Park Sleep and Fly Hotel 46

Zostać na noc i następnego dnia bezpiecznie zaparkować na lotnisku w Eindhoven? Jest to możliwe w Hotelu 46. Ten nowoczesny i profesjonalny hotel jets położony zaledwie 9 minut od lotniska w Eindhoven. Oferują podróżnym relaksujące i przyjemne doświadczenie. Hotel posiada przestronne, utwardzone miejsca parkingowe. Ponadto parking jest zamknięty i chroniony całodobowo za pomocą kamer i szlabanu. Parking jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a transfer busem jest całodobowy. Rezerwując Hotel 46 Park Sleep and Fly, możesz zostać tutaj na jedną noc i zaparkować do 14 dni. W ofercie jest pokój dwuosobowy.

Więcej

Adres

Willibrordusstraat 46, 5513 AZ, Wintelre
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Park Sleep and Fly Hotel 46

Na Temat Park Sleep and Fly Hotel 46

Hotel46 to bezpieczny i niezawodny dostawca parkingów wokół lotniska w Eindhoven. Możesz zaparkować samochód i spędzić noc w hotelu, po czym zostaniesz przewieziony na lotnisko busem. Samochód pozostanie bezpiecznie zaparkowany na terenie hotelu. Obszar jest zamknięty i strzeżony. Wszystkie ceny nie zawierają podatku turystycznego. Wynosi on 1,98 EUR na osobę.

Transfer na lotnisko
Korzystając z rozwiązania Park Sleep and Fly, parkujesz w hotelu i zostajesz tam na jedną noc. Następnego dnia zaparkujesz swój samochód przyhotelu na czas podróży. Dzień przed wylotem otrzymasz od hotelu SMS z informacją o godzinie oczekiwania na parkingu. Twój czas lotu zostanie uwzględniony i musisz być obecny na parkingu 30 minut przed odjazdem autobusu. W dniu wylotu pojedziesz do miejsca wskazanego w potwierdzeniu rezerwacji. Sam zaparkujesz samochód i możesz zabrać ze sobą kluczyki do samochodu na czas podróży. Po zaparkowaniu samochodu autobus zabierze Cię na lotnisko w 9 minut. Po locie powrotnym wróć do punktu odbioru, gdzie odwiózł Cię autobus w drodze na lotnisko. Stamtąd dzwonisz do kierowcy autobusu. Zabierze Cię z powrotem na parking Hotelu 46.

Twój samochód jest bezpieczny przy hotelu. Utwardzony teren jest w pełni ogrodzony i dostępny tylko przez szlaban. Ponadto jest chroniony przez całą dobę i wyposażony w kamery.

Po przyjeździe zamelduj się i skorzystaj z powitalnego drinka i pysznego poczęstunku. Hotel oferuje obfite śniadanie w formie bufetu i luksusową siłownię. Za dodatkową opłatą dostępne są również ekstra opcje, takie jak obsługa pokoju, pranie i prasowanie oraz śniadanie/lunch na wynos. Jest poczekalnia, w której możesz poczekać na autobus. Oczywiście można też skorzystać z lobby hotelu, gdzie można coś zamówić lub skorzystać z toalety. Jeśli jesteś za wcześnie, możesz tu również zjeść lunch i/lub wypić. Kierowca autobusu na lotnisko jest zawsze chętny do pomocy z bagażem.

Transfer na lotnisko

Przyjazd

Parking Hotelu 46 znajduje się przy Willibrordusstraat 46 w Wintelre, zaledwie 9 minut od lotniska. Kierując się znakami, zaparkuj samochód samodzielnie na specjalnie dla Ciebie zarezerwowanych miejscach parkingowych (po lewej stronie z tyłu). Następnie zamelduj się i skorzystaj z darmowego poczęstunku. Spędzisz noc, a następnego dnia możesz w spokoju kontynuować podróż. Autobus zabierze Cię na lotnisko w 9 minut. Możesz zabrać ze sobą w podróż kluczyki do samochodu. Dzień przed wyjazdem otrzymasz od hotelu wiadomość SMS z informacją, o której autobus odjedzie na lotnisko. Powinieneś być obecny ok. 30 minut przed startem. Autobus podwiezie Cię do punktu odbioru na lotnisku.

Powrót

Po powrocie zostaniesz odebrany ponownie w tym samym miejscu. Po przybyciu na miejsce odbioru skontaktuj się z kierowcą autobusu. W ciągu 30 minut zostaniesz odebrany ponownie i wrócisz na parking Hotelu 46.

.

Jeśli chcesz wrócić dzień później lub wcześniej, możesz to zgłosić telefonicznie. Dłuższe postoje na parkingu mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami. Na miejscu jest możliwość płatności gotówką.

Adres

Willibrordusstraat 46, 5513 AZ, Wintelre