Na czym polega transfer na lotnisko Wrocław-Strachowice?

Najpopularniejszym sposobem parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest parking z transferem na lotnisko. W przypadku tej opcji jedziesz swoim samochodem na parking. Na miejscu parkujesz samodzielnie lub pracownicy parkują za Ciebie – zależy od polityki firmy. Dzięki tej opcji parkingowej, zawsze możesz się upewnić, że teren jest odpowiednio dostosowany. Po zaparkowaniu, zostaniesz przewieziona(-y) busem na lotnisko. Transport zazwyczaj jest organizowany indywidualnie, aby wszystko sprawnie przebiegło.

 

Powrót z lotniska

(Auto)bus powrotny będzie na Ciebie czekać w uzgodnionym miejscu. Zazwyczaj jest to w pobliżu terminalu. Niekiedy firmy parkingowe proszą, aby podczas odbierania bagażu zadzownić do nich i poinformować o powrocie. Dane kontaktowe znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który wyślemy do Ciebie po dokonaniu rezerwacji.

Plusy

  • Koszt – parking z transferem na lotnisko jest zazwyczaj przystępną cenowo opcją.
  • Sprawdzony teren – możesz upewnić się, że Twój pojazd jest bezpiecznie zaparkowany na odpowiednim terenie.

Minusy

  • Wygoda dojazdu – między Tobą a Twoim samochodem stoi krótki przejazd autobusem. Jeśli masz większy bagaż może to być uciążliwe, ale pracownicy parkingu są zawsze gotowi do pomocy.
  • Czas – zazwyczaj transfer na lotnisko zajmuje nieco więcej czasu niż przekazanie samochodu przy terminalu (jak w przypadku usługi parkingowego).

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń