Airport Valet Parken

Airport Valet Parking oferuje doskonałą, kompleksową obsługę z atrakcyjnym programem bonusowym. Pojazdy są parkowane na bezpiecznym i chronionym terenie. Co więcej, parking znajduje się tylko km od lotniska Berlin Brandenburg.

Więcej

Adres

Johannisthaler Chaussee 317, 12351, Berlin
Parking Berlin Brandenburg

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Airport Valet Parken

Airport Valet Parken Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
40%

Udogodnienia

Mycie samochodu
Obsługa bagażowa
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
× Toalety
× Poczekalnia
60%

Teren

Zadaszony parking
Parking wielopoziomowy
Wybrukowany
× Bez ograniczenia wysokości pojazdu
× Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
80%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
Usługa parkingowego
× 5 min drogi od terminalu

Na Temat Airport Valet Parken

Na Airport Valet Parking zaparkujesz samochód w garażu zaledwie 4,4 kilometra od lotniska Berlin Brandenburg. Parking wielopoziomowy jest monitorowany, ogrodzony i regularnie sprawdzany przez personel w celu zapewnienia 24/7 bezpieczeństwa samochodu. Maksymalna wysokość pojazdu na parkingu wielopoziomowym to 1,95 m. Można również zaparkować na zewnątrz na dachu wielopoziomowego parkingu.

Usługa parkingowego
Parking wielopoziomowy Airport Valet oferuje doskonałe usługi parkingowych, abyś mógł/mogła rozpocząć podróż w najlepszy możliwy sposób. W dniu odlotu jedziesz bezpośrednio na lotnisko Berlin Brandenburg, gdzie czeka na Ciebie pracownik firmy parkingowej. Przed bezpiecznym zaparkowaniem Twojego samochodu, sprawdzi on Twój pojazd i zanotuje przebieg. Powrót będzie równie prosty. Pracownik odwiezie Twój pojazd z powrotem do terminalu lotniska, co pozwoli Ci kontynuować podróż powrotną szybko i bezstresowo.

Airport Valet Parking jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz zaparkować swój samochód na zamkniętym, monitorowanym parkingu. Ponadto, pracownicy ochrony regularnie patrolują teren. Wieczorem i w nocy, parking jest dodatkowo zabezpieczany za pomocą kraty rolowanej, aby zapobiec nieautoryzowanemu wkroczeniu. Podczas Twojej nieobecności kluczyk pojazdu jest bezpiecznie przechowywany w oddzielnym pomieszczeniu.

Parking Airport Valet oferuje kompleksową obsługę. Możesz wybrać spośród różnych pakietów obsługi technicznej pojazdów, dzięki którym Twój pojazd będzie ponownie błyszczeć po podróży. Minivany, SUV-y, T5 itd. nie stanowią problemu na parkingu wielopoziomowym. Niestety aktualnie samochody kempingowe nie mogą być przyjęte. Ponadto, kluczyki do samochodu będą bezpiecznie przechowywane w osobnym pomieszczeniu.

Usługa parkingowego

Przyjazd
Około 30 minut przed dojazdem do lotniska Berlin Brandenburg, zadzwoń pod numer 0049 176 22093318. Prosimy o uzgodnienie miejsca spotkania telefonicznie Twój pojazd zostanie odebrany na miejscu przez wykwalifikowanego pracownika. Po przekazaniu kluczy zostanie odnotowany przebieg i ewentualne uszkodzenia pojazdu. I to wszystko! Możesz spokojnie udać się do hali odpraw, a Twój pojazd zostanie zaparkowany przez Airport Valet Parking na bezpiecznym parkingu wielopoziomowym.

Powrót
Po powrocie wystarczy ponownie zadzwonić pod numer 0049 176 22093318, najlepiej w czasie gdy czekasz na bagaż. Na życzenie, pojazd zostanie zatankowany i wyczyszczony i będzie czekał na Ciebie przy terminalu, który wybierzesz.

Adres

Johannisthaler Chaussee 317, 12351, Berlin