Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku we Wrocławiu?

Jeśli szukasz najwygodniejszej opcji parkowania przy lotnisku we Wrocławiu, to polecamy usługę parkingowego. W przypadku tej opcji, w dniu wylotu jedziesz własnym samochodem bezpośrednio do terminalu lotniska. Na miejscu spotkasz sie z pracownikiem zarezerwowanego parkingu. Wspólnie sprawdzicie uszkodzenia samochodu i stan licznika. To pozwoli uniknąć nieporozumień podczas odbioru samochodu. Pewny(-a) bezpieczeństwa swojego samochodu możesz udać się prosto do stanowiska odprawy. W tym czasie kierowca odwiezie Twój pojazd na teren parkingu.

Niekiedy dostawcy parkingowi wymagają, aby około 20 minut przed przyjazdem zadzwonić do nich i uprzedzić, że jesteś blisko lotniska. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i przekazanie samochodu przebiegnie gładko. Numer kontaktowy (wraz z innymi danymi adresowymi) znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który wyślemy do Ciebie po dokonaniu rezerwacji. 

Po przylocie z powrotem do Wrocławia, kierowca parkingu odwiezie Twój samochód na lotnisko. Na miejscu, po ponownej kontroli pojazdu, możesz udać się wygodnie w powrotną podróż do domu.

Plusy

  • Oszczędność czasu – dojeżdżasz własnym samochodem do lotniska, gdzie oddajesz samochód, więc nie tracisz czasu ani na parkowanie, ani na przejazd dodatkowymi środkami transportu.
  • Wygoda – jedziesz prosto, bez przesiadek do terminalu, więc bagaże nie stanowią problemu.

Minusy

  • Zaufanie – nie masz okazji, aby upewnić się co do tego, czy teren parkingu jest odpowiedni. Na szczęście osobiście i regularnie kontrolujemy nasze parkingi, więc możemy zapewnić o ich bezpieczeństwie.
  • Cena – zazwyczaj usługa parkingowego jest droższa, niż transfer na lotnisko.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń