myParkplace

Lotnisko Berlin Brandenburg
full star
9,8 99 recenzji
myParkplace GmbH jest od 2014 roku Państwa niezawodnym partnerem, jeśli chodzi o parkowanie na lotnisku Berlin Brandenburg BER. W Wildau dostawca dysponuje ponad 500 miejscami parkingowymi. Parking jest bezpiecznie ogrodzony i monitorowany przez kamery.
Czytaj mniej
 • Informacje ogólne

  chevron

  Przyjazny personel dowiezie Państwa bezpiecznie i niezawodnie na lotnisko Berlin Brandenburg naszymi nowoczesnymi busami w ciągu ok. 9 minut. Na koniec podróży dostawca parkingu ponownie odbierze Cię z lotniska i zawiezie do Twojego pojazdu. MyParkplace GmbH 24/7 jest do Państwa dyspozycji.


  Shuttle-Service

  Jeśli wybierzesz transfer, Twój samochód przez cały czas będzie zaparkowany na strzeżonym i zabezpieczonym parkingu. Tam na miejscu parkujesz swój pojazd i jesteś zabierany na lotnisko przez shuttle bus. W dniu powrotu, autobus odbierze Cię również z lotniska i zawiezie do Twojego pojazdu.

 • Bezpieczeństwo

  chevron

  Dzięki temu operatorowi parkingowemu Twój samochód jest bezpiecznie zaparkowany na ogrodzonym i monitorowanym przez wideo parkingu. Klucze samochodowe są przechowywane w sejfie w firmie Selektion. Pracownicy posiadają licencje na przewóz osób, więc zostaniesz bezpiecznie dowieziony na lotnisko.

 • Udogodnienia

  chevron

  SERWIS od zawsze był najwyższym priorytetem w MyParkplace GmbH. Parkingowy widzi w nas usługodawcę i żyje zgodnie z tym. Gdy tylko przybędziesz, czeka na Ciebie z uśmiechem na ustach. Chętnie pomoże Ci z bagażem, zaparkuje samochód na życzenie lub uzyska informacje na temat Twojego lotu. Dla najmłodszych ten parkowy provider ma mały kącik zabaw, w którym zrobiono już wiele pięknych zdjęć. Oczywiście ma też przygotowane czyste toalety. Jeśli po długiej podróży Twój akumulator nie chce ruszyć dalej, dostawca parku chętnie pomoże Ci ze swoją bezpłatną usługą jump-start. W przypadku dalszych zgłoszeń serwisowych prosimy o kontakt pod adresem: concierge@myparkplace.de.

  W usłudze wahadłowej biorą udział 4 osoby. Od 4. osoby obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 10 € za każdą kolejną osobę. Bagaż wielkogabarytowy należy zostawić na parkingu lotniska przed przyjazdem. - Torby golfowe nie stanowią problemu. Pojazdy ponadgabarytowe do 6 m można zaparkować w myParkplace - od 5,50 m obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 10 €..

 • Jak dotrzeć

  chevron

  Należy pamiętać, że dostawca pobiera dopłatę w wysokości 15 € za minivana lub kampera od 5,5 m, do maks. 6,5 m. Do autobusu wahadłowego można bezpłatnie zarezerwować foteliki dla dzieci. Dodatkowo 4 osoby są wliczone w cenę dla dostawcy parku. Przy rezerwacji dla więcej niż 4 osób

  Należy pamiętać, że dostawca pobiera dopłatę w wysokości 15 € za minivana lub kampera od 5,5 m, do maks. 6,5 m. Na podróż autobusem wahadłowym można bezpłatnie zarezerwować foteliki dla dzieci. Ponadto 4 osoby są wliczone w cenę u tego dostawcy parku. W przypadku rezerwacji dla więcej niż 4 osób, za każdą dodatkową osobę zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 5€ za przejazd (tj. 10€ powrót na lotnisko). Organizator parkingu pobiera dopłatę nocną w czasie od 23:00 - 06:00. Dotyczy to wyjazdu i powrotu w wysokości 10€ (płatność na miejscu lub przy rezerwacji).

  W dniu podróży jedź na stronę myParkplace. Jest on oznaczony dużym znakiem przy wejściu i znajduje się przy Gewerbepark 30, 15745 Wildau.PProsimy o telefon do myParkplace 30 minut przed przyjazdem w celu potwierdzenia godziny przyjazdu. Numer telefonu znajdziecie Państwo powyżej. Po zaparkowaniu samochodu, w ciągu 14 minut zostaniesz bezpłatnie przewieziony busem do swojego terminalu na lotnisku Berlin Brandenburg.

  W drodze powrotnej powiadamiasz myParkplace telefonicznie na krótko przed dotarciem do strefy odbioru bagażu. Kierowca firmy oferującej parking udaje się bezpośrednio do Państwa, aby odebrać Państwa przy wyjściu z terminalu na lotnisku. Następnie zostaniesz zabrany bezpośrednio do swojego samochodu i stamtąd będziesz mógł kontynuować podróż.

  Może się zdarzyć, że wrócisz z podróży kilka dni wcześniej lub później niż planowałeś. Proszę poinformować o tym dostawcę parkingu drogą mailową. Należy pamiętać, że uwzględnione mogą być tylko te zmiany, które zostały przesłane w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej do myParkplace. Adres e-mail jest następujący: info@myparkplace.de.

 • Miejsce

  chevron

Na temat myParkplace

9,8 na podstawie 99 recenzji
 • Doświadczony dostawca
 • W pobliżu lotniska Brandenburgia
 • Infolinia dla kierowców
 • Brak czasu oczekiwania
Oceny i recenzje
Beatrice Schaarschuh
full star
10
Zaparkowany od 29.10.2023 do 5.11.2023
Alles perfekt gelaufen Immer wieder gerne
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
6 listopada 2023
Petra Menzer
full star
8
Zaparkowany od 24.10.2023 do 31.10.2023
Zufrieden! freundliche Mitarbeiter, reibungsl ...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
4 listopada 2023
Margit Kratzer
full star
10
Zaparkowany od 23.10.2023 do 30.10.2023
Schnelle Abholung, auch in den Nachtstunden. ...Więcej
Zewnętrzny – transfer na lotnisko
1 listopada 2023
Dostępność myParkplace
9 grudnia 2023 do 16 grudnia 2023 Zmień daty

myParkplace Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.

Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.