Parking Lotnisko Lipsk/Halle

Zmień lotnisko
do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 4 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji
Parkingi 3
Najwyżej oceniany Flughafen Parkplatz Leipzig
Najtańszy Flughafen Parkplatz Leipzig
Najbliżej lotniska Flughafen Parkplatz Leipzig
  1. Tanie parkowanie
  2. Transfer i parking z obsługą
  3. Parking długoterminowy
  4. Porównanie parkingów

Parkowanie na lotnisku Lipsk

Kto by nie chciał rozpocząć zasłużonego urlopu całkowicie zrelaksowany i komfortowo? A może uniknąć pośpiechu w dniu ważnej podróży służbowej? Najlepiej jest to zrobić, gdy jedziesz na lotnisko własnym samochodem i parkujesz go na czas podróży w bezpośrednim sąsiedztwie budynku lotniska. Pomyślicie teraz pewnie, że to niewiarygodnie drogie. I do pewnego stopnia macie rację. Parkowanie w bezpośrednim sąsiedztwie terminala może być często dość kosztowne - ale nie musi. U nas znajdziesz wszystkie opcje parkowania na lotnisku w Lipsku dla każdego budżetu i potrzeb. Porównaj oferty różnych dostawców, aby zawsze parkować po najlepszej cenie na lotnisku Lipsk.


Porównanie parkingów na lotnisku w Lipsku


Lotnisko Lipsk-Halle, nazywane również lotniskiem Lipsk LEJ, położone jest, jak sama nazwa wskazuje, między dużymi miastami Lipsk i Halle na wschodzie Niemiec. Pod względem liczby pasażerów lotnisko z dwoma terminalami zajmuje 13. miejsce wśród najbardziej ruchliwych lotnisk w Niemczech.


Na naszym portalu znajdziesz dużą liczbę miejsc parkingowych na lotnisku Lipsk, które można łatwo i szybko dotrzeć zarówno autobusem shuttle, jak i pieszo z terminali. Miejsca parkingowe oferowane przez alternatywnych dostawców są znacznie tańsze niż miejsca parkingowe oferowane bezpośrednio przez lotnisko. U naszych dostawców alternatywnych możesz parkować już od 17 euro za tydzień. Na regularnych parkingach lotniskowych może to kosztować nawet 45 euro.

Miejsca parkingowe na lotnisku Lipsk

Na lotnisku Lipsk-Halle znajdziesz ponad tysiąc miejsc parkingowych. Zapewnij dostępność i najlepszą cenę swojego miejsca parkingowego na lotnisku Lipsk, rezerwując je online. Zalecamy zrobić to kilka dni wcześniej, ale przynajmniej 14 godzin przed planowanym wylotem. Oczywiście możesz także zarezerwować swoje miejsce parkingowe u wielu dostawców na lotnisku Lipsk w dniu wylotu, ale zazwyczaj jest to droższe.

Lotnisko Lipsk oferuje kilka miejsc parkingowych zarówno zadaszonych, jak i niezadaszonych. Z wielu miejsc parkingowych można dotrzeć do terminali już po kilku minutach przejazdem autobusem shuttle lub pieszo.

Niektóre miejsca parkingowe oferują wygodny transfer autobusami shuttle. Niektóre autobusy shuttle są bezpłatne, inne można użyć za niewielką opłatą. Najlepiej sprawdź możliwości transferu z miejsca parkingowego do terminalu przed dokonaniem rezerwacji. Jeśli podróżujesz z dużym bagażem lub małymi dziećmi, prawdopodobnie wolisz parkować bliżej lotniska i preferujesz miejsce parkingowe z obsługą transferu.

Twoje korzyści z korzystania z Parkos nie są małe, ponieważ masz również możliwość przeczytania i porównania opinii i doświadczeń innych klientów. Klienci, którzy zarezerwowali dostawców parkowania w pobliżu lotniska Lipsk przez Parkos, ocenili je średnio na 9,4/10.

Parking z transferem i obsługą pojazdu

Nie masz dużo czasu przed wyjazdem lub po przylocie? Lubiłbyś podróżować komfortowo i bez stresu? Pozwól sobie na odrobinę luksusu i skorzystaj z różnych opcji parkowania z obsługą na lotnisku Lipsk-Halle. Lub wybierz parking z usługą transferu. Usługa Valet jest łatwo dostępna u większości dostawców parkowania na lotnisku Lipsk i kosztuje już od 25 euro za kurs. Niektórzy dostawcy oferują dodatkowe usługi, takie jak kompleksowe czyszczenie samochodu. Zalecamy rezerwację wszystkich dodatkowych usług z wyprzedzeniem, aby zapewnić ich dostępność.

