Szukasz taniego i bezpiecznego parkingu przy lotnisku w Eindhoven? Zatem Hotel 46 w Wintelre jest właściwym wyborem dla Ciebie. Hotel posiada utwardzone miejsca parkingowe. Teren jest strzeżony z ogrodzeniem, kamerami i szlabanem. Parking jest otwarty przez całą dobę i znajduje się około 9 minut od lotniska w Eindhoven.

Więcej

Adres

Willibrordusstraat 46, 5513 AZ, Wintelre
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Hotel 46

Hotel 46 Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

80%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
× Kontrola pojazdów
60%

Udogodnienia

Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Mycie samochodu
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
40%

Teren

Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
× Zadaszony parking
× Parking wielopoziomowy
× Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
60%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
× 5 min drogi od terminala
× Usługa parkingowego

Na Temat Hotel 46

Hotel 46 to bezpieczny i niezawodny dostawca parkingów w pobliżu lotniska Eindhoven. Hotel 46 oferuje sprawdzony, schludny i niewielki parking. Twój samochód jest zaparkowany na bezpiecznym i zamkniętym parkingu.

Transfer na lotnisko
Podczas parkowania w Hotelu 46 można skorzystać z usługi transferu. Dzień przed wylotem otrzymasz od Hotelu SMS z informacją o oczekiwanym przybyciu na parking. Twój czas lotu zostanie uwzględniony i musisz być obecny na parkingu 30 minut przed odjazdem autobusu. W dniu wylotu pojedź do miejsca wskazanego w potwierdzeniu rezerwacji. Zaparkuj samochód i możesz zabrać ze sobą kluczyki do samochodu. Po zaparkowaniu samochodu autobus zabierze Cię na lotnisko w ciągu 9 minut. Po powrocie wróć do punktu odbioru, w którym zostałeś/aś wysadzony. Tam dzwonisz do autobusu. Autobus zabierze Cię z powrotem na parking Hotelu 46.

W Hotelu 46 Twój samochód jest bezpiecznie zaparkowany na utwardzonym i monitorowanym przez kamery parkingu. Parking należy do Hotelu i jest w pełni ogrodzony i dostępny tylko za szlabanem.

Zewnętrzna część Hotelu 46 jest utwardzona i zabezpieczona kamerami. Ponadto na parkingu znajduje się poczekalnia, w której można czekać na transfer na lotnisko. Oczywiście możesz też skorzystać z lobby hotelu, gdzie można coś zamówić lub skorzystać z toalety. Kierowca autobusu jest zawsze chętny do pomocy z bagażem.

Transfer na lotnisko

Wylot

Parking Hotelu 46 znajduje się przy Willibrordusstraat 46 w Wintelre, zaledwie 9 minut od lotniska. Po przyjeździe możesz sam(a) zaparkować samochód. Podążaj za znakami i zaparkuj na specjalnie dla Ciebie zarezerwowanych miejscach parkingowych. Parking znajduje się po lewej stronie budynku z tyłu. Możesz zabrać ze sobą kluczyki do samochodu. Autobus zabierze Cię na lotnisko w ciągu 9 minut. Dzień przed odlotem otrzymasz również wiadomość tekstową od Hotelu z informacją, kiedy Twój autobus odjedzie na lotnisko. Powinieneś być obecny ok. 30 minut przed tą godziną. Autobus podwiezie Cię do drzwi terminalu.

Powrót

Po powrocie z podróży zostaniesz odebrany ponownie w tym samym miejscu. Po przybyciu do punktu odbioru skontaktuj się z kierowcą autobusu. W ciągu 30 minut zostaniesz ponownie odebrany i wrócisz na parking Hotelu 46.

Jeśli wrócisz dzień wcześniej lub dzień później, skontaktuj się z parkingiem.

Adres

Willibrordusstraat 46, 5513 AZ, Wintelre