Parkos
user

Parking - lotnisko Warszawa Modlin

Zmień lotnisko
Group 3 do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 3 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji

Pokaż parkingi na mapie

Parking przy lotnisku w Modlinie

Bez względu na to, czy odbywamy podróż biznesową, czy jedziemy na wymarzone wczasy z rodziną lub przyjaciółmi, warto zawczasu znaleźć miejsce na parkingu przy lotnisku Modlin. Wcześniejsze zaplanowanie naszego transferu pozwoli zaoszczędzić nie tylko niepotrzebnych stresów, ale również kosztów. Obecnie wiele firm oferuje miejsce na parkingu lotniska Modlin, lecz która oferta będzie najlepsza?

Skorzystanie z pomocy naszej porównywarki cen z pewnością ułatwi wybranie interesującej nas oferty. Co więcej, duża konkurencja między dostawcami wymusza dbałość o jakość świadczonych usług. Dodatkowo miejsca postojowe są ogrodzone i zazwyczaj pilnowane 24/7. Jeżeli parking umiejscowiony jest w odległości wymagającej transportu, naszym klientom zapewniany jest bezpłatny transfer na kierunku lotnisko Modlin — parking.

Port lotniczy Warszawa Modlin - tanie miejsca parkingowe

Oprócz miejsc postojowych oferowanych nam na parkingu lotniska Modlin znaleźć możemy wiele ofert przechowania pojazdu od osób prywatnych. Niektóre z nich znajdują się bliżej, a inne dalej od samego lotniska, w związku z czym cena postoju może się znacząco różnić. Intuicyjna przeglądarka internetowa wyświetli nam najlepsze odpowiedzi na zadane przez nas pytanie.

Wyzwanie może stanowić znalezienie miejsca parkingowego w interesującym nas terminie. Ilość stron internetowych, na których ogłaszają się poszczególni dostawcy miejsc parkingowych, może zniechęcić. Ostatecznie chcemy, żeby nasze wymarzone wakacje nie zamieniły się w koszmar pełen stresu. A kiedy już znajdziemy bezpieczny parking przy lotnisku Modlin, to chcielibyśmy mieć możliwość zarezerwowania na nim miejsca online.

Cennik parkingu lotniska Modlin można znaleźć na jego stronie internetowej. Problemem oficjalnych parkingów Modlina, na przykład parkingi P1 czy P2, jest nie tylko dość duża cena, ale również brak nadzoru — parkingi są niestrzeżone. Z tego powodu też, coraz więcej firm parkingowych oferuje miejsce parkingowe przy lotnisku Modlin. Parkos pozwala na porównanie cen poszczególnych dostawców i wybranie odpowiadającej nam oferty.

W takich przypadkach z pomocą przychodzi nam strona Parkos. Wyświetli nam ona cenniki parkingów lotniska Modlin i pozwoli na zarezerwowanie jednego online. W ten sposób unikniemy męczącego dzwonienia i pytania o dostępność miejsca. Parkingi są sprawdzane pod kątem jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa, co pozwala na zapewnienie niskiej ceny oraz bezpieczeństwa. Czy można chcieć czegoś więcej?

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking lotnisko Warszawa Modlin

Parking lotniska Warszawa Modlin ma w swojej ofercie 1500 miejsc postojowych na Parkingach 1, 3 i 7. W zależności od indywidualnych potrzeb każdy pasażer znajdzie ofertę dla siebie. Parking 1 przypadnie do gustu osobom, które odbywają krótką, kilkudniową podróż, lub planują jednodniowy wyjazd w celach biznesowych. Parking 3 jest przeznaczony dla osób oszczędnych lubiących wygodę, z kolei parking 7 oferuje rozwiązania dla krótszego postoju.

Parking z transferem na lotnisko

Transport na/z lotniska jest najtańszą alternatywą. Wówczas klient jedzie bezpośrednio na zarezerwowany parking, a następnie korzysta z transferu na lotnisko. Mimo niewielkiej odległości (3.5 km) na transfer (przepakowanie bagaży, przyjazd, wyładowanie bagaży) należy przeznaczyć około 15 minut. W przypadku osób na wózku inwalidzkim należy wcześniej wspomnieć o tym fakcie obsłudze. Po powrocie transfer będzie na nas czekał, aby zabrać nas na parking do naszego samochodu.

