Parkos
user
9,5/10 1352 recenzji

Parking Berlin Brandenburg

Zmień lotnisko
Group 3 do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 4 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji
Informacje
info car
Miejsca parkingowe
7
info message
Najlepiej oceniane
McParking
info checkmark
Najtańsze
McParking
info compass
Najbliżej lotniska
Airport Valet Parken

Pokaż parkingi na mapie

Parking Berlin Brandenburg

Chcesz zaparkować przy lotnisku Berlin (BER)? Dla wielu osób samochód jest najwygodniejszym sposobem dotarcia na samolot. Jednak gdy tylko pomyślisz o parkowaniu przy lotnisku, możesz stracić chęć podróżowania. Parkowanie przy lotnisku (BER) w Berlinie często oznacza wysokie ceny i męczące poszukiwanie miejsca parkingowego. Jednak nie musi tak być! Możesz je wygodnie zawczasu zarezerwować online i oszczędzić sobie stresu. Na stronie internetowej Parkos możesz porównać wiele niezawodnych firm i zarezerwować tani parking w ciągu kilku minut. Porównujemy różne kategorie, takie jak cena, opinie klientów, metody płatności, lokalizację, itp. Już teraz zapewnij sobie przystępne miejsce parkingowe wokół Berlin Brandenburg (BER) na następną podróż.

Port lotniczy w Berlinie świętuje ponownie otwarcie. Po długiej budowie z licznymi opóźnieniami nadszedł czas i można nareszcie skorzystać z lotniska Berlin Brandenburg. Był to największy projekt budowy lotniska w Europie. Oczekuje się, że w przyszłości będzie obsługiwał do 28 milionów pasażerów rocznie. Dziewięć lat po pierwotnej dacie otwarcia zostanie otwarte nowe lotnisko im. Willy'ego Brandta. Ma ono zastąpić lotniska Berlin Schönefeld (SXF) i Berlin Tegel. W rezultacie otworzą się parkingi przy lotnisku BER.

Ceny za loty są coraz niższe, ale parkowanie przy lotnisku zazwyczaj jest kosztowne. To zrozumiałe, że nie chcesz płacić za parkowanie samochodu lub rezerwowanie miejsca parkingowego, które jest niskiej jakości. Alternatywne miejsca parkingowe są dobrą odpowiedzią dla Twoich potrzeb. Dostawcy parkingów znajdują się w pobliżu lotniska. Oferują wysokiej jakości i niedrogie parkingi, które pozwolą Ci spokojnie rozpocząć podróż. Możesz parkować nie tylko w pobliżu lotniska Berlin BER ale również przy wielu innych takich jak lotnisko we Frankfurcie, lotnisko w Düsseldorfie, lotnisko Hahn, lotnisko Berlin Schönefeld i inne w całych Niemczech.

Niedrogi parking - lotnisko Berlin Brandenburg (BER)

Wkrótce wakacje, ale nie wiesz co zrobić z samochodem w trakcie? Z Parkos to żaden problem, do portu lotniczego dojedziesz samochodem bez martwienia się o wolne miejsce przy lotnisku BER. Parkos ułatwia rezerwację parkingu. Możesz łatwo online zarezerwować tanie miejsce parkingowe u jednego z naszych sprawdzonych dostawców parkingów przy Berlin Brandenburg (BER).

Firmy parkingowe, które można znaleźć na naszej stronie internetowej, znajdują się w niewielkiej odległości od lotniska. Większość miejsc parkingowych jest oddalonych o mniej niż 10 minut od lotniska w Berlinie. To oznacza, że czas transferu zajmuje tylko kilka minut, jeśli wybrałeś parking wahadłowy. Dzięki usłudze parkingowego, którą możesz zarezerwować online, nie ma oczywiście straty czasu z powodu dojazdu do terminala. Twój samochód będzie zaparkowany u jednego z naszych dostawców wokół lotniska. Mogą oni oferować swoje parkingi po znacznie niższych cenach ze względu na niewielką odległość od terminala. Jednocześnie oferują wysoki standard usług.

