Dein Stellplatz - P1

U Dein Stellplatz GmbH, twój samochód może być zaparkowany na ponad 1000 miejscach parkingowych. Przy usłudze shuttle sam zaparkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut zostaniesz odwieziony do terminalu. Dein Stellplatz jest otwarty 24/7.

Więcej

Adres

Kienhorststraße 42-44, 13403, Berlin
Parking Berlin Brandenburg

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Dein Stellplatz - P1

Dein Stellplatz - P1 Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
60%

Udogodnienia

Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Mycie samochodu
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
60%

Teren

Zadaszony parking
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Bez ograniczenia wysokości pojazdu
× Parking wielopoziomowy
80%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
Usługa parkingowego
× 5 min drogi od terminalu

Recenzje na temat Dein Stellplatz - P1

Tylko klienci, którzy zarezerwowali przez Parkos i faktycznie skorzystali ze swojej rezerwacji mogą wystawić recenzję. To oznacza, że nasze opinie pochodzą od prawdziwych klientów takich jak Ty.

Dla firm parkingowych, które mają więcej niż 60 ocen, recenzje starsze niż rok zostana usunięte. Dzięki temu zobaczysz tylko informacje najważniejsze dla Twojej nadchodzącej podróży.

9,5
Na podstawie 202 recenzji.
10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 14 listopad 2022.


Polecam

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 14 listopad 2022.


Easy to find, well organised, fast transfer to airport.

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 13 listopad 2022.


Super

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 13 listopad 2022.


Ok

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 12 listopad 2022.


Zbyt długi czas oczekiwania na odbiór z lotniska.
Nie ma żadnego zadaszenia na parkingu przed lotniskiem.

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 10 listopad 2022.


Przystępna cena oraz wysoka jakość usług. Transfer na lotnisko i z lotniska bezproblemowy i bardzo szybki. Polecam

10

Zaparkował(a) dnia październik 2022. Recenzja napisana dnia 05 listopad 2022.


Super sprawnie i miło ,

10

Zaparkował(a) dnia październik 2022. Recenzja napisana dnia 31 październik 2022.


Usługa bez zarzutu

10

Zaparkował(a) dnia październik 2022. Recenzja napisana dnia 20 październik 2022.


Miła i rzetelna obsługa.

10

Zaparkował(a) dnia październik 2022. Recenzja napisana dnia 18 październik 2022.


Szybko, sprawnie obsługa pomocna - i Panie w recepcji i Panowie kierowcy - mówiący po polsku.

10

Zaparkował(a) dnia wrzesień 2022. Recenzja napisana dnia 06 październik 2022.


Szybko bez zbędnych pytań. Podoba mi się otwarcie bramki z kamery.

10

Zaparkował(a) dnia wrzesień 2022. Recenzja napisana dnia 04 październik 2022.


Wszystko na wysokim poziomie. Zawsze korzystam z usług parkingu i nigdy nie miałam żadnych uwag. Szczerze polecam.

8

Zaparkował(a) dnia wrzesień 2022. Recenzja napisana dnia 20 wrzesień 2022.


Wszystko super, tylko dostaliśmy miejsce na samym końcu parkingu i był spory kawałek do przejścia a dodatkowo padał ulewny deszcz
Poza tym wszystko super zorganizowane, bardzo sprawny przyjazd na parking, jak i transfer. Szkoda tylko, ze bus nie podjeżdża pod samo wejście, gdzie są taksowki

8

Zaparkował(a) dnia wrzesień 2022. Recenzja napisana dnia 20 wrzesień 2022.


Wszystko ok,personel przyjazny, kierowca bardzo sympatyczny i pomocny,bus zadbany.Jedna wada- w opisie nie było,że trzeba przejść 250 m od miejsca wysiadki do Terminala- bus nie podjeżdża pod Terminal! Jadąc z dziadkami ciągniesz po 2 walizki w deszczu.
Młoda osoba nie zwróci na to uwagi.
Oczywiście skorzystam jeszcze z tego parkingu:

10

Zaparkował(a) dnia wrzesień 2022. Recenzja napisana dnia 17 wrzesień 2022.


Polecam - pełen profesjonalizm.

Na Temat Dein Stellplatz - P1

U Dein Stellplatz GmbH, twój samochód może być zaparkowany na ponad 1000 miejscach parkingowych. Tutaj możesz wybrać pomiędzy usługą transferu a usługą parkingowego. W przypadku opcji shuttle, sam parkujesz swój samochód i w ciągu 10 minut jesteś zawożony do terminalu. Dein Stellplatz jest otwarty 24/7.


Transfer
Otrzymają Państwo kod QR, za pomocą którego można otworzyć szlaban przy wjeździe i wyjeździe. Zaparkujecie i zostaniecie przewiezirni na lotnisko autobusem wahadłowym, który odbierze Was również w drodze powrotnej.

Transfer jest wliczony w cenę dla 4 osób. Proszę zarezerwować dodatkowe osoby jako usługę dodatkową w formularzu rezerwacyjnym.

Usługa parkingowego
Dzięki usłudze parkingowego możesz wyruszyć w podróż z lotniska Berlin Brandenburg spokojnie, bezpiecznie i na czas. Nie musisz martwić się o transfery lub parkowanie samochodu, ale możesz polegać na personelu Dein Stellplatz.

