nasz poręczny planer trasy do lotnisku Okęcie pomoże Ci bezproblemowo dotrzeć na parking.

Ceny parkingów w Lotnisko Warszawa-Okęcie Chopina

Dostawca parkingów Typ parkingu Cena za 8 dni
MyParking Transfer na lotnisko | Zewnętrzny od PLN 259.00
Parking R2 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Parking R1 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Smart Parking Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Parking AVT60 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Smart Premium Parking Garage Transfer na lotnisko | Zadaszony -
Airport Parking 500 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
PRking P1 Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -

*Ceny mogą się różnić w zależności od wybranych dat, sezonu i godzin przyjazdu. daty podane tutaj są od wt. 16.07.2024 do śr. 24.07.2024.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wcześnie muszę dotrzeć na lotnisko Okęcie?

  chevron

  Lotnisko Chopina (Warsaw Chopin Airport) jest największym polskim portem lotniczym i obsługuje mnogość różnych linii lotniczych. Warto sprawdzić na oficjalnej stronie linii lotniczej Twojego lotu, jaki czas rekomendują na odprawę. Lotnisko Okęcie zaleca, aby być na miejscu na 2 godziny przed odlotem. Parkos zaleca, żeby dodać do tego czasu co najmniej 30 minut na zaparkowanie samochodu. Jeśli skorzystasz z parkingu z usługą transportu na lotnisko, to ten czas jest potrzebny na zaparkowanie samochodu na miejscu oraz przejazd (auto)busem na terminal. Z reguły, transport będzie na Ciebie czekał po Twoim przyjeździe na parking. 

   

  W przypadku usługi parkingowego, również sugerujemy, żeby poświęcić dodatkowe 30 minut na przekazanie samochodu. Kierowca, z którym spotkasz się w hali odlotów, spisze uszkodzenia Twojego samochodu i licznik. Po tym możesz spokojnie udac się do odprawy pasażerskiej.

   

  Twój lot jest transatlantycki?

  W tym przypadku, lotnisko Chopina zaleca bycie na miejscu na 3 godziny przed odlotem. Zatem, rezerwując miejsce parkingowe z Parkos, przeznacz dodatkowe 30 minut na zaparkowanie. 3,5 godziny przed odlotem zapewni Ci spokojny początek wakacji!

   

 • W jaki sposób działa transfer na lotnisko Chopina?

  chevron

  Korzystanie z tej usługi jest nieskomplikowane. Jeśli wybrałeś(-aś) transfer na lotnisko u jednej z firm parkingowych prezentowanych na naszej stronie, to w dniu wylotu możesz jechać prosto na parking. Adres i inne niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w potwierdzeniu, które otrzymasz e-mailem po dokonaniu rezerwacji.

   

  Na miejscu, zależnie od firmy, zaparkuj swój samochód samodzielnie lub pracownik parkingu zaparkuje go w Twoim imieniu. Jeśli przyjedziesz nieco wcześniej lub później niż godzina podana podczas rezerwacji, to skontaktuj się z obsługą parkingu. 

  Transfer na lotnisku zazwyczaj będzie już na Ciebie czekał. Przewiezie Cię prosto do hali odlotów na lotnisku Chopina. Przejazd nie trwa dłużej niż 15 minut. 

   

  Po powrocie

  Po wylądowaniu w Warszawie (auto)bus powrotny powinien na Ciebie czekać w uzgodnionym miejscu – zazwyczaj bezpośrednio przed wejściem do terminalu. Dzięki temu szybko dotrzesz do swojego samochodu i możesz spokojnie kontynuować powrót do domu. 

  Zalety

  • Cena – parkingi z usługą transferu na lotnisko są zazwyczaj najtańszą opcją.
  • Dobrze zaparkowany – ponieważ samodzielnie odstawiłaś(-eś) samochód, to masz pewność, że jest prawidłowo zaparkowany na odpowiednim terenie.

  Wady

  • Czas – ten sposób parkowania jest nieco bardziej czasochłonny, ponieważ musisz najpierw dojechać na parking, a następnie przejechać busem do terminalu.
  • Wygoda – po odebraniu bagażu nie możesz wsiąść od razu do swojego samochodu (jak w przypadku usługi parkingowego), ale musisz najpierw wrócić na parking.

   

 • Na czym polega usługa parkingowego na lotnisku Chopina?

  chevron

  Najbardziej komfortowy sposób parkowania samochodu przy lotnisku Okęcie to usługa parkingowego. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować miejsce parkingowe z tą usługą, to w dniu wylotu jedziesz prosto do terminalu odlotów. Tam odbierze Cię kierowca zarezerwowanego przez Ciebie parkingu. Niektóre firmy parkingowe wymagają, aby na około 20 minut przed dojechaniem do lotniska, zadzwonić na parking i poinformować o tym, że jesteś już blisko. Dane kontaktowe parkingu (w tym numer telefonu) znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który wyślemy do Ciebie natychmiast po dokonaniu rezerwacji. 

   

  Po spotkaniu z kierowcą, przeprowadzicie wspólnie kontrolę uszkodzeń. Kierowca spisze również stan licznika przejechanych kilometrów. Następnie możesz udać się prosto do stanowiska odprawy. Parkowanie przy lotnisku Chopina nie może być bardziej komfortowe!

  Po wylądowaniu z powrotem w Warszawie, zazwyczaj ponownie musisz zadzwonić na parking i poinformować o swoim przyjeździe. Pracownik parkingu odwiezie Twój samochód do terminalu, gdzie go odbierzesz. I to wszystko – możesz kontynuować swoją podróż do domu!

   

  Zalety

  • Czas – jedziesz bezpośrednio do terminalu lotniska, gdzie przekazujesz swój samochód, więc samo zaparkowanie samochodu zajmuje niewiele czasu.
  • Wygoda – korzystasz tylko z jednego środka transportu (swojego samochodu), więc nie musisz przejmować się bagażami.

  Wady

  • Zaufanie – niestety nie możesz najpierw sprawdzić terenu parkingu. Możemy jednak zapewnić, że wszyscy dostawcy obecni na naszej stronie są certyfikowanymi firmami parkingowymi. Osobiście i regularnie je kontrolujemy.
  • Koszty – usługa parkingowego jest zazwyczaj nieco droższa niż transfer na lotnisko Chopina.

   

Korzyści z Parkos
usp car
Dokładnie sprawdzone
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp thumbs up
Najlepsze oferty
Najlepsze oferty parkingów
usp 24
Bezpłatne anulowanie
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp 24
+4 miliony klientów
Ponad 4 mln klientów na świecie