SchippersStop ParkFlyWash

Chcesz zaparkować w pobliżu lotniska Eindhoven? Można to zrobić w SchippersStop. Zaparkuj samochód na monitorowanym terenie i skorzystaj z usługi dowozu na lotnisko. Twój samochód będzie bezpieczny, a Ty możesz cieszyć się podróżą bez obaw.

Więcej

Adres

Habraken 2601-2605, 5507 TR, Veldhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność SchippersStop ParkFlyWash

SchippersStop ParkFlyWash Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
80%

Udogodnienia

Mycie samochodu
Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
40%

Teren

Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
× Zadaszony parking
× Parking wielopoziomowy
× Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
60%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
× 5 min drogi od terminalu
× Usługa parkingowego

Na Temat SchippersStop ParkFlyWash

Z terenu parkingu SchippersStop można zobaczyć pas startowy lotniska Eindhoven. Wprowadzi cię to w wakacyjny nastrój. SchippersStop dba o to, aby Twój samochód był zaparkowany bezpiecznie. Ponadto, na miejscu dostępna jest stołówka, stacja benzynowa i myjnia samochodowa, gdzie za dodatkową opłatą można umyć samochód.

Teren SchippersStop jest całkowicie ogrodzony i monitorowany przez kamery. Po przyjeździe, stan samochodu zostanie określony za pomocą kamer w tzw. ulicy wideo. Ponadto wypełniony zostanie formularz, w którym odnotowane zostaną wszelkie istniejące usterki.

SchippersStop posiada myjnię samochodową i stację benzynową, na której można napełniać bak. Za dodatkową opłatą można umyć samochód na miejscu. Oprócz poczekalni, SchippersStop posiada piękną jadalnię, w której można zjeść i korzystać z wszystkich innych udogodnień.

SchippersStop znajduje się przy Habraken 2601 - 10 minut od lotniska Eindhoven. Niektóre urządzenia GPS łatwiej odnajdują teren pod numerem 2601-2605. Wejście znajduje się po lewej stronie terenu. Po przyjeździe możesz zgłosić się do "Service & Stalling". Po przekazaniu samochodu i kluczyka, bus odwożący na lotnisko będzie już na ciebie czekał. Kursuje on indywidualnie dla każdego klienta, a godziny przylotów i odlotów są brane pod uwagę.

Po przylocie zadzwoń do SchippersStop jak tylko dotrzesz do taśmy bagażowej w hali odlotów. Bus będzie czekał na Ciebie w tym samym miejscu, w którym wysiadłeś(-aś) w drodze na lotnisko. Kierowca poinformuje cię jak odebrać kluczyki do samochodu.

Adres

Habraken 2601-2605, 5507 TR, Veldhoven