Parking lotnisko Berlin Tegel

Od 2,80 € za dzień! Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 1 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey niedziela 25 październik 2020
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy niedziela 25 październik 2020
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!


Parkingi Berlin-Tegel

Parkingi przy lotnisku Berlin-Tegel Najbardziej wygodnym sposobem dotarcia do berlińskiego lotniska Tegel jest oczywiście dojazd własnym samochodem. Jednak znalezienie taniego i bezpiecznego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska Berlin-Tegel może być trudne. Celem Parkos jest pomóc Ci w znalezieniu idealnego miejsca parkingowego. Surowe standardy, którym podlegają wszyscy dostawcy usług parkingowych na naszej stronie internetowej, mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa, którego potrzebujesz, gdy oddajesz swój samochód komuś innemu. Zapoznaj się z najnowszymi opiniami na naszej stronie internetowej, a zobaczysz, że klienci określają Parkos jako "świetny serwis, przyjazny i pomocny personel, szybka obsługa i wszystko dobrze działa"! Zatem możesz od razu zarezerwować online i rozpocząć wakacje z dobrym samopoczuciem.

Pasażerowie lotniska Berlin-Tegel

Rok Ilość
2012 18 164 203
2013 19 591 838
2014 20 688 016
2015 21 005 215
2016 21 253 959
2017 20 455 278

Lotnisko Berlin-Tegel, znane również jako lotnisko Otto Lilienthal, wraz z Berlin-Schönefeld stanowią dwa międzynarodowe porty lotnicze w rejonie Berlina. Pod względem liczby pasażerów (ponad 21 milionów w 2017 r.) Berlin-Tegel (TXL) zajmuje czwarte miejsce wśród największych niemieckich komercyjnych portów lotniczych. Znajduje się około 11 kilometrów od centrum Berlina i ma zostać zamknięte po ukończeniu budowy lotniska Berlin-Brandenburgia. Oddanie do użytku tego nowego portu lotniczego zostało opóźnione o nieokreślony czas, ale jest planowane na najpóżniej 2021.


Najnowsze informacje dotyczące parkingów w pobliżu lotniska Berlin Tegel

Liczba parkingów: 1 parking
Najlepiej oceniany: Parking Airport Valet
Najtańszy: Parking Airport Valet
Najbliżej lotniska: Parking Airport Valet


Lotnisko Berlin Tegel - tanie miejsca parkingowe

Oczywiście najlepiej podróżuje się na lotnisko Tegel własnym samochodem - jesteś wówczas niezależna(-y) od osób trzecich, jak w przypadku komunikacji publicznej. Potrzebujesz jeszcze tylko tani, dostępny przez całą dobę, bezpieczny parking przy lotnisku Berlin Tegel. Nie tylko cena ma znaczenie, ale również bezpieczeństwo Twojego samochodu, aby nie martwić się o niego podczas podróży. Jednak parkowanie przy lotnisku Tegel w Berlinie może być wyzwaniem, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy oficjalne parkingi są często w pełni zarezerwowane. Dotarcie na lotnisko bez gwarancji miejsca parkingowego to duże ryzyko. Właśnie dlatego wielu tzw. zastępczych dostawców parkingów zaczęło oferować swoje usługi. Z Parkos masz możliwość ich porównania i zarezerwowania najlepszego dla Ciebie wygodnie online. Dzięki temu masz zapewnione miejsce parkingowe, którego nie musisz szukać tuż przed odlotem. Płynny proces rezerwacji gwarantuje bezstresowy urlop.

Porównanie z Parkos zawsze jest tego warte - nie tylko pod względem oszczędności pieniędzy. Niższa cena u zastępczych dostawców nie oznacza, że należy oczekiwać gorszej jakości usług. Ich lokalizacja pozwala zaoferować znacznie tańszy parking, chociaż znajdują się tylko kilka kilometrów od terminalu. Ponadto, transport na lotnisko zawsze jest wliczony w cenę, którą widzisz na naszej stronie internetowej. Duża konkurencja pomiędzy zastępczymi dostawcami powoduje, że dbają oni o jakość usług, aby zadowoleni klienci do nich wrócili.

Od wszystkich naszych dostawców możesz oczekiwać wysokich standardów bezpieczeństwa. Ich tereny są ogrodzone i nierzadko strzeżone dzień i noc, aby podczas Twojej podróży nic się nie stało z samochodem. Ponieważ parkingi są często poza terenem lotniska, indywidualny dowóz do terminalu jest zawsze wliczony w cenę. Jeśli wybierzesz usługę parkingowego, odbiór samochodu jest oczywiście również wliczony w cenę. Zarezerwuj z wyprzedzeniem swoje miejsce parkingowe na stronie Parkos i rozpocznij wakacje bez obaw i całkowicie zrelaksowana(-y).

