Flughafen Parkplatz Leipzig

Leipzig Airport 9,1 195 recenzji
  • Informacje ogólne

  • Bezpieczeństwo

  • Udogodnienia

  • Jak dotrzeć

  • Miejsce

Parking lotniskowy w Lipsku oferuje zarówno transport wahadłowy, jak i wygodną usługę parkingowego. Witryna nie ma maksymalnej wysokości wejścia i jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przez cały czas na miejscu jest też personel, więc możesz podróżować bez obaw.

Transport wahadłowy
Transfer jest już wliczony w cenę u tego dostawcy. Aby zameldować się na czas, prosimy o jak najbliższą godzinę przybycia na parking do godziny zarezerwowanej, ponieważ tylko w ten sposób można zagwarantować wystarczającą ilość czasu na odprawę i kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku. Lotnisko. Klucz należy przekazać dostawcy parkingu. Należy zauważyć, że dzwonisz do dostawcy parkingu 15 minut przed przybyciem na parking. W przypadku opóźnień prosimy również o kontakt telefoniczny w celu poinformowania nas o tym. W przypadku tego dostawcy parkingu 4 osoby są wliczone w cenę transferu. Za każdą dodatkową osobę wymagana jest dopłata w wysokości 5 €.

Usługa parkingowego
Dzięki usłudze parkingowego możesz pojechać własnym samochodem bezpośrednio na lotnisko w Lipsku. Na lotnisku Twój pojazd zostanie z Tobą sprawdzony przez pracownika usługodawcy, a stan zostanie odnotowany na piśmie. Następnie przekazujesz kluczyki i samochód kierowcy, który zaparkuje Twój samochód na bezpiecznym i ogrodzonym terenie parkingu Lotniska Lipsk, a Ty możesz udać się bezpośrednio do stanowiska odprawy. Pod koniec podróży samochód zostanie zabrany z powrotem na lotnisko.

Kastanienallee 20, 06184, Kabelsketal

Na parkingu lotniskowym w Lipsku znajdziesz dobrze strzeżony parking, a dostawca oferuje szeroki zakres usług, które powinny sprawić, że parkowanie będzie jak najbardziej przyjemne. Jest doświadczonym dostawcą parkingów, gdzie masz gwarancję bezpiecznego pozostawienia samochodu podczas podróży, ponieważ jest on przez cały czas strzeżony przez personel. Parking przy lotnisku Leipzig oferuje zarówno transport wahadłowy, jak i usługę parkingowego. Dostawca znajduje się około 8 minut od lotniska i możesz zaparkować samochód o każdej porze dnia i nocy, ponieważ jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czytaj mniej
Data od
wt. 23.04.2024
Data do
wt. 30.04.2024

Na temat Flughafen Parkplatz Leipzig

9,1 na podstawie 195 recenzji
  • Transfer i usługi parkingowego
  • Obiekt objęty gwarancją
  • Otwarte 24 godziny
  • Zarezerwuj bezpośrednio
Oceny i recenzje
Stefan Voß
full star
10
Zaparkowany od 29.03.2024 do 6.04.2024

Super Service, hat alles reibungslos geklappt

...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
10 kwietnia 2024
Anonym
full star
10
Zaparkowany od 22.03.2024 do 5.04.2024

Der erste Eindruck war nicht gut, wir wurden

...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
6 kwietnia 2024
dietmar müller
full star
10
Zaparkowany od 27.03.2024 do 3.04.2024

hat alles gut geklappt, wie jedes mal. prima

Zewnętrzny – transfer na lotnisko
4 kwietnia 2024
Dostępność Flughafen Parkplatz Leipzig
23 kwietnia 2024 do 30 kwietnia 2024 Zmień daty

Flughafen Parkplatz Leipzig Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.

Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.