Jak działa parking z transferem na lotnisko Katowice-Pyrzowice?

Rezerwując parking przy lotnisku w Katowicach, możesz wybrać spośród szeregu firm parkingowych, które oferują transfer na lotnisko. Jeśli nie wiesz na czym polega ta usługa, to poniżej znajdziesz dokładne wyjaśnienie.

Wybierając tę opcję, w dniu wylotu możesz łatwo dojechać swoim samochodem prosto na parking. Na miejscu w zależności od polityki firmy, samodzielnie zaparkujesz swój samochód lub pracownicy zaparkują go dla Ciebie. Niektóre parkingi znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Pyrzowice, dzięki czemu możesz przejść z parkingu do terminalu pieszo.

Inne firmy mają swój teren parkingowy nieco dalej, dlatego oferują bezpłatny transfer na lotnisko. Bus zwykle czeka na Ciebie na parkingu, aby zabrać Cie prosto do hali odlotów. Natomiast po Twoim powrocie, autobus odbierze Cię sprzed lotniska i zawiezie prosto do Twojego samochodu. Przejazd do/z lotniska trwa maksymalnie 10 minut.

Alternatywą dla transferu na lotnisko jest usługa parkingowego. To bardziej ekskluzywny serwis, który pozwala Ci zrelaksować się na lotnisku, na którym kierowca odbierze Twój samochód.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń