Euro- Parking Eindhoven

Parking w odległości krótkiego spaceru od lotniska w Eindhoven? Euro-Parking znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo od terminalu. Euro-Parking to jeden z największych parkingów w Eindhoven. Tutaj możesz bezpiecznie zaparkować na czas podróży. Teren jest ogrodzony i wyposażony w monitoring.

Więcej

Adres

Freddy van riemsdijkweg 16, 5657 EA, Eindhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Euro- Parking Eindhoven

Euro- Parking Eindhoven Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

80%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Kontrola pojazdów
× Gwarancja miejsca parkingowego
100%

Udogodnienia

Mycie samochodu
Punkt ładowania samochodu elektrycznego
Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
60%

Teren

Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Zadaszony parking
× Parking wielopoziomowy
80%

Dostęp

5 min drogi od terminala
Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
× Usługa parkingowego

Na Temat Euro- Parking Eindhoven

W dniu przyjazdu pojedź bezpośrednio na parking Euro-Parking. Lokalizację wskazuje tabliczka informująca o parkingu, która również świeci w ciemności. Po przyjeździe samochód zostanie sprawdzony pod kątem uszkodzeń, aby uniknąć późniejszych problemów. Twój samochód zostanie wtedy zaparkowany przez pracownika Euro-Parking. Z tego też powodu warto zostawić na miejscu kluczyki do samochodu. Twoje klucze będą bezpiecznie przechowywane w sejfie. Ten sejf znajduje się w biurze chronionym kodem do drzwi.

Po oddaniu samochodu i kluczyków otrzymasz pokwitowanie. Dbaj o bezpieczeństwo! To jest dowód, z którym możesz odebrać samochód po powrocie. Następnie możesz udać się pieszo na lotnisko w Eindhoven. To tylko 2 minuty spacerem od parkingu.

Po powrocie Euro-Parking przygotuje dla Ciebie samochód, który możesz odebrać po przedłożeniu pokwitowania. W ten jak najszybciej możesz kontynuować podróż.

Teren Euro-Parking jest ogrodzony. Wjazd jest zabezpieczony szlabanem. Dodatkowo zapewniony jest monitoring video, który obejmuje cały obszar parkingu.

Parking Euro-Parking jest całkowicie utwardzony. Dla klientów dostępna jest toaleta. Jeśli potrzebujesz naładować samochód, jest to możliwe. Euro-Parking ma własne stacje ładowania samochodów elektrycznych. Aby z nich skorzystać, musisz zabrać ze sobą własną kartę ładowania i kabel. Euro-Parking oferuje również myjnię samochodową.

Jeśli chcesz skorzystać z punktu ładowania samochodu elektrycznego lub mycia samochodu, możesz dodać je do swojej rezerwacji.

Euro-Parking znajduje się w odległości 5 minut od autostrady A2. Witrynę łatwo rozpoznać po białym biurowcu, na którym znajduje się niebieski znak z logo Euro-Parking. Jest on również widoczny w ciemności. Euro-Parking znajduje się 2 minuty spacerem od lotniska w Eindhoven.

Adres

Freddy van riemsdijkweg 16, 5657 EA, Eindhoven