Parking z transferem na lotnisko Lipsk

Parking z transferem na lotnisko Lipsk

Na lotnisku Lipsk możesz dotrzeć do hali odlotów z dowolnego parkingu w ciągu kilku minut, maksymalnie 30 minut. Aby rozpocząć podróż komfortowo, możesz zarezerwować parking z usługą transferu. Większość autobusów shuttle kursuje regularnie co 5 do 20 minut bezpośrednio do terminali, podróż ta trwa zazwyczaj tylko kilka minut. Większość autobusów kursuje w godzinach otwarcia lotniska, więc jesteś elastyczny w kwestii przyjazdu i odjazdu. Zalecamy jednak sprawdzenie tego z wyprzedzeniem dla pewności. Ze względu na niewielką odległość miejsc parkingowych od budynku lotniska, w większości przypadków przejazdy taxi są także dostępne i przystępne cenowo, jeśli masz mało czasu lub usługa transferu nie jest dostępna.

Parking z obsługą pojazdu na lotnisko Lipsk

Parking z obsługą pojazdu na lotnisko Lipsk

Kto chciałby ruszać w pośpiechu na wakacje, bo nie może znaleźć odpowiedniego miejsca parkingowego i nie wie, gdzie zostawić samochód, zawsze z zegarem w ręku, bo czas do odlotu ucieka? A może męczyć się po powrocie z ciężkimi bagażami, kiedy najchętniej jak najszybciej wróciłbyś do domu i spokojnie zakończył urlop? Rozpocznij podróż bez stresu i pozwól sobie na odrobinę komfortu. Na lotnisku Lipsk-Halle możesz zarezerwować usługi Valet dodatkowo do swojego miejsca parkingowego. Twój samochód zostanie odebrany na terminalu podczas twojego odlotu i będzie czekał na ciebie w wyznaczonej strefie odbioru Valet po twoim powrocie. Nie tracisz czasu na szukanie długich miejsc parkingowych i możesz być pewien, że twój samochód jest zawsze w najlepszych rękach. Usługę Valet można zarezerwować już od 25 euro za kurs.

Parking na lotnisku Lipsk

Parking na lotnisku Lipsk

Niezależnie od tego, jaki rodzaj parkingu preferujesz, oferujemy szeroki wybór opcji zawsze w najlepszej cenie. Na naszej stronie porównasz różnych dostawców pod względem ich usług, środków bezpieczeństwa, dostępności oraz oczywiście stawek i opłat. Oferujemy miejsca parkingowe dla każdego budżetu i różnorodne potrzeby. Parkuj przykładowo w zadaszonej hali, korzystając z usługi transferu, Valet Service, dodatkowych usług takich jak kompleksowe czyszczenie samochodu lub krótki spacer od terminala.

Porównaj między różnymi dostawcami: Na naszej platformie porównasz alternatywne opcje parkowania w najlepszej cenie. Zalecamy dokonanie rezerwacji miejsca parkingowego z wyprzedzeniem i wcześniejsze sprawdzenie. Dzień parkowania na lotnisku Lipsk-Halle może kosztować Cię nawet 45 euro. Zarezerwuj z wyprzedzeniem i znajdź miejsca parkingowe już od 28 euro za tydzień.

Wybierz swoją metodę parkowania: Oferujemy opcje parkowania dla różnych potrzeb i wymagań. Zarezerwuj dodatkowe usługi, takie jak transfer, Valet Parking i kompleksowe czyszczenie.

Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Osobiście kontrolujemy wszystkich dostawców parkingu, aby zapewnić, że Twój pojazd zawsze jest w najlepszych rękach, i sprawdzamy środki bezpieczeństwa, jakie zastosowały poszczególne firmy w tym celu. Możesz je również zobaczyć na naszej stronie. Przejrzystość i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Zaplanuj swoją podróż: Planowanie to klucz do sukcesu. Znalazłeś korzystne miejsce parkingowe, które spełnia Twoje potrzeby. Zorientuj się z góry, gdzie znajduje się Twój parking i jak długo będziesz potrzebował, aby dojechać z domu na parking oraz z parkingu na lot. Zaplanuj wystarczająco dużo czasu, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem, i rozpocznij swoją podróż bez stresu i ryzyka.

Ceny parkingów w Leipzig Airport

Dostawca parkingów Typ parkingu Cena za 8 dni
Flughafen Parkplatz Leipzig Transfer na lotnisko | Zewnętrzny od €67.00
Flughafen Parkplatz Leipzig Usługa parkingowego | Zewnętrzny od €116.00
Flughafen Parkplatz Leipzig Transfer na lotnisko | Zadaszony od €132.00
Flughafen Parkplatz Leipzig Usługa parkingowego | Zadaszony od €172.00
Airportpark24 Leipzig Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Airportpark24 Leipzig Usługa parkingowego | Zewnętrzny -
Park-to-Fly24 Leipzig Transfer na lotnisko | Zewnętrzny -
Park-to-Fly24 Leipzig Usługa parkingowego | Zewnętrzny -

*Ceny mogą się różnić w zależności od wybranych dat, sezonu i godzin przyjazdu. daty podane tutaj są od pt. 14.06.2024 do so. 22.06.2024.

Korzyści z Parkos
usp car
Dokładnie sprawdzone
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp thumbs up
Najlepsze oferty
Najlepsze oferty parkingów
usp 24
Bezpłatne anulowanie
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp 24
+4 miliony klientów
Ponad 4 mln klientów na świecie