Parkos
user
Toggle Navigation

Dein Stellplatz - P1

Lotnisko Berlin Brandenburg
full star
9,7 243 recenzji

U Dein Stellplatz GmbH, twój samochód może być zaparkowany na ponad 1000 miejscach parkingowych. Przy usłudze shuttle sam zaparkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut zostaniesz odwieziony do terminalu. Dein Stellplatz jest otwarty 24/7.

Czytaj mniej
 • Informacje ogólne

  chevron

  U Dein Stellplatz GmbH, twój samochód może być zaparkowany na ponad 1000 miejscach parkingowych. Tutaj możesz wybrać pomiędzy usługą transferu a usługą parkingowego. W przypadku opcji shuttle, sam parkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut jesteś zawożony do terminalu. Dein Stellplatz jest otwarty 24/7.


  Transfer
  Otrzymają Państwo kod QR, za pomocą którego można otworzyć szlaban przy wjeździe i wyjeździe. Zaparkujecie i zostaniecie przewiezirni na lotnisko autobusem wahadłowym, który odbierze Was również w drodze powrotnej.

  Transfer jest wliczony w cenę dla 4 osób. Proszę zarezerwować dodatkowe osoby jako usługę dodatkową w formularzu rezerwacyjnym.

  Usługa parkingowego
  Dzięki usłudze parkingowego możesz wyruszyć w podróż z lotniska Berlin Brandenburg spokojnie, bezpiecznie i na czas. Nie musisz martwić się o transfery lub parkowanie samochodu, ale możesz polegać na personelu Dein Stellplatz.

 • Bezpieczeństwo

  chevron

  Parking jest całodobowo monitorowany przez pracowników i dodatkowo chroniony przez kamery wideo oraz ogrodzenie. Parking jest dobrze oświetlony i zabezpieczony nowoczesnym systemem szlabanów. Kluczyki do samochodu mogą być bezpiecznie przechowywane w sejfie.

 • Udogodnienia

  chevron

  Dein Stellplatz obejmuje 1000 miejsc parkingowych, które są monitorowane i dobrze zabezpieczone. Do dyspozycji jest poczekalnia z toaletą i dystrybutorem wody.

  Miejsca parkingowe mają wymiary 2,50 x 5,00, w przypadku posiadania pojazdu ponadwymiarowego prosimy o zarezerwowanie miejsca parkingowego XXL (15€).

  Wraz z usługą przewozu zostanie wysłany kod dostępu, za pomocą którego można wjechać na parking.

  Opłata za parking obejmuje przewóz maksymalnie 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Dodatkowe osoby, które nie zostały zarejestrowane można przewieźć za dodatkową opłatą.

 • Jak dotrzeć

  chevron

  Jak działa parking wahadłowy?

  Przyjazd
  Równolegle z tym potwierdzeniem otrzymasz e-mail z osobistym kodem QR do otwarcia systemu szlabanów przy wjeździe i wyjeździe. O określonej przez Ciebie godzinie przyjazdu personel Dein Stellplatz będzie stał w gotowości do zameldowania! Uprzejmie prosimy o zgłaszanie opóźnień z odpowiednim wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego autobusu wahadłowego +49 (0) 1577 13 21 861, w przeciwnym razie nie można zagwarantować sprawnego transferu. W przypadku opóźnień prosimy o zapoznanie się z naszymi Ogólnymi Warunkami: www.dein-stellplatz.de/agb/

  UWAGA: W związku z licznymi pracami budowlanymi na ulicach Berlina i drogach dojazdowych należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Więcej raportów dotyczących ruchu można znaleźć tutaj: https://viz.berlin.de/

  Podróż powrotna
  Lądowanie w Terminalu 5: Miejsce zbiórki znajduje się na parkingu P52 przed głównym terminalem L.
  Terminal lądowania 1/2: Miejsce zbiórki znajduje się na parkingu Kiss & Fly przed Terminalem 1 / Poziom przylotów 0.

  Opłata parkingowa obejmuje przewóz do 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Ponadto osoby niezarejestrowane mogą być przewożone za dodatkową opłatą.