Parking jest całodobowo monitorowany przez pracowników i dodatkowo chroniony przez kamery wideo oraz ogrodzenie. Parking jest dobrze oświetlony i zabezpieczony nowoczesnym systemem szlabanów. Kluczyki do samochodu mogą być bezpiecznie przechowywane w sejfie.

Dein Stellplatz obejmuje 1000 miejsc parkingowych, które są monitorowane i dobrze zabezpieczone. Do dyspozycji jest poczekalnia z toaletą i dystrybutorem wody.

Miejsca parkingowe mają wymiary 2,50 x 5,00, w przypadku posiadania pojazdu ponadwymiarowego prosimy o zarezerwowanie miejsca parkingowego XXL (15€).

Wraz z usługą przewozu zostanie wysłany kod dostępu, za pomocą którego można wjechać na parking.

Opłata za parking obejmuje przewóz maksymalnie 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Dodatkowe osoby, które nie zostały zarejestrowane można przewieźć za dodatkową opłatą.

Jak działa parking wahadłowy?

Przyjazd
Równolegle z tym potwierdzeniem otrzymasz e-mail z osobistym kodem QR do otwarcia systemu szlabanów przy wjeździe i wyjeździe. O określonej przez Ciebie godzinie przyjazdu personel Dein Stellplatz będzie stał w gotowości do zameldowania! Uprzejmie prosimy o zgłaszanie opóźnień z odpowiednim wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego autobusu wahadłowego +49 (0) 1577 13 21 861, w przeciwnym razie nie można zagwarantować sprawnego transferu. W przypadku opóźnień prosimy o zapoznanie się z naszymi Ogólnymi Warunkami: www.dein-stellplatz.de/agb/

UWAGA: W związku z licznymi pracami budowlanymi na ulicach Berlina i drogach dojazdowych należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Więcej raportów dotyczących ruchu można znaleźć tutaj: https://viz.berlin.de/

Podróż powrotna
Lądowanie w Terminalu 5: Miejsce zbiórki znajduje się na parkingu P52 przed głównym terminalem L.
Terminal lądowania 1/2: Miejsce zbiórki znajduje się na parkingu Kiss & Fly przed Terminalem 1 / Poziom przylotów 0.

Opłata parkingowa obejmuje przewóz do 4 osób na samochód. Rejestracja osób jest wymagana przed przyjazdem. Ponadto osoby niezarejestrowane mogą być przewożone za dodatkową opłatą.

W każdym przypadku upewnij się, że przyjedziesz do nas na czas! O określonej godzinie przyjazdu personel Dein Stellplatz będzie gotowy do odprawy. Termin podany w rezerwacji jest wiążący i oznacza najpóźniejsze przybycie na parking! Nawet najmniejsze opóźnienie może spowodować zakłócenia w naszej usłudze przewozowej. W rezultacie nie można zagwarantować płynnego transferu na lotnisko dla gości przybywających na czas. W przypadku opóźnienia odsyłamy do naszych ogólnych warunków: www.dein stellplatz.de/agb/ Oszczędź sobie i nam niepotrzebnego stresu, sprawdź aktualne komunikaty drogowe i zaplanuj co najmniej 30-60 minut postoju i- udaj się w podróż do stolicy. Szczególnie w godzinach szczytu (6-10 i 15-19) można spodziewać się wzmożonego ruchu na autostradzie miejskiej.

Jak działa parkowanie przez obsługę?

Informacje o przyjeździe

Odlot Terminal 1: Przejazd bezpośrednio na lotnisko BER Terminal 1! Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym Kiss & Fly bezpośrednio przed Terminalem 1 poziom 0. Aby tam dotrzeć, kieruj się znakami na P1, a następnie kontynuuj jazdę zgodnie ze znakami na Terminal 1. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861 ok. 20 minut przed przyjazdem na lotnisko

Odlot Terminal 5: Przejazd bezpośrednio na lotnisko Schönefeld / terminal 5 BER! Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym P52 bezpośrednio przed terminalem głównym L. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861 ok. 20 minut przed przyjazdem na lotnisko.

UWAGA: W związku z licznymi pracami budowlanymi na ulicach Berlina i drogach dojazdowych należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Więcej raportów dotyczących ruchu można znaleźć tutaj: https://viz.berlin.de/

Informacje o powrocie

Lądowanie Terminal 5: Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym Kiss & Fly bezpośrednio przed Terminalem 1 poziom 0. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861, gdy tylko znajdziesz się przy taśmie bagażowej. Jeśli podróżujesz bez bagażu, zadzwoń natychmiast po wylądowaniu.


Terminal lądowania 5: Przekazanie pojazdu odbywa się na parkingu krótkoterminowym P52 bezpośrednio przed głównym terminalem L. Aby zapewnić sprawny przebieg, należy zadzwonić na numer komórkowy +49 (0) 1577 13 21 861, gdy tylko znajdziesz się przy taśmie bagażowej. Jeśli podróżujesz bez bagażu, zadzwoń natychmiast po wylądowaniu.

Adres

Kienhorststraße 42-44, 13403, Berlin