Aby lepiej poznać naszych dostawców usług parkingowych, zalecamy zapoznanie się z opiniami naszych klientów. W celu zagwarantowania autentyczności naszych ocen, tylko użytkownicy, którzy rzeczywiście zaparkowali u jednego z naszych dostawców, mogą później wystawić recenzję. Należy pamiętać, że nowsze komentarze są bardziej istotne niż starsze, ponieważ nasi dostawcy stale dążą do poprawy jakości swoich usług w oparciu o opinie klientów. Mamy wielu zadowolonych użytkowników - średnia ocena usług dostawców parkingowych to 4,58 na 5 punktów. Większość jest opinii, że wszystko przebiegło sprawnie, a w przyszłości ponownie dokonają rezerwacji za pośrednictwem Parkos.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko Berlin-Tegel

Nasze parkingi często znajdują się kilka kilometrów od portu lotniczego, dlatego konieczny jest transfer z nich na lotnisko. Przyjazny i pomocny personel parkingu jest do Twojej dyspozycji i zabierze Cię bezpłatnym autobusem bezpośrednio do terminalu. Rezerwacja parkingu obejmuje bezpłatny dowóz regularnie kursującym busem lub kierowcę, który zaparkuje dla Ciebie samochód. Wyboru między tymi dwiema usługami możesz dokonać podczas składania zamówienia na naszej stronie internetowej. Abyś wiedział(a) jak postępować w dniu wyjazdu, po zakończeniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie, w którym znajdziesz wszystkie informacje na temat wybranego parkingu oraz szczegółowy opis proces parkowania. Pytania o "usługę parkingowego" i "transfer na lotnisko" należą do najczęściej zadawanych, dlatego poniżej znajdziesz dokładne objaśnienie, które ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Transfer na lotnisko Berlin-Tegel

Shuttle Parken

Jeśli zarezerwujesz usługę transferu na lotnisko Berlin-Tegel, to w dniu wyjazdu należy dojechać własnym samochodem na teren zarezerwowanego wcześniej parkingu. Na miejscu parkujesz samodzielnie, dzięki czemu możesz upewnić się, że pojazd jest dobrze usytowany na odpowiednim terenie. Ponadto, wybierając tę usługę omijasz najbardziej ruchliwe drogi wokół berlińskiego lotniska. Po zaparkowaniu, zostaniesz przetransportowana(-y) autobusem na lotnisko Berlin Tegel TXL. Dzięki wcześniejszej rezerwacji, dostawca usług parkingowych jest poinformowany o Twoim przyjeździe i zapewni Ci przejazd na lotnisko na czas. Zarówno bus, jak i parking sa wliczone w cenę, więc gdy rezerwujesz miejsce parkingowe widzisz ostateczną cenę usługi. Po przylocie na lotnisko Berlin-Tegel zostaniesz odebrany(-a) przed terminalem lub w uzgodnionym miejscu spotkania w pobliżu, a indywidualny transfer zabierze Cię z powrotem do samochodu, abyś mógł szybko kontynuować podróż do domu. Niedrogie parkowanie jest łatwe, bezproblemowe i przede wszystkim bezstresowe, bez względu na jak długo chcesz zostawić samochód. Podczas rezerwacji możesz wybrać miejsca parkingowe na zewnątrz lub pod dachem. Istnieje również opcja zaparkowania w garażu.

Usługa parkingowego na lotnisku Tegel w Berlinie

valet parkeren

Najbardziej luksusową usługą naszych dostawców jest usługa parkingowego. Jeśli zarezerwujesz tę opcję u jednego z naszych dostawców, to należy dojechać własnym samochodem bezpośrednio do terminalu lotniska Berlin-Tegel. Tam spotkasz się z kierowcą zarezerwowanego wcześniej parkingu. Po krótkiej kontroli uszkodzeń kierowca odbierze Twój pojazd i zaparkuje go dla Ciebie na terenie zabezpieczonym przez dostawcę. W tym czasie Ty możesz udać się bezpośrednio do stanowiska odprawy, aby rozpocząć swój urlop. Instrukcja parkowania zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat wybranego dostawcy takie jak: adres parkingu, miejsce spotkania, na które należy dojechać w dniu przyjazdu oraz numer telefonu kierowcy. Znajdziesz je w potwierdzeniu, które otrzymasz po dokonaniu rezerwacji online. W dniu powrotu pojazd będzie na Ciebie czekał w umówionym miejscu spotkania. Po kolejnym sprawdzeniu uszkodzeń możesz spokojnie kontynuować podróż do domu. Usługa parkingowego jest bardzo wygodna i zapewnia spokojny początek i koniec wakacji. Co więcej, oszczędza Twój czas, ponieważ nie musisz korzystać z dowozu autobusem z parkingu na lotnisko. Parkingowy jest oczywiście również wliczony w cenę. Cena, którą widzisz na naszej stronie internetowej jest całkowitą kwotą, którą zapłacisz.