Usługa parkingowego

Opinie o parkingu lotniska Warszawa Modlin można znaleźć w sieci. Skorzystanie z usługi parkingowego pozwala zaoszczędzić czas i jest wygodne, lecz droższe. Po przyjeździe pod terminal lotniska klient otrzymuje indywidualną obsługę. Pracownik parkingu zidentyfikuje samochód po numerze rejestracyjnym podanym podczas rezerwacji. Następnie klient wraz z pracownikiem sprawdzają stan pojazdu, w celu uniknięcia nieporozumień po powrocie. Niestety lotnisko Modlin nie ma w swojej ofercie usługi parkingowego.

Hotel i parking przy lotnisku

Osoby podróżujące z odległych miast mogą spokojnie skorzystać z szerokiej oferty hoteli. W zależności od indywidualnych preferencji, do wyboru mamy bardziej kameralne hotele i pokoje gościnne, których cena rozpoczyna się od 150 złotych za noc, po te kilkugwiazdkowe. Cena tych drugich jest odpowiednio wyższa. Po regeneracji można wsiąść z powrotem do samochodu, aby udać się na parking.

Parking długoterminowy

Największym problemem, jaki napotykają osoby jadące na urlop, jest to, gdzie zostawić samochód na tak długi okres. Udając się na wczasy, kluczową sprawą jest oszczędzenie sobie zmartwień związanych z parkowaniem naszego pojazdu. Parkos pozwala nam na bezproblemowy dojazd samochodem do lotniska i znalezienie miejsca parkingowego w pobliżu lotniska. Parkos pozwala zarezerwować online tanie miejsce parkingowe u jednego ze sprawdzonych dostawców parkingów przy lotnisku Modlin.

Na naszej stronie internetowej można znaleźć firmy parkingowe, które znajdują się nie więcej niż 10 minut od lotniska. Dzięki temu, przy wyborze opcji z transferem na lotnisko, czas podróży jest skrócony. Samochód zostanie zaparkowany u jednego z naszych dostawców w pobliżu lotniska. Niewielka odległość od terminala pozwala dostawcom na oferowanie niższej ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Ceny dostawców parkingów są niższe niż ceny oficjalnych miejsc na lotnisku. Nie znaczy to jednak, że są one gorszej jakości lub jakość obsługi. Dodatkowo wszyscy nasi dostawcy parkingów są ściśle monitorowani. Pozwala to na zapewnienie tanich parkingów, a także wysokich standardów bezpieczeństwa. Parkingi najczęściej są wyposażone w monitoring, nadzór i ogrodzenie, a personel pomoże zaparkować pojazd.

Nasza rzetelność i profesjonalizm jest udowodniona przez naszych klientów, którzy oceniają nas na 4.55/5. O autentyczności opinii naszych klientów niech świadczy fakt, że są to opinie osób, które faktycznie skorzystały z naszej usługi. Kierowcy wskazują na sprawny przebieg całego procesu. Ich zadowolenie sprawi, że z pewnością skorzystają oni ponownie z usług oferowanych przez Parkos.

Na stronie Parkos można porównać ze sobą wiele usług oferowanych przez dostawców parkingowych przy lotnisku Warszawa/Modlin. Można je porównać pod wieloma aspektami, takimi jak odległość od lotniska, bezpieczeństwa parkingu, możliwości zabrania ze sobą kluczyków czy opinii klientów. Mogą także być przefiltrowane pod względem sposobu dotarcia na lotnisko. Firmy oferujące swoje usługi na naszej stronie są niezależne od stolika, a to pozwala na ich niski koszt.

Ile czasu przed wylotem muszę być na lotnisku w Modlinie?

Na oficjalnej stronie portu lotniczego Modlin można znaleźć informacje, że warto być na lotnisku 3 godziny przed odlotem. My zalecamy aby dodać do tego co najmniej 30 minut na zaparkowanie samochodu. …

Na czym polega transfer na lotnisko w Modlinie?

W przypadku usługi transferu na lotnisko, prowadzisz swój samochód na parking. Tam parkujesz auto albo samodzielnie, albo pracownik zrobi to dla Ciebie – zależy od firmy. Transfer na lotnisko jest zaz…

Jak funkcjonuje usługa parkingowego przy lotnisku Warszawa-Modlin?

Jeśli szukasz najwygodniejszego sposobu parkowania przy lotnisku Modlin, to usługa parkingowego jest dla Ciebie! Dzięki temu rozwiązaniu w dniu wylotu możesz jechać prosto do terminalu lotniska. Na mi…
Korzyści z Parkos
usp car
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp earth
Najlepsze oferty parkingów
usp free
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp like
Ponad 3 mln klientów na świecie