Eazzypark oferuje 2000 miejsc parkingowych, część z nich z usługą parkingowego. Dostawca posiada zarówno zadaszony jak ii niezadaszony teren. W punkcie obsługi naprzeciwko lotniska Eindhoven spotkasz przyjazny personel od rana do północy.

Więcej

Adres

Luchthavenweg 61, 5657 EA, Eindhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Eazzypark

Na Temat Eazzypark

Eazzypark posiada ponad 2000 zadaszonych i niezadaszonych miejsc parkingowych dla samochodów różnych modeli i wielkości, z maksymalną wysokością pojazdu 2 m. Eazzypark ma takie same godziny otwarcia jak lotnisko: od 04.30 rano do północy.

Usługa parkingowego
Dzięki usłudze parkingowego w Eazzypark możesz zaparkować swój samochód w wygodny sposób. Po prostu zostawiasz samochód w punkcie obsługi naprzeciwko lotniska. Pracownik parkingu zaparkuje dla Ciebie samochód. Z tego powodu musisz tam zostawić kluczyki do samochodu na czas wynajmowania miejsca parkingowego. Po zarejestrowaniu możesz udać się bezpośrednio na lotnisko i rozpocząć podróż. Podczas podróży powrotnej udaj się do punktu obsługi, gdzie Twój samochód będzie na Ciebie czekał.

Parking zewnętrzny jest ogrodzony, a teren i garaż są monitorowane kamerami wideo. Kluczyki do samochodu są bezpiecznie przechowywane w sejfie w punkcie obsługi.

Podczas przekazywania samochodu kierowca w Twojej obecności sprawdzi samochód pod kątem ewentualnych szkód, które mogą zostać odnotowane w formularzu reklamacyjnym. Wszyscy pracownicy są ubezpieczeni zgodnie z ogólnymi warunkami Eazzypark.

Teren parkingu Eazzypark jest asfaltowy. W czasie gdy samochód jest zaparkowany, pracownicy parkingu mogą go umyć. Eazzypark oferuje różne pakiety czyszczenia, które można dodać podczas dokonywania rezerwacji.

W Eazzypark spotkasz rzetelny i doświadczony personel. Dostawca parkingu przywiązuje dużą wagę do przyjaznego podejścia do klienta, a pracownicy chętnie pomogą Ci w załadunku i rozładunku bagażu.

Usługa parkingowego

Tymczasowe wskazówki dojazdu

Ponieważ ulica Luchthavenweg jest częściowo zamknięta, można dojechać na teren operatora parkingu alternatywną drogą. Z ulicy Anthony Fokkerweg skręć w prawo w Luchthavenweg. Na światłach skręć w prawo (pierwsza ulica w prawo) na Parmentierweg. Na końcu drogi skręć w lewo na Jan Olieslagerweg. Następnie skręć ponownie w lewo na Beatrix Rijkweg. Z Beatrix Rijkweg skręć w prawo przy pierwszej możliwości na Freddy van Riemsdrijkweg. Podążaj tą drogą przez około 350 metrów. Na ostatnim budynku po lewej stronie znajduje się napis "Eazzypark". Tutaj można wjechać na teren za szlabanem i podążać za znakami z "Eazzypark" do parkingu.


Przyjazd

W dniu podróży przyjedź do punktu obsługi w Eazzypark. Znajduje się on pod adresem Luchthavenweg 61. Jest to pomarańczowy budynek zwany "Flexoffice". Zwróć uwagę, aby nie wjeżdżać na teren parkingu z samego lotniska Eindhoven. Z naszym planerem tras możesz znaleźć łatwiejszą drogę.

20 minut przed dotarciem do punktu obsługi należy zadzwonić do Eazzypark, aby pracownicy byli gotowi na Twój przyjazd. Po przybyciu do punktu obsługi należy jechać wzdłuż budynku Haviland (ang. The Haviland Building) do budynku Flexoffice.

Kierowca czeka na Ciebie przed biurem Flexoffice. Możesz go rozpoznać po jasnoniebieskiej koszuli z czarną kamizelką i logo "Eazzypark". Po przekazaniu samochodu możesz spokojnie udać się na lotnisko, a kierowca zaparkuje Twój samochód. W czasie parkowania może przejechać maksymalnie 25 km samochodem.

Powrót

W dniu przylotu, po odebraniu bagażu w hali przylotów, zadzwoń do Eazzyparku. Jeśli podróżujesz bez bagażu nadawanego, zadzwoń do dostawcy parkingowego tuż po wylądowaniu. Pracownik parkingu zabierze Twój samochód do punktu obsługi i przekaże go Tobie osobiście.

Pracownicy Eazzypark pracują do momentu, gdy ostatni klient, który miał przylecieć tego dnia, odbierze swój samochód. Jeśli niespodziewanie wrócisz z podróży kilka dni wcześniej lub później, możesz zadzwonić bezpośrednio do Eazzypark. Ewentualne dodatkowe koszty związane z dłuższym okresem parkowania można uiścić bezpośrednio w punkcie obsługi.

Adres

Luchthavenweg 61, 5657 EA, Eindhoven