  W każdym przypadku upewnij się, że przyjedziesz do nas na czas! O określonej godzinie przyjazdu personel Dein Stellplatz będzie gotowy do odprawy. Termin podany w rezerwacji jest wiążący i oznacza najpóźniejsze przybycie na parking! Nawet najmniejsze opóźnienie może spowodować zakłócenia w naszej usłudze przewozowej. W rezultacie nie można zagwarantować płynnego transferu na lotnisko dla gości przybywających na czas. W przypadku opóźnienia odsyłamy do naszych ogólnych warunków: www.dein stellplatz.de/agb/ Oszczędź sobie i nam niepotrzebnego stresu, sprawdź aktualne komunikaty drogowe i zaplanuj co najmniej 30-60 minut postoju i- udaj się w podróż do stolicy. Szczególnie w godzinach szczytu (6-10 i 15-19) można spodziewać się wzmożonego ruchu na autostradzie miejskiej.

  Jak działa parkowanie przez obsługę?

  Informacje o przyjeździe

  Odlot Terminal 1: Przejazd bezpośrednio na lotnisko BER Terminal 1! Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym Kiss & Fly bezpośrednio przed Terminalem 1 poziom 0. Aby tam dotrzeć, kieruj się znakami na P1, a następnie kontynuuj jazdę zgodnie ze znakami na Terminal 1. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861 ok. 20 minut przed przyjazdem na lotnisko

  Odlot Terminal 5: Przejazd bezpośrednio na lotnisko Schönefeld / terminal 5 BER! Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym P52 bezpośrednio przed terminalem głównym L. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861 ok. 20 minut przed przyjazdem na lotnisko.

  UWAGA: W związku z licznymi pracami budowlanymi na ulicach Berlina i drogach dojazdowych należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Więcej raportów dotyczących ruchu można znaleźć tutaj: https://viz.berlin.de/

  Informacje o powrocie

  Lądowanie Terminal 5: Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym Kiss & Fly bezpośrednio przed Terminalem 1 poziom 0. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861, gdy tylko znajdziesz się przy taśmie bagażowej. Jeśli podróżujesz bez bagażu, zadzwoń natychmiast po wylądowaniu.


  Terminal lądowania 5: Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym P52 bezpośrednio przed głównym terminalem L. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861, gdy tylko znajdziesz się przy taśmie bagażowej. Jeśli podróżujesz bez bagażu, zadzwoń natychmiast po wylądowaniu.

 • Miejsce

  chevron
tooltip
tooltip

Na temat Dein Stellplatz - P1

9,7 na podstawie 243 recenzji
 • Doświadczony dostawca
 • Doskonała obsługa
 • Czynne 24 godziny
 • Książka bezpośrednio
Klienci i klientki oceniają nasze firmy parkingowe średnio na 9,7 full star
Marek Beck
full star
10
Zaparkowany od 23.03.2023 do 28.03.2023
Wszystko do momentu powrotu było jak w n ...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
29 marca 2023
Anonimowy
full star
10
Zaparkowany od 09.03.2023 do 19.03.2023
Usługi wysokiej jakości, godne polecenia ...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
25 marca 2023
Katarzyna Sokołowska
full star
10
Zaparkowany od 02.03.2023 do 17.03.2023
Niewielkie koszty parkowania, transport ...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
23 marca 2023
Dostępność Dein Stellplatz - P1
7 kwietnia 2023 do 14 kwietnia 2023 Zmień daty

Dein Stellplatz - P1 Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.

Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

 • Bezpieczeństwo

  • Obecność 24/7
  • Monitoring
  • Ogrodzenie
  • Gwarancja miejsca parkingowego
  • Kontrola pojazdów
 • Udogodnienia

  • Toalety
  • Poczekalnia
  • Obsługa bagażowa
 • Teren

  • Zadaszony parking
  • Wybrukowany
  • Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
 • Dostęp

  • Transfer do lotniska 24/7
  • <5 min od autostrady
  • Oznakowana lokalizacja
  • Usługa parkingowego