Airport Eindhoven Parking

Airport Eindhoven Parking jest rodzinną firmą z kilkoma powierzchniami parkingowymi. Na otwartych parkingach można zaparkować samochody o maksymalnej długości 5 metrów. W ciągu dnia jest obecny personel i można wypożyczyć wózki bagażowe. Parking dzieli od lotniska zaledwie 5 minut drogi spacerem. Uwaga! Żadne (auto)busy nie zostaną przyjęte.

Więcej

Adres

Luchthavenweg 51, 5657EA, Eindhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Airport Eindhoven Parking

Na Temat Airport Eindhoven Parking

Airport Eindhoven Parking posiada różne zewnętrzne parkingi. Jest na nich miejsce dla samochodów o maksymalnej długości 5 metrów, ale (auto)busy nie są akceptowane. Airport Eindhoven Parking jest otwarty od 08:00, ale można tam zaparkować samochód wcześniej.

Po zarejestrowaniu się u dostawcy usług parkingowych, przekazujesz mu samochód w pobliżu lotniska. Aby móc jak najefektywniej wykorzystać miejsca parkingowe, firma prosi o zostawienie kluczyków do samochodu. Samochody nie zawsze są zaparkowane na głównym terenie dostawcy. Po zostawieniu kluczyków, Twój samochód będzie odprowadzony przez pracownika Airport Eindhoven Parking do jednego z ich parkingów. W międzyczasie możesz już spokojnie udać się na lotnisko.

Airport Eindhoven Parking posiada kompletnie ogrodzone parkingi. Samochody są monitorowane za pomocą kamer, a kluczyki samochodowe są przechowywane w sejfie.

Twój samochód jest ubezpieczony na czas parkowania zgodnie z ogólnymi zasadami i warunkami parkowania na lotnisku Eindhoven.

Airport Eindhoven Parking parkuje Twój samochód na utwardzonym terenie. Punkt obsługi klientów tego dostawcy znajduje się w odległości spaceru od lotniska. Dla twojej wygody Airport Eindhoven Parking oferuje możliwość wypożyczenia wózków bagażowych. W razie złej pogody, można oczywiście zgłosić się do recepcji.

Parkowanie

Tymczasowe wskazówki dojazdu

Ponieważ ulica Luchthavenweg jest częściowo zamknięta, można dojechać na teren parkingu alternatywną drogą. Z ulicy Anthony Fokkerweg skręć w prawo w Luchthavenweg. Na światłach skręć w prawo (pierwsza ulica w prawo) na Parmentierweg. Na końcu drogi skręć w lewo na Jan Olieslagerweg. Podążaj tą drogą przez około 400 metrów aż do momentu, w którym możesz skręcić w lewo w Luchthavenweg. Po lewej stronie znajduje się Airport Eindhoven Parking.


Przyjazd
Airport Eindhoven Parking znajduje się przy Luchthavenweg 51. Do tej ulicy można łatwo dojechać autostradą. Dostawca usług parkingowych znajduje się 300 m od lotniska. Więcej informacji na temat ruchu wokół lotniska Eindhoven można znaleźć w naszym planerze tras.

Wjedź na teren Airport Eindhoven Parking. Po lewej stronie znajduje się punkt obsługi, w której możesz się zarejestrować. Personel będzie obecny od 07:00 rano.

Jeśli chcesz zostawić samochód wcześniej niż o 07:00 rano, możesz zaparkować samochód na terenie firmy ASL. Znajduje się ona po przeciwnej stronie ulicy. Po zaparkowaniu samochodu należy włożyć kluczyki do skrzynki na klucze przy punkcie obsługi klienta. Wisi ona po lewej stronie drzwi wejściowych.

Powrót
Po wylądowaniu na lotnisku należy wrócić do Airport Eindhoven Parking i zgłosić się do recepcji. W dniu podróży powrotnej samochód zostanie z powrotem zabrany na główny obszar Airport Eindhoven Parking. Dzięki temu możesz kontynuować bezpośrednio stamtąd podróż do domu.

Powrót z podróży kilka dni wcześniej lub później niż planowałeś(-aś) nie stanowi problemu. W tym przypadku zgłoś to bezpośrednio do Airport Eindhoven Parking. Ewentualne dodatkowe koszty parkowania możesz opłacić bezpośrednio w punkcie obsługi.

Adres

Luchthavenweg 51, 5657EA, Eindhoven