McParking dysponuje otwartym terenem oraz parkingiem wielopoziomowym o łącznej liczbie 3000 miejsc parkingowych, gdzie można bezpiecznie zaparkować swój pojazd. Parking oferuje nieskomplikowany transfer do oddalonego o 10 minut drogi terminalu lotniska Berlin Brandenburg, dzięki czemu mogą Państwo spokojnie rozpocząć podróż.

Więcej

Adres

Gebrüder-Hirth-Straße 27, 12526, Berlin
Parking Berlin Brandenburg

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność McParking

McParking Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

80%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
× Kontrola pojazdów
60%

Udogodnienia

Punkt ładowania samochodu elektrycznego
Toalety
Poczekalnia
× Mycie samochodu
× Obsługa bagażowa
80%

Teren

Zadaszony parking
Parking wielopoziomowy
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Bez ograniczenia wysokości pojazdu
40%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
Oznakowana lokalizacja
× 5 min drogi od terminalu
× <5 min od autostrady
× Usługa parkingowego

Recenzje na temat McParking

Tylko klienci, którzy zarezerwowali przez Parkos i faktycznie skorzystali ze swojej rezerwacji mogą wystawić recenzję. To oznacza, że nasze opinie pochodzą od prawdziwych klientów takich jak Ty.

Dla firm parkingowych, które mają więcej niż 60 ocen, recenzje starsze niż rok zostana usunięte. Dzięki temu zobaczysz tylko informacje najważniejsze dla Twojej nadchodzącej podróży.

9,9
Na podstawie 128 recenzji.
10

Zaparkował(a) dnia grudzień 2022. Recenzja napisana dnia 31 grudzień 2022.


Transport na lotnisko jezdzi bardzo często., Budynek parkingu blisko lotniska Sam Parking jest bardzo wygodny, duze miejsca postojowe. B, szybkie windy na każdy poziom.

10

Zaparkował(a) dnia grudzień 2022. Recenzja napisana dnia 28 grudzień 2022.


Wszystko super

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 21 grudzień 2022.


Sprawnie czysto I pod dachem.

10

Zaparkował(a) dnia grudzień 2022. Recenzja napisana dnia 14 grudzień 2022.


Parking pod dachem super. Parkowałem w czasie nasilenia opadów śniegu i mrozie poniżej -5 C. I co z tego ? Samochód czysty, szyby nie zamarznięte. Duża wygoda zwłaszcza gdy się wraca ok 2-giej w nocy. Wszystkim polecam ten parking !!!!!!

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 12 grudzień 2022.


Perfect service

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 09 grudzień 2022.


Szybko, sprawnie. Krótki czas oczekiwania na transfer na i z lotniska autobus co 20 minut. Czas transferu 10 minut

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 07 grudzień 2022.


Super polecam

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 04 grudzień 2022.


Bardzo wygodnie z dojazdem i transferem na lotnisko … polecam i będę częstym gościem

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 30 listopad 2022.


The best

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 29 listopad 2022.


Polecam

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 28 listopad 2022.


Wszystko si

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 27 listopad 2022.


Bardzo dobrze zorganizowany parking, wszystko bez problemu.

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 27 listopad 2022.


Bezdyskusyjnie dobry parking. Komunikacja super. Za tydzień lecę do Włoch i jutro robię kolejna rezerwację u Was. Pozdrawiam i do zobaczenia

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 25 listopad 2022.


Bardzo polecam ten parking. Transfery na lotnisko i z niego sa bardzo dobrze zorganizowane. Parking zadaszony ma sporo miejsca i łatwo się na nim odnaleźć.

10

Zaparkował(a) dnia listopad 2022. Recenzja napisana dnia 24 listopad 2022.


