Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku Berlin Schönefeld?

Lecisz z lotniska Berlin Schönefeld i preferujesz usługę parkingowego? Dzięki niej możesz jechać swoim samochodem bezpośrednio do hali odlotów na lotnisku, gdzie spotkasz się z kierowcą zarezerwowanego parkingu. Po powrocie z podróży samochód będzie na ciebie czekał w hali odlotów. Ceny tej usługi mogą być różne. Warto je porównać na naszej stronie.

Wyjazd

W dniu wylotu zadzwoń na parking około 30 minut przed przybyciem na lotnisko. Numer telefonu znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji wysłanym do Ciebie e-mailem. W miejscu spotkania na lotnisku, które zostało wcześniej umówione, spotkasz się z pracownikiem parkingu, który zarezerwowałeś(-aś). Ten rozpozna Cię na podstawie danych Twojego pojazdu. Razem z kierowcą sprawdzasz samochód pod kątem istniejących uszkodzeń, odnotowujesz przebieg i robisz zdjęcia pojazdu. Podczas gdy Ty możesz już się odprawiać do lotu, pracownik jedzie samochodem na teren prywatnego parkingu.

Powrót

Po powrocie ponownie skontaktuj się telefonicznie z personelem parkingu. Radzimy to zrobić po odebraniu bagażu. Pracownik firmy, którą wybrałaś(-eś), natychmiast przyjedzie Twoim samochodem na lotnisko. Ponownie sprawdzasz samochód, a następnie wsiadasz i jedziesz prosto do domu.

Za pomocą naszego narzędzia do planowania trasy możesz zaplanować swoją podróż na lotnisko.

cc Wikipedia

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń