O nas

Jesteśmy numerem 1 1 strona gdzie można porównać i zarezerwować miejsce parkingowe na lotnisku bezpiecznie i tanio.

 

Ponad 500 dostawców usług parkingowych dostępnych w 14 krajach.

 

Już 500,000 klientów dokonało rezerwacji za naszym pośrednictwem na całym świecie.

 

W branży parkingowej działamy od 2014

Jak to się zaczęło?

Podróżowanie od zawsze było naszą pasją. Co może być lepszego niż dzielenie się naszymi podróżniczymi doświadczeniami z innymi?! Dlatego właśnie w 2004 roku zaczęliśmy pisać blogi o naszych podróżach. Nasze blogi o naszych przygodach szybko zmieniły się w porady i wskazówki dotyczące rezerwacji tanich biletów lotniczych i hoteli.

Wielu naszych czytelników prosiło nas, abyśmy pisali o niedrogich i niezawodnych alternatywach dla parkowania na lotniskach, takich jak lotnisko w Düsseldorfie, lotnisko we Frankfurcie i Schiphol. Często słyszeliśmy o złych doświadczeniach z nieoficjalnymi dostawcami usług parkingowych na lotniskach oraz o tym, że oficjalne parkingi lotniskowe są często droższe niż sam bilet lotniczy.

Widzieliśmy w tym szansę i tak powstał Parkos. Strona internetowa, na której można porównywać, rezerwować i opłacać parkingi w bezpiecznym środowisku. Prowadząc intensywne badania rynku i prosząc o opinie innych podróżnych, udało nam się zebrać aktualną ofertę parkingów Parkos.

Poważnie traktujemy wszystkie opinie naszych klientów. Dzięki temu stale poprawiamy naszą jakość, co dla Państwa jako klientów oznacza, że mogą Państwo bezpiecznie zaparkować swój samochód i podróżować bez obaw.

Jeśli masz jakieś wskazówki, jak możemy dalej ulepszać Parkos, daj nam znać!

 

Jak pracujemy?

Bardzo starannie dobieramy parkingi. Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla naszych klientów.

Najlepsze ceny

Parkos Compare Airport parking

Od lat współpracujemy z firmami oferującymi parkingi. Dzięki dobrej współpracy i wielu rezerwacjom, które wpływają przez Parkos, jesteśmy w stanie wynegocjować najniższą cenę. Nasz rabat przekazujemy bezpośrednio naszym klientom.

Sprawdzeni dostawcy

Parkos parking provider check

Wszyscy oferenci na naszej stronie zostali przez nas osobiście sprawdzeni. Chcemy być pewni, że samochód podczas Państwa podróży jest pozostawiony w dobrych rękach. Dlatego regularnie odwiedzamy wszystkie miejsca parkingowe i przeprowadzamy osobiste kontrole, aby stale sprawdzać standardy jakości.

Prawdziwe opinie

Parkos reviews

Doświadczenia naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Dobre doświadczenia są warte wszystkiego. Dlatego zawsze prosimy wszystkich naszych klientów o ocenę naszych usług parkingowych. Doświadczenia te dają nowym klientom dobre wyobrażenie o tym, czego mogą się spodziewać.

 

Co mówią o nas nasi klienci?

W końcu wszystko zależy od opinii klienta. Bardzo nas cieszą wysokie oceny, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów. Nasz serwis jest oceniany średnio na 8,5/10 na podstawie 5797 ocen. Jesteśmy dumni z tak wysokiej oceny, którą otrzymaliśmy.

Gert poniedziałek, 29 stycznia 2018 r.
10

To był pierwszy raz, kiedy zarezerwowałem choć Parkos. To było pozytywne doświadczenie.
W momencie, gdy dotarliśmy na lotnisko ...

Arne Meuleman poniedziałek, 29 stycznia 2018 r.
10

Doskonała obsługa

 

Jesteśmy tu, aby pomóc

Nasi eksperci służą pomocą przy porównywaniu miejsc parkingowych i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami