Parking - lotnisko Berlin Schönefeld

Od 3,33 € za dzień! Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 1 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey środa 30 wrzesień 2020
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy środa 30 wrzesień 2020
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!


Parkingi Berlin Schönefeld

Wiadomo, że jeśli na lotnisko Berlin-Schönefeld można dojechać własnym samochodem, to dotrzesz tam zrelaksowana(-y). Jednak znalezienie niedrogiego i bezpiecznego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska Berlin Schönefeld jest trudne. Parkos ułatwia wyszukanie idealnego parkingu dla Twojego samochodu. Wszyscy dostawcy usług parkingowych, których można znaleźć na naszej stronie internetowej, podlegają surowym standardom bezpieczeństwa. Wśród opinii o naszym portalu można dostrzec, że klienci określają go jako "sprawnie działający, ze świetną obsługą, przyjaznym i pomocnym personelem, oraz szybkim przetwarzaniem". Parkos pomoże Ci dokonać wyboru przy rezerwacji online i rozpocząć wakacje w dobrym humorze. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać różnych dostawców usług parkingowych i dokonać najlepszego wyboru.

Pasażerowie lotniska Berlin-Schönefeld

Rok Ilość
2012 7 090 000
2013 6 700 000
2014 7 200 000
2015 8 500 000
2016 11 600 000
2017 12 800 000

Port lotniczy Berlin-Schönefeld jest jednym z dwóch międzynarodowych lotnisk w rejonie Berlina, wraz z Berlin-Tegel, i znajduje się około 22 km od centrum Berlina. W 2017 r. na lotnisku Schöenefeld obsłużyliśmy ponad 12 milionów pasażerów. Dzięki temu międzynarodowe lotnisko Schöenefeld zajmuje siódme miejsce wśród największych lotnisk pasażerskich w Niemczech. Nowy port lotniczy Berlin-Brandenburgia powstaje obecnie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Schöenefeld, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie zostanie oddany do użytku. Otwarcie planowane jest na 2021 rok.

Z Parkos cena parkingu przy lotnisku Schönefeld jest możliwa już od
3,90
€.


Rezerwacja miejsc parkingowych – najnowsze informacje dotyczące lotniska Berlin-Schöenefeld.

Liczba parkingów: 1 parking
Najlepiej oceniany: Parkterminal A13
Najtańszy: Parkterminal A13
Najbliżej lotniska: Parkterminal A13


Lotnisko Berlin Schöenefeld - tanie miejsca parkingowe

Zaplanowałe(-a)ś podróż i potrzebujesz niedrogiego parkingu przy lotnisku. Najwygodniej byłoby dojechać własnym samochodem na lotnisko Berlin-Schönefeld, aby nie być zależnym od komunikacji publicznej, która nierzadko jest zawodna. To ważne by wiedzieć, gdzie znaleźć tanie i bezpieczne miejsce parkingowe, tak aby nie martwić się o swój pojazd podczas podróży. Niestety, parkowanie bezpośrednio przy lotnisku Berlin-Schöenefeld jest nie tylko bardzo drogie, ale także często w pełni zarezerwowane w szczycie sezonu. Właśnie w takiej sytuacji wielu dostawców tzw. zastępczych parkingów zaczęło oferować swoje usługi. Z Parkos możesz je porównać i wybrać najlepsze dla siebie, aby rozpocząć swój urlop bez obaw.

Porównanie z Parkos zawsze jest tego warte! Dzięki zastępczym dostawcom usług parkingowych, których można znaleźć na naszej platformie, zawsze masz możliwość znalezienia niedrogiego parkingu przy porcie lotniczym Berlin-Schönefeld. To, że ci dostawcy są tańsi, nie oznacza, że możez się spodziewać gorszej jakości usług - konkurencja jest bardzo silna, więc nasi dostawcy dbają o to by zawsze dostarczyć świetną obsługę.

Standardy bezpieczeństwa dostawców zastępczych parkingów są bardzo wysokie, a ich teren jest stale monitorowany. Wielu z nich ma nawet obecnych pracowników 24/7. Można być pewnym, że w czasie gdy Ty podróżujesz, Twój samochód jest w dobrym miejscu. Lokalizacje parkingów są często poza terenem lotniska, co skutkuje obniżeniem cen parkowania. Bezpłatny transport na lotnisko jest zawsze wliczony w cenę. Usługa parkingowego również jest bezpłatna, dzięki czemu unikniesz irytującego szukania wolnych miejsc parkingowych i maszyny do płatności lub personelu na lotnisku. Zarezerwowane i opłacone z góry przez Parkos miejsce parkingowe jest do Twojej dyspozycji. Wszystko jest proste i nieskomplikowane, dzięki czemu możesz spokojnie udać się na urlop i z niego wrócić.

Aby lepiej poznać naszych dostawców parkingowych, radzimy przeczytać opinie naszych klientów. Tylko klienci, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem Parkos, mają możliwość późniejszej recenzji. Dzięki temu możemy zagwarantować niezależność i autentyczność tych opinii. Klienci Parkos oceniają wydajność dostawców usług parkingowych średnio na 4,58 z 5 punktów i uważają, że wszystko przebiegło sprawnie, a w przyszłości z przyjemnością zarezerwują u nas ponownie.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko Berlin-Schönefeld

Często konieczny jest przejazd z parkingu na lotnisko, ponieważ teren zastępczych dostawców usług parkingowych znajduje się kilka kilometrów od terminalu. Przewóz zostanie zrealizowany przez danego dostawcę usług parkingowych, a uprzejmy personel będzie do Twojej dyspozycji. Po dokonaniu rezerwacji w zakładce "Dodatkowe informacje" możesz zobaczyć jakie usługi dodatkowe, np. mycie samochodu, oferuje odpowiedni parking. Podczas rezerwacji wolnego miejsca parkingowego przez Parkos, możesz wybrać usługę parkingowego lub transportu do terminala, które są zawsze wliczone w cenę. Cena, którą widzisz gdy rezerwujesz, to wszystko, co musisz zapłacić i nic więcej. Poniżej chcielibyśmy bardziej szczegółowo objaśnić usługę parkingowego i dowozu na lotnisko, abyś mógł poznać różnicę.

Transfer na lotnisko Berlin-Schönefeld

Kies uw manier van parkeren

Jeśli wybrała(-e)ś transfer na lotnisko Berlin-Schönefeld, to w dniu wyjazdu należy zabrać pojazd bezpośrednio na zarezerwowany parking. Dzięki temu ominiesz ruchliwe drogi wokół lotniska w Berlinie. Z miejsca parkingowego zostaniesz przewieziony regularnie kursującym autobusem bezpośrednio do terminalu lotniska Berlin-Schönefeld i będziesz mógł/mogła spokojnie rozpocząć podróż. Dzięki wcześniejszej rezerwacji dostawca usług parkingowych jest poinformowany o Twoim przyjeździe i zapewni transport w wymaganym czasie, a Ty dotrzesz na lotnisko bez straty czasu. Oczywiście cena dowozu jest już wliczona w cenę rezerwacji. Oznacza to, że cena, którą widzisz na naszej stronie internetowej, jest ostateczna i nie zapłacisz ani złotówki więcej. Po powrocie autobus odbierze Cię z lotniska z powrotem do samochodu. Wszystko jest proste, bezproblemowe i bezstresowe. Podczas rezerwacji możesz również zdecydować czy chcesz zaparkować samochód pod dachem, czy też na bezpłatnym parkingu.

Usługa parkingowego na lotnisku Berlin

valet parkeren

Usługa parkingowego jest najbardziej komfortową usługą oferowaną przez naszych dostawców parkingów. Jeśli wybrałe(-a)ś tę opcję, to dojeżdżasz swoim samochodem bezpośrednio na lotnisko Berlin-Schöenefeld. Tam w ustalonym miejscu spotkania, zwykle bezpośrednio przed terminalem odlotów, odbierze cię pracownik parkingu wybranego podczas rezerwacji online. Po krótkiej kontroli uszkodzeń przejmie Twój pojazd i zawiezie go na parking strzeżony przez dostawcę. W międzyczasie Ty możesz udać się bezpośrednio do stanowiska odprawy na lotnisku i rozpocząć podróż bez męczącego poszukiwania wolnego miejsca parkingowego. Wszystkie informacje o dostawcy usług parkingowych takie jak adres parkingu, lokalizacja miejsca przekazania samochodu, numer telefonu kierowcy oraz ubrania, po których go rozpoznasz, są opisane w potwierdzeniu, które otrzymasz od nas mailowo po udanej rezerwacji. W dniu powrotu z podróży samochód będzie czekał na Ciebie w uzgodnionym miejscu spotkania. Jak tylko odbierzesz swój bagaż, możesz udać się do samochodu czekającego bezpośrednio przed terminalem i natychmiast kontynuować podróż do domu. Usługa parkingowego jest zatem nie tylko bardzo wygodna i zapewnia spokojny start wakacyjny, ale również oszczędza Twój czas, który spędził(a)byś na parkowaniu samochodu czy oczekiwaniu na transport z parkingu do terminalu.

Parking długoterminowy na lotnisku Schönefeld

Dzięki Parkos możesz bezpieczne zaparkować samochód w pobliżu lotniska Berlin-Schöenefeld na dłuższy okres czasu. Niezależnie od tego, czy podróżujesz przez jeden dzień czy przez miesiąc, Twój samochód jest zawsze w najlepszych rękach, ponieważ wszyscy nasi dostawcy są przez nas regularnie i osobiście sprawdzani. Tak więc nie tylko znajdziesz najtańszą ofertę na naszej stronie internetowej, ale również możesz być pewien, że Twój samochód jest bezpiecznie zaparkowany.

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących parkowania przy porcie lotniczym Berlin-Schönefeld:

Vergelijk tussen verschillende aanbieders

Porównaj: Na naszej stronie internetowej możesz porównać różnych dostawców parkingów w okolicy lotniska Berlin-Schönefeld w najlepszych cenach. Często niższa cena wiąże się z gorszą jakością usług. Nie jest tak w przypadku naszych dostawców - mogą oni oferować tańsze miejsca parkingowe, ponieważ ich parkingi są niekiedy poza terenem lotniska Schönefeld, gdzie ceny wynajmu są trochę niższe. Dzięki Parkos możesz porównać usługi transferu na lotnisko i parkingowego oraz zapoznać się z ich najważniejszymi cechami. Dzięki temu bezpośrednio na naszej stronie internetowej możesz zarezerwować parking, który najbardziej Ci odpowiada. Cechy które należy wziąć pod uwagę to np. bezpieczeństwo obszaru, odległość od lotniska czy to, czy można zabrać ze sobą kluczyk do samochodu, czy należy go zostawić w depozycie.

Kies uw manier van parkeren

Wybierz metodę parkowania: W przypadku większości naszych dostawców parkingowych masz możliwość wyboru pomiędzy dwiema różnymi metodami parkowania. Usługa parkingowego albo transfer na lotnisko. Jeśli wybierzesz usługę transferu na lotnisko, dostawca przewiezie cię regularnie kursującym busem bezpośrednio z parkingu w okolicy lotniska Schönefeld do terminalu. Jeśli wybierzesz usługę parkingowego możesz dojechać własnym pojazdem przed terminal, a następnie samochód zostanie zaparkowany przez pracownika parkingu. Parkowanie w pobliżu lotniska Berlin-Schönefeld nie jest więc niczym skomplikowanym. Ty decydujesz czy chcesz zostawić samochód na pobliskim parkingu i zostać przewiezionym do u, czy zostawisz samochód parkingowemu bezpośrednio przed terminalem.

Veiligheid

Bezpieczeństwo: Wszyscy nasi dostawcy usług parkingowych przechodzą ścisłą kontrolę bezpieczeństwa przed umieszczeniem ich oferty na naszej stronie internetowej. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować doskonałą obsługę i bezpieczny parking w niewielkiej odległości od lotniska Berlin-Schöenefeld. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem, nie stracisz czasu na szukanie wolnych miejsc parkingowych w dniu swojego wyjazdu. Z Parkos możesz porównać wszystkich dostawców w wolnym czasie i mieć pewność, że wybrane miejsce parkingowe na Ciebie czeka.

Plan uw reis

Zaplanuj swoją trasę: Aby podróż przebiegała sprawnie w dniu przyjazdu, zalecamy, abyś dobrze zaplanował swoją podróż. Nawet jeśli ominiesz ruchliwe ulice centrum miasta lub okolic lotniska, zawsze możesz mieć do czynienia z korkami ulicznymi lub objazdami. Dlatego też zawsze miej oko na aktualną sytuację drogową. Upewnij się, że masz przy sobie ładowarkę do telefonu, a przed wyjściem z domu załaduj lokalizację parkingu na mobilnym urządzeniu.

Dostawcy parkingowi przy Lotnisko Berlin-Schönefeld

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz zaparkować przy lotnisku Berlin Schönefeld i zadajesz sobie pytanie jak wcześnie przed wylotem musisz być na parkingu?... Przeczytaj całą odpowiedź
Jeśli preferujesz transfer na lotnisko jako sposób parkowania przy Berlin Schönefeld, to musisz skontaktować się... Przeczytaj całą odpowiedź
Lecisz z lotniska Berlin Schönefeld i preferujesz usługę parkingowego? Dzięki niej możesz jechać swoim samochodem ... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Berlin-Schönefeld