Dein Stellplatz - P1

U Dein Stellplatz GmbH, twój samochód może być zaparkowany na ponad 800 miejscach parkingowych. Przy usłudze shuttle sam zaparkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut zostaniesz odwieziony do terminalu. Dein Stellplatz jest otwarty 24/7.

Więcej

Adres

Kienhorststraße 42-44, 13403, Berlin
Parking Berlin Brandenburg

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Dein Stellplatz - P1

Dein Stellplatz - P1 Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
60%

Udogodnienia

Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Mycie samochodu
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
60%

Teren

Zadaszony parking
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Bez ograniczenia wysokości pojazdu
× Parking wielopoziomowy
80%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
Usługa parkingowego
× 5 min drogi od terminalu

Recenzje na temat Dein Stellplatz - P1

Tylko klienci, którzy zarezerwowali przez Parkos i faktycznie skorzystali ze swojej rezerwacji mogą wystawić recenzję. To oznacza, że nasze opinie pochodzą od prawdziwych klientów takich jak Ty.

Dla firm parkingowych, które mają więcej niż 60 ocen, recenzje starsze niż rok zostana usunięte. Dzięki temu zobaczysz tylko informacje najważniejsze dla Twojej nadchodzącej podróży.

9,2
Na podstawie 10 recenzji.
10

Zaparkował(a) dnia sierpień 2021. Recenzja napisana dnia 06 wrzesień 2021.


Profesjonalnie

10

Zaparkował(a) dnia sierpień 2021. Recenzja napisana dnia 01 wrzesień 2021.


Great service!
Bus brought us to the airport immediately. Similarly, the driver came to pick us up within a few min after our arrival and phone call! Excellent choice! Will use it again :

10

Zaparkował(a) dnia czerwiec 2021. Recenzja napisana dnia 20 lipiec 2021.


Wszystko super. Jedyny minus to platna toaleta.

10

Zaparkował(a) dnia czerwiec 2021. Recenzja napisana dnia 29 czerwiec 2021.


Miła obsługa, transport na lotnisko na czas. Po powrocie nie było nawet potrzeby dzwonić po kierowcę ,ponieważ już czekał na lotnisku. Polecam!!!

10

Zaparkował(a) dnia maj 2021. Recenzja napisana dnia 12 czerwiec 2021.


Odwieźli, przywieźli - wszystko w porządku i o czasie

10

Zaparkował(a) dnia kwiecień 2021. Recenzja napisana dnia 27 kwiecień 2021.


Kompetentna obsługa

10

Zaparkował(a) dnia marzec 2021. Recenzja napisana dnia 24 kwiecień 2021.


Wszystko sprawnie i uprzejmie

10

Zaparkował(a) dnia marzec 2021. Recenzja napisana dnia 07 kwiecień 2021.


Wszystko sprawnie, bez problemowo, swietna cena, polecam

Na Temat Dein Stellplatz - P1

U Dein Stellplatz GmbH, twój samochód może być zaparkowany na ponad 800 miejscach parkingowych. Tutaj możesz wybrać pomiędzy usługą transferu a usługą parkingowego. W przypadku opcji shuttle, sam parkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut jesteś zawożony do terminalu. Dein Stellplatz jest otwarty 24/7.


Transfer
Otrzymają Państwo kod QR, za pomocą którego można otworzyć szlaban przy wjeździe i wyjeździe. Zaparkujecie i zostaniecie przewiezirni na lotnisko autobusem wahadłowym, który odbierze Was również w drodze powrotnej.

Transfer jest wliczony w cenę dla 4 osób. Proszę zarezerwować dodatkowe osoby jako usługę dodatkową w formularzu rezerwacyjnym.

Usługa parkingowego
Dzięki usłudze parkingowego możesz wyruszyć w podróż z lotniska Berlin Brandenburg spokojnie, bezpiecznie i na czas. Nie musisz martwić się o transfery lub parkowanie samochodu, ale możesz polegać na personelu Dein Stellplatz.

Parking jest całodobowo monitorowany przez pracowników i dodatkowo chroniony przez kamery wideo oraz ogrodzenie. Parking jest dobrze oświetlony i zabezpieczony nowoczesnym systemem szlabanów. Kluczyki do samochodu mogą być bezpiecznie przechowywane w sejfie.

Dein Stellplatz obejmuje 800 miejsc parkingowych, które są monitorowane i dobrze zabezpieczone. Do dyspozycji jest poczekalnia z toaletą i dystrybutorem wody.

