W Parkos znajdziesz tylko najlepszych dostawców usługi parkingowego

GPS tracking

Sprawdzamy każdego dostawcę usług parkingowych lokalizatorem GPS. Na czym to polega?

GPS tracking

Pozwolić komuś innemu prowadzić jeden z Twoich najcenniejszych dobytków?

Wiele osób zadawało sobie to pytanie. Stworzyliśmy tę stronę informacyjną, aby rozwiać wątpliwości. Dzięki niej możesz bez obaw zostawić swój samochód u jednego z naszych dostawców parkingowych.

Nasze rozwiązanieVerified badge

W Parkos dbamy o bezpieczeństwo i niezawodność. Kierując się tymi wartościami, jesteśmy bardzo selektywni w kwestii dodawanie nowych parkingów do naszej platformy. W ramach dodatkowej kontroli bezpieczeństwa każdy dostawca powiązany z Parkos podlega kontroli GPS co najmniej raz na pół roku.

  •   Solidne
  •   Zorganizowane
  •   Uczciwe
  •   Tylko najlepsze parkingi
  •   Bezpieczne
  •   Sprawdzone

Na czym to polega?

Dodanie parkingu

Firma parkingowa kontaktuje się z Parkos. My sprawdzamy czy ich obiekt spełnia nasze wymagania jakości. Jeśli tak, oferta parkingu zostaje dodany do naszej strony internetowej.

Kontakt z klientem(-ką)

Kontaktujemy się z losowymi klient(k)ami, którzy dokonali rezerwacji na jednym z parkingów dostępnych na naszej stronie. Pytamy, czy chcą wziąć udział w naszym programie lokalizatorów GPS.

Wysłanie lokalizatora GPS

Jeśli klient(ka) chce dołączyć do naszego programu, wyślemy lokalizator GPS na jego/jej adres domowy. W przesyłce znajdą się również instrukcje dotyczące działania lokalizatora GPS i miejsca, w którym najlepiej go ukryć.

Działanie lokalizatora GPS

W Parkos możemy śledzić urządzenie GPS z naszej centrali. W ten sposób sprawdzamy, czy samochód został dostarczany bezpośrednio na parking z lotniska.

Ocena Verified badge

Oczywiście zakładamy, że samochód został zaparkowany na jednym ze znanych nam parkingów. Jeśli tak nie jest, kontaktujemy się bezpośrednio z firmą parkingową, aby usłyszeć jego wersję wydarzeń. Każdy dostawca parkingowy jest zobowiązany do przekazania Parkos adresu wszystkich miejsc parkingowych. Jeśli parkuje w nieznanym nam miejscu, popełnia naruszenie umowy. Oznacza to, że dostawca parkingu zostanie sprawdzony bardziej rygorystycznie. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, dana firma parkingowa zostanie usunięty z naszej strony internetowej.