Parkos
user
Toggle Navigation

Eazzypark Valet

Lotnisko Eindhoven
full star
9,4 2286 recenzji

Eazzypark oferuje 2000 miejsc parkingowych, część z nich z usługą parkingowego. Dostawca posiada zarówno zadaszony jak ii niezadaszony teren. W punkcie obsługi naprzeciwko lotniska Eindhoven spotkasz przyjazny personel od rana do północy.

Czytaj mniej
 • Informacje ogólne

  chevron

  Eazzypark posiada ponad 2000 zadaszonych i niezadaszonych miejsc parkingowych dla samochodów różnych modeli i wielkości, z maksymalną wysokością pojazdu 2 m. Eazzypark ma takie same godziny otwarcia jak lotnisko: od 04.30 rano do północy.

  Usługa parkingowego
  Dzięki usłudze parkingowego w Eazzypark możesz zaparkować swój samochód w wygodny sposób. Po prostu zostawiasz samochód w punkcie obsługi naprzeciwko lotniska. Pracownik parkingu zaparkuje dla Ciebie samochód. Z tego powodu musisz tam zostawić kluczyki do samochodu na czas wynajmowania miejsca parkingowego. Po zarejestrowaniu możesz udać się bezpośrednio na lotnisko i rozpocząć podróż. Podczas podróży powrotnej udaj się do punktu obsługi, gdzie Twój samochód będzie na Ciebie czekał.

 • Bezpieczeństwo

  chevron

  Parking zewnętrzny jest ogrodzony, a teren i garaż są monitorowane kamerami wideo. Kluczyki do samochodu są bezpiecznie przechowywane w sejfie w punkcie obsługi.

  Podczas przekazywania samochodu kierowca w Twojej obecności sprawdzi samochód pod kątem ewentualnych szkód, które mogą zostać odnotowane w formularzu reklamacyjnym. Wszyscy pracownicy są ubezpieczeni zgodnie z ogólnymi warunkami Eazzypark.

 • Udogodnienia

  chevron

  Teren parkingu Eazzypark jest asfaltowy. W czasie gdy samochód jest zaparkowany, pracownicy parkingu mogą go umyć. Eazzypark oferuje różne pakiety czyszczenia, które można dodać podczas dokonywania rezerwacji.

  W Eazzypark spotkasz rzetelny i doświadczony personel. Dostawca parkingu przywiązuje dużą wagę do przyjaznego podejścia do klienta, a pracownicy chętnie pomogą Ci w załadunku i rozładunku bagażu.

 • Jak dotrzeć

  chevron

  Usługa parkingowego

  Tymczasowe wskazówki dojazdu

  Ponieważ ulica Luchthavenweg jest częściowo zamknięta, można dojechać na teren operatora parkingu alternatywną drogą. Z ulicy Anthony Fokkerweg skręć w prawo w Luchthavenweg. Na światłach skręć w prawo (pierwsza ulica w prawo) na Parmentierweg. Na końcu drogi skręć w lewo na Jan Olieslagerweg. Następnie skręć ponownie w lewo na Beatrix Rijkweg. Z Beatrix Rijkweg skręć w prawo przy pierwszej możliwości na Freddy van Riemsdrijkweg. Podążaj tą drogą przez około 350 metrów. Na ostatnim budynku po lewej stronie znajduje się napis "Eazzypark". Tutaj można wjechać na teren za szlabanem i podążać za znakami z "Eazzypark" do parkingu.


  Przyjazd

  W dniu podróży przyjedź do punktu obsługi w Eazzypark. Znajduje się on pod adresem Luchthavenweg 61. Jest to pomarańczowy budynek zwany "Flexoffice". Zwróć uwagę, aby nie wjeżdżać na teren parkingu z samego lotniska Eindhoven. Z naszym planerem tras możesz znaleźć łatwiejszą drogę.

  20 minut przed dotarciem do punktu obsługi należy zadzwonić do Eazzypark, aby pracownicy byli gotowi na Twój przyjazd. Po przybyciu do punktu obsługi należy jechać wzdłuż budynku Haviland (ang. The Haviland Building) do budynku Flexoffice.

  Kierowca czeka na Ciebie przed biurem Flexoffice. Możesz go rozpoznać po jasnoniebieskiej koszuli z czarną kamizelką i logo "Eazzypark". Po przekazaniu samochodu możesz spokojnie udać się na lotnisko, a kierowca zaparkuje Twój samochód. W czasie parkowania może przejechać maksymalnie 25 km samochodem.

  Powrót

  W dniu przylotu, po odebraniu bagażu w hali przylotów, zadzwoń do Eazzyparku. Jeśli podróżujesz bez bagażu nadawanego, zadzwoń do dostawcy parkingowego tuż po wylądowaniu. Pracownik parkingu zabierze Twój samochód do punktu obsługi i przekaże go Tobie osobiście.

  Pracownicy Eazzypark pracują do momentu, gdy ostatni klient, który miał przylecieć tego dnia, odbierze swój samochód. Jeśli niespodziewanie wrócisz z podróży kilka dni wcześniej lub później, możesz zadzwonić bezpośrednio do Eazzypark. Ewentualne dodatkowe koszty związane z dłuższym okresem parkowania można uiścić bezpośrednio w punkcie obsługi.

 • Miejsce

  chevron

Na temat Eazzypark Valet

9,4 na podstawie 2286 recenzji
  Oceny i recenzje
  Andrew De Cock
  full star
  10
  Zaparkowany od 13.09.2023 do 20.09.2023
  Aan te raden parkeergelegenheid bij Eindhoven ...Więcej
  Zewnętrzny – usługa parkingowego
  21 września 2023
  Désirée
  full star
  10
  Zaparkowany od 9.09.2023 do 15.09.2023
  Fijne service, ik werd snel geholpen, vriende ...Więcej
  Zewnętrzny – usługa parkingowego
  21 września 2023
  Raymond Reyskens
  full star
  10
  Zaparkowany od 3.09.2023 do 13.09.2023
  Dit was de eerste keer dat we gebruik maakten ...Więcej
  Zewnętrzny – usługa parkingowego
  17 września 2023
  Dostępność Eazzypark Valet
  7 października 2023 do 14 października 2023 Zmień daty

  Eazzypark Valet Ocena

  Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.

  Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

  • Bezpieczeństwo

   • Monitoring
   • Ogrodzenie
   • Gwarancja miejsca parkingowego
  • Udogodnienia

   • Mycie samochodu
   • Toalety
   • Poczekalnia
   • Obsługa bagażowa
  • Teren

   • Zadaszony parking
   • Wybrukowany
  • Dostęp

   • 5 min drogi od terminala
   • <5 min od autostrady
   • Oznakowana lokalizacja
   • Usługa parkingowego