Miejsca parkingowe mają wymiary 2,50 x 5,00, w przypadku posiadania pojazdu ponadwymiarowego prosimy o zarezerwowanie miejsca parkingowego XXL (9€).

Wraz z usługą przewozu zostanie wysłany kod dostępu, za pomocą którego można wjechać na parking.

Opłata za parking obejmuje przewóz maksymalnie 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Dodatkowe osoby, które nie zostały zarejestrowane można przewieźć za dodatkową opłatą.

Jak działa parking wahadłowy?

Przyjazd
Równolegle z tym potwierdzeniem otrzymasz e-mail z osobistym kodem QR do otwarcia systemu szlabanów przy wjeździe i wyjeździe. O określonej przez Ciebie godzinie przyjazdu personel Dein Stellplatz będzie stał w gotowości do zameldowania! Uprzejmie prosimy o zgłaszanie opóźnień z odpowiednim wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego autobusu wahadłowego +49 (0) 1577 13 21 861, w przeciwnym razie nie można zagwarantować sprawnego transferu. W przypadku opóźnień prosimy o zapoznanie się z naszymi Ogólnymi Warunkami: www.dein-stellplatz.de/agb/

UWAGA: W związku z licznymi pracami budowlanymi na ulicach Berlina i drogach dojazdowych należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Więcej raportów dotyczących ruchu można znaleźć tutaj: https://viz.berlin.de/

Podróż powrotna
Lądowanie w Terminalu 5: Miejsce zbiórki znajduje się na parkingu P52 przed głównym terminalem L.
Terminal lądowania 1/2: Miejsce zbiórki znajduje się na parkingu Kiss & Fly przed Terminalem 1 / Poziom przylotów 0.

Opłata parkingowa obejmuje przewóz do 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Ponadto osoby niezarejestrowane mogą być przewożone za dodatkową opłatą.

W każdym przypadku upewnij się, że przyjedziesz do nas na czas! O określonej godzinie przyjazdu personel Dein Stellplatz będzie gotowy do odprawy. Termin podany w rezerwacji jest wiążący i oznacza najpóźniejsze przybycie na parking! Nawet najmniejsze opóźnienie może spowodować zakłócenia w naszej usłudze przewozowej. W rezultacie nie można zagwarantować płynnego transferu na lotnisko dla gości przybywających na czas. W przypadku opóźnienia odsyłamy do naszych ogólnych warunków: www.dein stellplatz.de/agb/ Oszczędź sobie i nam niepotrzebnego stresu, sprawdź aktualne komunikaty drogowe i zaplanuj co najmniej 30-60 minut postoju i- udaj się w podróż do stolicy. Szczególnie w godzinach szczytu (6-10 i 15-19) można spodziewać się wzmożonego ruchu na autostradzie miejskiej.

Jak działa parkowanie przez obsługę?

Informacje o przyjeździe

Odlot Terminal 1: Przejazd bezpośrednio na lotnisko BER Terminal 1! Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym Kiss & Fly bezpośrednio przed Terminalem 1 poziom 0. Aby tam dotrzeć, kieruj się znakami na P1, a następnie kontynuuj jazdę zgodnie ze znakami na Terminal 1. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861 ok. 20 minut przed przyjazdem na lotnisko

Odlot Terminal 5: Przejazd bezpośrednio na lotnisko Schönefeld / terminal 5 BER! Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym P52 bezpośrednio przed terminalem głównym L. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861 ok. 20 minut przed przyjazdem na lotnisko.

UWAGA: W związku z licznymi pracami budowlanymi na ulicach Berlina i drogach dojazdowych należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Więcej raportów dotyczących ruchu można znaleźć tutaj: https://viz.berlin.de/

Informacje o powrocie

Lądowanie Terminal 5: Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym Kiss & Fly bezpośrednio przed Terminalem 1 poziom 0. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861, gdy tylko znajdziesz się przy taśmie bagażowej. Jeśli podróżujesz bez bagażu, zadzwoń natychmiast po wylądowaniu.


Terminal lądowania 5: Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym P52 bezpośrednio przed głównym terminalem L. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861, gdy tylko znajdziesz się przy taśmie bagażowej. Jeśli podróżujesz bez bagażu, zadzwoń natychmiast po wylądowaniu.

Adres

Kienhorststraße 42-44, 13403, Berlin