Parking długoterminowy na lotnisku Schönefeld

Parkos daje również możliwość bezpiecznego zaparkowania samochodu przy lotnisku Berlin-Tegel na dłuższy okres czasu. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię miejsce parkingowe przy lotnisku Berlin-Tegel przez jeden czy kilka dni, Twój pojazd jest zawsze w dobrych rękach naszych dostawców. Nie musisz również sprawdzać dostępności parkingów, ponieważ pokażemy Ci tylko tych dostawców, którzy mają wolne miejsce w czasie Twojej podróży. Po wybraniu daty, możesz wygodnie dokonać rezerwacji online. Wszyscy dostawcy usług parkingowych na naszej stronie internetowej są przez nas regularnie i osobiście sprawdzani, abyś mogła/mógł nie tylko znaleźć najtańszą cenę na naszej stronie internetowej, ale również mieć pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących parkowania na lotnisku Berlin-Tegel:

Vergleichen

Porównaj: Dzięki Parkos masz możliwość porównania zastępczych dostawców usług parkingowych na lotnisku Berlin-Tegel. Po wybraniu jednej z najtańszych ofert możesz wygodnie dokonać rezerwacji online. Wiele osób automatycznie kojarzy niską cenę z gorszą jakością. W żadnym wypadku nie dotyczy to naszych dostawców. Oferują oni znacznie niższe ceny ze względu na lokalizację parkingu i niezależność od lotniska Berlin-Tegel. W oknie porównania parkingów masz możliwość wyboru między transportem na lotnisko a usługą parkingowego. Co więcej, możesz porównać najważniejsze cechy dostawców, takie jak bezpieczeństwo miejsca, odległość od lotniska, opinie klientów, lub to, czy można zabrać ze sobą kluczyk do samochodu, czy należy go zostawić w depozycie.

Parkmethode wählen

Wybierz metodę parkowania: Z prawie wszystkimi naszymi zastępczymi dostawcami parkingów masz możliwość wyboru pomiędzy dwiema różnymi metodami parkowania. Jedna z nich to transport na lotnisko, a druga to usługa parkingowego. Dzięki usłudze przewozu na lotnisko dotrzesz regularnie kursującym busem bezpośrednio do terminalu lotniska Berlin-Tegel. Jeśli wybierzesz usługę parkingowego, to dojedziesz swoim pojazdem do terminalu, gdzie spotkasz się z kierowcą zarezerwowanego przez Ciebie dostawcy, który zaparkuje Twój samochód. Parkowanie przy lotnisku Berlin-Tegel TXL nie jest skomplikowane! Zarezerwuj teraz swoje miejsce parkingowe przez Parkos i zapewnij sobie gwarancję miejsca parkingowego bez konieczności szukania go w dniu podróży.

Sicherheit

Bezpieczeństwo: Zanim umieścimy na naszej stronie usługi nowego dostawcy parkingowego, musi on przejść rygorystyczną weryfikację bezpieczeństwa. Po udostępnieniu oferty, w regularnych odstępach czasu ponawiamy kontrole. Dlatego możemy zaoferować tylko bezpieczne parkingi, doskonałą obsługę i wysoką jakość na terenie blisko lotniska. Zarezerwowanie parkingu z wyprzedzeniem ma tę zaletę, że masz zagwarantowane miejsce parkingowe i nie musisz tracić czasu na szukanie go w dniu podróży. Z Parkos masz czas, aby porównać wszystkich dostawców i pewność, że masz prawo do miejsca parkingowego w cenie, którą zarezerwowałeś. Rezerwacja parkingu nie jest czasochłonna i zostaje sfinalizowana w bardzo krótkim czasie.

Planen Sie Ihre Route

Zaplanuj swoją trasę: Zalecamy zaplanowanie trasy z dużym wyprzedzeniem, aby całość sprawnie przebiegła. Pomimo dobrej lokalizacji parkingu i możliwości ominięcia ruchliwych dróg wokół lotniska Berlin-Tegel, zawsze jest możliwe, że napotkasz korek lub objazd. Dlatego radzimy sprawdzić aktualną sytuację drogową w dniu przyjazdu. Za pomocą naszego planera tras można również utworzyć indywidualny scenariusz dojazdu. Z Parkos, parkowanie przy lotnisku Berlin-Tegel jest proste.

Dostawcy parkingowi przy Lotnisko Berlin-Tegel

Najczęściej zadawane pytania

Lotnisko Tegel jest regularnie obsługiwane przez prawie 70 linii lotniczych. Każda z tych linii lotniczych... Przeczytaj całą odpowiedź
Parkowanie z transferem na lotnisko nie jest skomplikowane. Jeśli zdecydowałeś się na transfer z jednego... Przeczytaj całą odpowiedź
Najbardziej komfortowym sposobem parkowania na lotnisku Berlin Tegel jest usługa parkingowego. Polega ona na tym, że ​​jedziesz... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Berlin-Tegel