Żadnych problemów, punktualny autobus. Polecam :

Na Temat McParking

McParking oferuje Państwu możliwość zaparkowania pojazdu podczas podróży na strzeżonych miejscach parkingowych na terenie otwartym lub w budynku parkingowym. Parking znajduje się 10 minut drogi od lotniska Berlin Brandenburg. Po zaparkowaniu samochodu, wahadłowiec dowiezie Cię do terminalu co 20 minut. Następnie możesz zrelaksować się w drodze na lotnisko i cieszyć się resztą podróży. W drodze powrotnej z lotniska do parkingu wahadłowiec kursuje co 20 minut, dzięki czemu można niezawodnie i bez zbędnego oczekiwania dotrzeć do swojego pojazdu. Nie ma potrzeby dzwonić do McParking po powrocie na lotnisko.

Wysokość wjazdu na parking zadaszony wynosi 2,10 m.

McParking spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Teren otwarty i garaż są ogrodzone. Ponadto wjazd jest zabezpieczony systemem szlabanów, a wjazd odbywa się za pomocą systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Dlatego szczególnie ważne jest, aby w procesie rezerwacji podać prawidłowe numery rejestracyjne. Pracownicy McParking są na miejscu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa pojazdów. Dodatkowo parking wyposażony jest w kamery.

W razie potrzeby McParking bezpiecznie przechowa kluczyki do Państwa pojazdu.

Parkingodawca posiada ubezpieczenie od podpalenia, kradzieży i zniszczeń.

.

McParking profesjonalnymi busami co 20 minut przewiezie Państwa z parkingu do terminalu Berlin Brandenburg i z powrotem. Autobusy są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Dostępne są foteliki dziecięce i foteliki podwyższające.

Parking jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bezpośrednio z parkingu odjeżdżają co 20 minut przestronne autobusy wahadłowe na lotnisko Berlin Brandenburg BER (''00/ '20/ '40 ) (czas trwania ok. 10 min.) . Pierwszy wyjazd z parkingu na lotnisko rozpoczyna się o godzinie 2:20 (w okresie od listopada do marca od 2:40).

Mają Państwo możliwość skorzystania z poczekalni i toalet na parkingu. Na terenie parku znajduje się również automat z napojami.

Dodatkowo McParking oferuje na parkingu punkt ładowania samochodów elektrycznych za dodatkową opłatą.

Organizator parkingu pobiera dopłatę XL za pojazdy dłuższe niż 5,50 m. Dopłata wynosi 20 euro za pierwsze 5 dni i 3 euro za każdy kolejny dzień.

Wysokość wjazdu na parking wynosi 2,10m. Na terenie otwartym nie ma ograniczeń wysokości.

Jadą Państwo na parking McParking. Teren otwarty znajduje się przy Gebrüder-Hirth-Str. 27, a parking wielopoziomowy po prawej stronie drogi (Gebrüder-Hirth-Str. 26). Jak tylko dojedziecie Państwo na parking, macie możliwość wcześniejszego rozładowania bagażu w strefie rozładunkowej. Następnie należy podjechać przed szlaban, a szlaban otworzy się dzięki systemowi rozpoznawania tablic rejestracyjnych lub alternatywnie dzięki kodowi QR. Na parkingach można dowolnie wybierać miejsca postojowe dla swoich pojazdów. Jeśli zarezerwowałeś usługę ładowania, możesz zaparkować na najniższym poziomie parkingu wielopoziomowego. Po zaparkowaniu należy udać się do shuttle busów. Bezpośrednio z parkingu odjeżdżają co 20 minut przestronne autobusy wahadłowe na lotnisko Berlin Brandenburg BER (''00/ '20/ '40 ) (czas trwania ok. 10 min.) . Pierwszy wyjazd z parkingu na lotnisko rozpoczyna się o godzinie 2:20 (w okresie od listopada do marca od 2:40). W drodze powrotnej zostaniesz odebrany z tego samego miejsca spotkania. Ten transport również kursuje co 20 minut. Aby wyjechać, należy podjechać przed szlaban wyjazdowy, a szlaban otworzy się dzięki systemowi rozpoznawania tablic rejestracyjnych lub za pomocą kodu QR z potwierdzenia rezerwacji. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z wjazdem lub wyjazdem z parkingu, pracownicy McParking chętnie służą pomocą.

Adres

Gebrüder-Hirth-Straße 27, 12526, Berlin