Parking - lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Zmień lotnisko
do rezerwy 3 MIN
checkmark
Najlepsze oferty
checkmark
Ponad 4 mln klientów na całym świecie
checkmark
Bezpłatne anulowanie/zmienianie rezerwacji

Parkuj przy lotnisku im. Lecha Wałęsy i nie przepłacaj

Wybierasz się na lotnisko Gdańsk - Rębiechowo i szukasz niedrogiego parkingu? To dobrze się składa, ponieważ do wyboru masz kilka opcji. Port lotniczy Gdańsk dysponuje własnymi miejscami parkingowymi, ale możesz też skorzystać z jednego z prywatnych parkingów położonych w niewielkiej od niego odległości. Możesz też zdobyć i wykorzystać kod promocyjny na parking który lotnisko Gdańsk oferuje podróżnym.

Podróż na lotnisko własnym środkiem transportu jest nadzwyczaj wygodna. Jednak wybierając się na lotnisko Gdańsk - Rębiechowo parking warto sobie zarezerwować znacznie wcześniej. Na stronie Parkos możesz porównać i zarezerwować postój zarówno na jednym z niezależnych, prywatnych parkingów, jak i na parkingu lotniskowym. Lotnisko Gdańsk oferuje parking dla każdego podróżnego, podług jego osobistych potrzeb i preferencji.

Port lotniczy Gdańsk Rębiechowo - tanie miejsca parkingowe

Jeśli myślisz o przyjeździe na lotnisko samochodem, to jest to bardzo dobry wybór. W sąsiedztwie lotniska w Gdańsku czekają na Ciebie różnorodne miejsca parkingowe. Różnią się one nieznacznie ceną i bliskością do hali odlotów. Oficjalny parking oferuje lotnisko Gdańsk - Rębiechowo i jest to zawsze sprawdzona opcja. Wielu podróżnych decyduje się na skorzystanie z parkingu lotniskowego właśnie ze względu na jego dogodne usytuowanie tuż przy terminalu.

W okolicy terminalu pasażerskiego portu lotniczego w Gdańsku znajduje się aż siedem parkingów i strefa Kiss&Fly. P1 to parking typowo krótkoterminowy, na którym kierowcy zatrzymują się do kilku godzin. P2 stanowi połączenie parkingu krótko- i długoterminowego. Pozostałe natomiast parkingi oferują postój długoterminowy. I to właśnie na nie trzeba zwrócić uwagę, wybierając Gdańsk i lotnisko w Rębiechowie na miejsce startu swoich dłuższych wakacji.

Cena postoju na parkingach lotniskowych zawsze jest odwrotnie proporcjonalna do długości postoju. Taki standard obowiązuje nie tylko lotnisko Gdańsk bo parking wszędzie na świecie jest tańszy, gdy korzystamy z niego dłużej. Co ciekawe, nieco zwodnicza jest tu strefa Kiss&Fly. Jeśli kierowca się zagapi, to może go to kosztować za 2-godzinny postój tyle samo, ile zostawienie samochodu na lotnisku na cały miesiąc.

To, który parking lotniskowy najbardziej opłaca się wybrać - jakie są ceny i w ogóle opcje postoju, można sobie sprawdzić na stronie Parkos. Ta niezwykle intuicyjna wyszukiwarka parkingów przy polskich portach lotniczych stanowi bezcenne udogodnienie dla kierowców, którzy chcą szybko sprawdzić parkingi wybierając lotnisko Gdańsk. O rezerwację zawsze warto zadbać wcześniej, zwłaszcza w gorącym sezonie wakacyjnym.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking Rębiechowo

Parkingi lotniskowe to jedna z kilku opcji, jakie ma do wyboru zmotoryzowany podróżny. Wśród innych są parkingi hotelowe i parkingi prywatne, położone zazwyczaj w odległości 5-10 minut drogi od hali odlotów. Jeśli parking lotnisko Gdańsk P7 jest najdalej wysuniętym parkingiem lotniskowym, to parkingi prywatne znajdują się jeszcze nieco dalej. Jednak ich operatorzy oferują sprawny transfer klientów na lotnisko albo wygodną usługę parkingowego.

Parking z transferem na lotnisko

Opcja prywatnego parkingu z transferem na lotnisko - autobusem lub minibusem - to także świetny wybór. Operatorzy kursują tam i z powrotem, między parkingiem i terminalem. To zapewnia podróżnym sprawne dotarcie na lotnisko i szybkie dotarcie do auta po przylocie. W sezonie wakacyjnym może być jednak na takich parkingach tłoczno, dlatego wybierając się na lotnisko parking przy Gdańsk - Rębiechowo najlepiej jest zarezerwować z pewnym wyprzedzeniem.

