P22 Eindhoven Airport Park & Fly

Park & Fly od 10 lat cieszy się zaufaniem w kwestii parkowania przy lotniskach. Ponad 420 000 klientów skorzystało z Park & Fly. Park & Fly ma kilka bezpiecznych parkingów. Wszystkie w odległości spaceru od lotniska.

Więcej

Adres

Luchthavenweg 67, 5657 EA, Eindhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność P22 Eindhoven Airport Park & Fly

P22 Eindhoven Airport Park & Fly Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

60%

Bezpieczeństwo

Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
× Obecność 24/7
× Kontrola pojazdów
40%

Udogodnienia

Toalety
Poczekalnia
× Mycie samochodu
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
× Obsługa bagażowa
60%

Teren

Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Zadaszony parking
× Parking wielopoziomowy
80%

Dostęp

5 min drogi od terminala
Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
× Usługa parkingowego

Na Temat P22 Eindhoven Airport Park & Fly

Park & Fly ma trzy lokalizacje w Eindhoven, wszystkie w odległości spaceru od lotniska. P22 to bezpieczny teren, do którego można wejść tylko za pomocą osobistego kodu dostępu, który otrzymasz e-mailem. Na miejscu samodzielnie parkujesz samochód. Pamiętaj, że z danym kodem możesz tylko raz wjechać i wyjechać z parkingu. Na czas podróży nie musisz zostawiać kluczyków do samochodu. P22 znajduje się około 2 minut (200 metrów) pieszo od lotniska. Wskazówka: zostaw towarzyszy podróży przed terminalem. Parking lotniska w Eindhoven posiada pas Kiss & Ride, na którym możesz wysadzić swoich pasażerów. P22 to parking znajdujący się bezpośrednio przy siedzibie Park & Fly.

P22 Park & Fly to ogrodzony parking, do którego można wjechać wyłącznie za pomocą osobistego kodu dostępu. Otrzymasz go od Park & Fly drogą mailową. Ponadto teren jest strzeżony przez całą dobę, 7 dni w tygodniu przez Królewską Holenderską Policję Wojskową.

Parking P22 Park & Fly jest wybrukowany, ogrodzony i dostępny przy pomocy osobistego kodu wjazdu. Nie ma maksymalnej wysokości pojazdu, a miejsca parkingowe mają wymiary 5m x 2,5m. P22 to parking znajdujący się bezpośrednio obok siedziby Park & Fly przy Luchthavenweg 67. W razie potrzeby można skorzystać z WiFi, zestawu do parzenia kawy i herbaty, sal konferencyjnych oraz drukarek i kopiarek.

Na A2 wybierz zjazd nr 29. Następnie skręć w Anthony Fokkerweg w kierunku lotniska Eindhoven. Po ok. 500 metrach skręć w prawo w Luchthavenweg i jedź prosto na światłach. Przed rondem po prawej stronie znajdziesz P22.

Adres

Luchthavenweg 67, 5657 EA, Eindhoven