Chociaż ceny dostawców parkingów są znacznie niższe, niż ceny oficjalnych miejsc parkingowych na lotnisku, to wciąż zapewniają świetną jakość. Ściśle monitorujemy wszystkich naszych dostawców parkingów. Upewniamy się, że nie tylko oferują tanie parkingi, ale także przestrzegają naszych wysokich standardów bezpieczeństwa. W efekcie można spodziewać się zaufanego parkingu, który często jest wyposażony w kamery, nadzór i ogrodzenie. Powita Cię przyjazny personel, który pomoże Ci zaparkować samochód. Nawet jeśli zarezerwowałeś/aś usługę parkingowego i przez to nie odwiedzasz parkingu, możesz skorzystać z informacji i zdjęć na naszej stronie internetowej. W ten sposób upewnisz się, że Twój samochód jest bezpiecznie przechowywany.

Nasi klienci są również przekonani o naszej rzetelności i oceniają nas na 4.55/5. Przywiązujemy dużą wagę do opinii naszych klientów i regularnie ulepszamy naszą ofertę we współpracy z dostawcami parkingów. Aby zapoznać się z naszymi usługami, możesz przeczytać uczciwe recenzje naszych klientów. Często słyszymy od nich, że wszystko poszło naprawdę dobrze, a obsługa była bardzo dobra. Recenzje pochodzą od osób, które już skorzystały z naszych usług i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko

Istnieją różne opcje parkowania na lotnisku Berlin Brandenburg. Możesz wybrać między usługą parkingowego a transferem na lotnisko. Poniżej wyjaśniamy, jaka jest różnica między tymi dwoma rodzajami parkowania i jak przebiega ich proces:

Transfer na lotnisko w Berlinie

Najtańszą alternatywą parkowania przy lotnisku jest transfer do terminalu. Wówczas jedziesz bezpośrednio do zarezerwowanego dostawcy parkingu, a po zaparkowaniu korzystasz z transferu z parkingu do terminala. Pozwala to nie tylko uniknąć szukania miejsca parkingowego, ale także zwiększonego korków wokół lotniska. Dojazd do terminalu jest zawsze wlicozny w cenę. Jeśli korzystasz z usługi transferu, to powinieneś przybyć na parking około 2,5 godziny przed odlotem. Tam spotka Cię przyjazny personel, który sprawdzi potwierdzenie rezerwacji i odprowadzi Cię na wyznaczone miejsce przy lotnisku. Po chwili bezpłatny transfer będzie gotowy i zabierze Cię na do terminalu w ciągu kilku minut. Po chwili będziesz gotowy/a do odprawy i możesz spokojnie rozpocząć podróż. A po powrocie transfer będzie na Ciebie czekał przed terminalem. Zabierze Cię z powrotem na parking, gdzie zaparkowałeś/aś pojazd.

Masz również możliwość wyboru między dostawcami parkingów, u których możesz zabrać ze sobą kluczyki w podróż lub zostawić na miejscu. W przypadku parkingu istnieje również możliwość rezerwacji parkingu zadaszonego lub miejsca postojowego na bezpiecznej otwartej przestrzeni.

Usługa parkingowego

Inną opcją zaparkowania samochodu u naszych dostawców jest usługa parkingowego. Parkowanie w ten sposób jest szczególnie wygodną i oszczędzającą czas opcją. Z tego powodu jest nieco droższe w porównaniu z transferem na lotnisko. Jeśli zarezerwujesz miejsce parkingowe z usługą parkingowego, otrzymasz indywidualną obsługę. Możesz podjechać samochodem bezpośrednio do terminalu na lotnisku w Berlinie. Po przyjeździe pracownik zarezerwowanego parkingu będzie na Ciebie czekał. Natychmiast rozpozna Cię po numerze rejestracyjnym, który podasz podczas rezerwacji. Zaraz po okazaniu potwierdzenia rezerwacji wspólnie dokonacie przeglądu pojazdu. Wspólnie sprawdzicie samochód, aby upewnić się, czy nie ma istniejących uszkodzeń. Odbywa się to prewencyjnie, aby uniknąć nieporozumień po powrocie. Już po chwili możesz przejść do odprawy pasażerskiej na lotnisku. W międzyczasie pracownik przywiezie Twój pojazd na zarezerwowane miejsce parkingowe. Po powrocie Twój samochód zostanie odwieziony z parkingu do terminalu na lotnisku Berlin Brandenburg. W ten sposób możesz rozpocząć podróż do domu natychmiast po kolejnej kontroli pojazdu.