Prywatny parking z usługą parkingowego

Jeśli jesteś osobą, która nie dysponuje zbyt dużą ilością czasu wolnego, to wybierając lotnisko Gdańsk - Rębiechowo i parking koło niego, możesz postawić na usługę parkingowego. Dzięki takiej usłudze udajesz się wprost pod halę odlotów, a odprowadzenie samochodu na wybrany postój zostawiasz już profesjonalnemu kierowcy. Przed przekazaniem auta sprawdzany jest rzecz jasna jego stan oraz zapisywany jest przebieg.

Parking hotelowy

Inną jeszcze opcją jest wybór parkingu hotelowego. Postój przy hotelu nie należy może do najtańszych opcji, ale może zagwarantować podróżnym większy spokój. Oczywiście trzeba pamiętać, że postój w każdym monitorowanym miejscu jest bezpieczny. I to niezależnie od tego, czy wybierając lotnisko Gdańsk wybieramy parking P6 przy hali odlotów, parking prywatny, czy właśnie jakiś parking hotelowy.

Parking długoterminowy

Każda opcja parkingu dostępna jest w dwóch wersjach - krótko- i długoterminowej. W zasadzie wszędzie możesz zostawić samochód na dłużej - decydując się na parking na lotnisku w Gdańsku, jak i na jeden z parkingów prywatnych. Im dłuższe zrobisz sobie wakacje, tym mniej zapłacisz za dzień postoju. Jest to dosyć powszechna reguła, która pozwala na beztroskie i bardzo tanie podróżowanie. No, przynajmniej do momentu wejścia na pokład.

Pamiętaj jednak, że nie każdy parking jaki port lotniczy Gdańsk - Rębiechowo oferuje podróżnym, ma status długoterminowego. Dłuższy postój oferują parkingi P4, P5, P6 i P7, a także częściowo P2. Na tym ostatnim samochód można zostawić na generalnie 14 dni (z możliwością przedłużenia). W przypadku kolejnych parkingów długość postoju wynosi już miesiąc (także z możliwością przedłużenia go o kilka dni).

Ceny parkingu długoterminowego nieznacznie różnią się między sobą. Zależy to od usytuowania każdego parkingu i odległości od hali odlotów/przylotów. Im dalej jest parking od lotnisko Gdańsk tym cena za długoterminowy postój jest niższa. Porównując tylko parkingi lotniskowe - postój 14-dniowy na bliższych parkingach kosztuje 32 EUR, a już na parkingu P6 - 22 EUR. Z kolei na P7 dwutygodniowy postój to koszt zaledwie 17 EUR.

Aby dokonać odpowiedniego wyboru - najlepszej zdaniem każdego podróżnego ceny do jakości, warto dokładnie sprawdzić, co oferuje każdy parking Wybierz lotnisko Gdańsk i P6 oraz cennik, przykładowo, albo P5 i jego cennik. Możesz to zrobić na stronie lotniska albo w większej wyszukiwarce miejsc parkingowych Parkos. Ta ostatnia pokaże Ci też zresztą inne atrakcyjne opcje parkingu.

Opcji parkingowych w okolicy Portu Lotniczego Gdańsk - Rębiechowo jest tyle, że nie opłaca się zmotoryzowanym podróżnym mieszkającym w okolicy dojeżdżać na lotnisko innym środkiem transportu. Jeśli chodzi o Gdańsk to parking każdego typu jest tu monitorowany 24/7. A do tego postój jest naprawdę przystępny cenowo. Śmiemy twierdzić, że tańszy niż dojazd komunikacją publiczną, jeśli podróżuje kilka osób. Nasz poręczny planer trasy do lotnisku Gdańsk pomoże Ci bezproblemowo dotrzeć na parking.

Ceny parkingów w Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo

Dostawca parkingów Typ parkingu Cena za 8 dni

*Ceny mogą się różnić w zależności od wybranych dat, sezonu i godzin przyjazdu. daty podane tutaj są od pt. 14.06.2024 do so. 22.06.2024.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wcześnie muszę dojechać na lotnisko w Gdańsku?

  chevron

  Na oficjalnej stronie lotniska Gdańsk-Rębiechowo możemy znaleźć informację, że w celu unknięcia pośpiechu warto przybyć na lotnisko co najmniej 2 godziny przed odlotem. My doradzamy, aby poświęcić dodatkowe co najmniej 30 minut na zaparkowanie samochodu. Jeśli wybierzesz transfer na lotnisko, to ten czas jest potrzebny na zaparkowanie na parkingu i przejazd (auto)busem na lotnisko. Zwykle transport jest organizowany indywidualnie. Dzięki temu, że podczas rezerwacji podajesz godzinę przyjazdu na parking, pracownicy wiedzą, na kiedy mają zorganizować transport. W ten sposób cały proces gładko przebiega, a Ty możesz cieszyć się myślą o nadchodzących wakacjach. 

