Dein Stellplatz - P2

Państwa samochód może być zaparkowany na ponad 400 miejscach parkingowych przy dein Stellplatz GmbH. Dzięki usłudze shuttle sam zaparkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut zostaniesz odwieziony do terminalu. Twoje miejsce parkingowe jest otwarte 24/7.

Więcej

Adres

Grünauer Straße 5, 12529, Schönefeld OT Waltersdorf.
Parking Berlin Brandenburg

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Dein Stellplatz - P2

Dein Stellplatz - P2 Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Security

Obecność 24/7
Kamery
Ogrodzony
Ubezpieczony parkingodawca
Kontrola pojazdu
100%

Service

Czyszczenie samochodu
Elektr. Punkt ładowania akumulatorów
Toalety
Poczekalnia
Pomoc z bagażem
60%

Lokalizacja

Brak max. Wysokość wjazdu
Chodnik
Parking dla niepełnosprawnych
× Parking kryty
× Garaż
80%

Dostępność

Transfer 24/7
<5min od autostrady
Lokalizacja oznakowana
Usługa Valet
× 5min do terminalu

Na Temat Dein Stellplatz - P2

Państwa samochód może być zaparkowany na ponad 400 miejscach parkingowych przy dein Stellplatz GmbH. Tutaj można wybrać transport wahadłowy. W przypadku opcji shuttle, sam parkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut jesteś zawożony do terminalu. Twoje miejsce parkingowe jest otwarte 24/7.

Parking jest monitorowany przez pracowników przez całą dobę i jest dodatkowo chroniony przez kamery wideo i ogrodzenie. Kluczyki do samochodu mogą być bezpiecznie przechowywane w sejfie.

Państwa działka posiada 400 miejsc parkingowych, które są monitorowane i dobrze zabezpieczone. Do dyspozycji jest poczekalnia z toaletą i dystrybutorem wody.

Miejsca parkingowe mają wymiary 2,50 x 5,00, w przypadku posiadania pojazdu ponadgabarytowego prosimy o zarezerwowanie miejsca parkingowego XXL (9€).

Wraz z usługą przewozu zostanie wysłany kod dostępu, za pomocą którego można wjechać na parking.

.

Opłata za parking obejmuje przewóz maksymalnie 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Dodatkowe, niezarejestrowane osoby mogą być przewożone za dodatkową opłatą.

Jak działa shuttle parking?

.

Przyjazd
. Proszę wjechać na parking i zatrzymać się obok kontenera biurowego. --> Rozpakuj tam swoje bagaże. --> Wybierz miejsce parkingowe i zaparkuj swój pojazd. --> Zadzwoń do kierowcy shuttle pod numer telefonu komórkowego +49 (0) 1577 13 21 861 i stań z bagażem obok kontenera biurowego. --> Autobus zabierze Ciebie i Twoich współtowarzyszy na lotnisko. W przypadku opóźnień należy odpowiednio wcześnie zadzwonić pod numer telefonu komórkowego busa +49 (0) 1577 13 21 861, w przeciwnym razie nie możemy zagwarantować sprawnego transferu. W przypadku opóźnień prosimy o zapoznanie się z naszymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi: www.dein-stellplatz.de/agb/


.

Powrót
.

Jak tylko weźmiesz swoje bagaże, udaj się do miejsca spotkania i zadzwoń po kierowcę wahadłowca. Przyjedzie i odbierze Ciebie i Twoich współpasażerów.

Proszę upewnić się, że dotrą Państwo na czas! Personel obiektu Dein Stellplatz będzie gotowy do zameldowania Gości o wskazanej przez nich godzinie przyjazdu. Godzina podana w rezerwacji jest wiążąca i oznacza najpóźniejszy przyjazd na parking! Nawet najmniejsze opóźnienie spowoduje zakłócenia w funkcjonowaniu naszego transportu. W konsekwencji nie można już zagwarantować sprawnego transportu z lotniska dla gości przybywających na czas. W przypadku opóźnień odsyłamy do naszych ogólnych warunków handlowych: www.dein stellplatz.de/agb/ Oszczędzając sobie i nam niepotrzebnego stresu, prosimy o sprawdzenie aktualnych komunikatów drogowych i zaplanowanie co najmniej 30-60 minut stop-and-go na podróż do stolicy. Szczególnie w godzinach szczytu (6-10 rano i 15-19) można spodziewać się wzmożonego ruchu na autostradzie miejskiej.

Adres

Grünauer Straße 5, 12529, Schönefeld OT Waltersdorf.