Parking długoterminowy na lotnisku Berlin Brandenburg

Parkingi alternatywnych dostawców są szczególnie interesujące dla długoterminowego wynajmu. Możesz zarezerwować u nas miejsce parkingowe nie tylko na kilka dni, ale także na tygodnie czy miesiące. Dłuższe parkowanie w garażu przy terminalu jest niemal niemożliwe pod względem ceny. Właśnie dlatego inne firmy otworzyły parkingi przy lotnisku, gdzie mogą wygodnie online zarezerwować tzw. alternatywne miejsca parkingowe. Specjalizują się w parkowaniu długoterminowym i odpowiednio dostosowali ofertę, abyś mógł parkować przez dłuższy czas bez obaw i przy niskiej cenie.

Porównaj: warto porównać parkingi przy lotnisku w Berlinie. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, a także wziąć pod uwagę wiele innych kategorii. Dlaczego drogo parkować, skoro można z łatwością zarezerwować tanie miejsce parkingowe online z wyprzedzeniem i bezstresowo rozpocząć wakacje.

Wybór metody parkowania: po wybraniu oferty nadal musisz zdecydować, czy wybrać transfer na lotnisko, czy usługę parkingowego. Opisaliśmy już różnice powyżej. Warto podkreślić, że przejazd na lotnisko jest zawsze wliczony w przypadku usługi transferu. Nie musisz go rezerwować online. Usługa parkingowego oferuje indywidualny serwis, w ramach której możesz podjechać bezpośrednio do terminala. Stąd pracownik zaparkuje za Ciebie Twój pojazd.

Bezpieczeństwo: bezpieczeństwo Twojego samochodu jest oczywiście najwyższym priorytetem dla nas i firm parkingowych, z którymi współpracujemy. Kontrolujemy wszystkich naszych dostawców parkingów i zapewniamy przestrzeganie niezbędnych standardów bezpieczeństwa. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat środków bezpieczeństwa poszczególnych dostawców parkingów, możesz je przeczytać w sekcji „Więcej informacji” u któregokolwiek z naszych partnerów. Większość naszych dostawców posiada kamery, ogrodzony teren i personel na terenie obiektu. Ponadto dostawcy usług parkingowych przy lotniskach są dobrze ubezpieczeni.

Zaplanuj trasę: aby dotrzeć na czas na teren parkingu, należy zaplanować podróż do portu lotniczego Berlin Brandenburg (BER). Często ruch wokół lotniska jest zwiększony. Na szczęście możesz go uniknąć, jeśli zarezerwujesz miejsce parkingowe z transferem na lotnisko. W tym przypadku należy dotrzeć na parking około 2,5 godziny przed odlotem. Z pomocą naszego planera trasy, który możesz bezpłatnie dodać do swojej rezerwacji, szybko i łatwo znajdziesz zarezerwowany parking w pobliżu lotniska w Berlinie.

Jak wcześnie muszę być na lotnisku Berlin Brandenburg?

Lotnisko Berlin Brandenburg jest regularnie obsługiwane przez prawie wiele linii lotniczych. Każda z tych linii lotniczych rekomenduje różne godziny odprawy. Radzimy odwiedzić stronę internetową linii…

Jak działa usługa transferu na lotnisko Berlin Brandenburg?

Jeśli preferujesz transfer na lotnisko jako sposób parkowania przy Berlin Brandenburg, to musisz skontaktować się z obsługą parkingu na około 30 minut przed przyjazdem na jego teren. W potwierdzeniu r…

Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku Berlin Brandenburg?

Najbardziej komfortowym sposobem parkowania na lotnisku Berlin Brandenburg jest usługa parkingowego. Polega ona na tym, że ​​jedziesz własnym pojazdem aż do terminalu odlotów lotniska Brandenburg. Na …
Korzyści z Parkos
usp car
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp earth
Najlepsze oferty parkingów
usp free
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp like
Ponad 4 mln klientów na świecie