   

  Jeśli wybierzesz parking z usługą parkingowego, to również radzimy przeznaczyć 30 minut na przekazanie samochodu. Nie tylko przekazujesz kluczyki do samochodu, ale również kierowca spisze uszkodzenia i stan licznika Twojego smaochodu. W ten sposób unikniecie nieporozumień. Po oddaniu samochodu możesz udać się prosto do odprawy pasażerskiej, a w tym czasie kierowca bezpiecznie zaparkuj Twój samochód.

   

 • Jak działa transfer na lotnisko Gdańsk-Rębiechowo?

  chevron

  Najchętniej wybieraną usługą parkowania jest transfer na lotnisko. Jeśli Ty również wybierzesz tę opcję, to w dniu wylotu możesz jechać swoim samochodem prosto na parking. Na miejscu, zgodnie z zasadami danego parkingu, parkujesz samodzielnie lub pracownicy zaparkują za Ciebie. Niezależnie od tego, zawsze możesz upewnić się, że teren parkingu jest bezpieczny i dostosowany. Po zaparkowaniu przejedziesz darmowym transferem na lotnisko. Zazwyczaj jest on organizowany indywidualnie, więc czas oczekiwania jest niewielki.

   

  Powrót z lotniska na parking

  Transport powrotny będzie Ciebie oczekiwał w umówionym miejscu spotkania. Z reguły jest to w pobliżu wejścia do terminalu. Po dotarciu na parking możesz od razu wsiąść do samochodu i wygodnie udać się do domu.

  Zalety

  • Opłaty – zazwyczaj jest to najtańsza opcja parkingowa.
  • Pewność – możesz sprawdzić teren parkingu i upewnić się, że Twój samochód jest bezpieczny.

  Wady

  • Wygoda – musisz zmienić środek transportu. Przejazd jest krótki, ale jeśli masz więcej bagażu, to może to być uciążliwe. Na szczeście pracownicy parkingu są zawsze gotowi do pomocy.
  • Czas – z reguły transfer na lotnisko jest nieco bardziej czasochłonym sposobem parkowania niż usługa parkingowego.

   

 • Jak działa usługa parkingowego na lotnisku w Gdańsku?

  chevron

  Jeśli zależy Ci na komforcie parkowania przy lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, to polecamy usługę parkingowego. W przypadku tej opcji w dniu wylotu dojeżdżasz swoim samochodem prosto do terminalu lotniska. Tam spotkasz się z kierowcą zarezerwowanego przez Ciebie parkingu. Wspólnie spiszecie uszkodzenia samochodu oraz stan licznika. I to tyle - możesz udać się do stanowiska odprawy. W tym czasie kierowca zaparkuje samochód na terenie parkingu, sprawdzonym przez nas.

   

  Niekiedy dostawcy parkingowi wymagają, aby zadzwonić do nich na około 20 minut przed przybyciem na lotnisko. W ten sposób przygotowują się na Twój przyjazd, aby cały proces gładko przebiegł. Numer, pod który należy zadzwonić, wraz z innymi danymi kontaktowymi parkingu, znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem. Wyślemy go do Ciebie po dokonaniu przez Ciebie rezerwacji na naszej stronie. 

   

  Po Twoim powrocie z podróży, kierowca odwiezie Twój samochód do terminalu. Po ponownej kontroli pojazdu, możesz wsiąść do samochodu i udać się prosto do domu!

   

  Zalety

  • Zaoszczędzony czas – zazwyczaj proces przekazania samochodu jest znacznie krótszy, niż korzystanie z transferu na lotnisko.
  • Komfort – dojeżdżasz na lotnisko tylko jednym środkiem transportu, więc bagaże nie będą stanowić problemu.

  Wady

  • Zaufanie – nie masz okazji odwiedzenia parkingu. Na szczeście my regularnie i osobiście kontrolujemy parkingi, aby dać Ci gwarancję bezpieczeństwa Twojego samochodu.
  • Cena – z reguły jest nieco wyższa niż transferu na lotnisko.

   

Korzyści z Parkos
usp car
Dokładnie sprawdzone
Wszystkie parkingi są dokładnie sprawdzane
usp thumbs up
Najlepsze oferty
Najlepsze oferty parkingów
usp 24
Bezpłatne anulowanie
Bezpłatne anulowanie do 24 godzin
usp 24
+4 miliony klientów
Ponad 4 mln klientów na świecie