W jaki sposób działa transfer na lotnisko Chopina?

Korzystanie z tej usługi jest nieskomplikowane. Jeśli wybrałeś(-aś) transfer na lotnisko u jednej z firm parkingowych prezentowanych na naszej stronie, to w dniu wylotu możesz jechać prosto na parking. Adres i inne niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w potwierdzeniu, które otrzymasz e-mailem po dokonaniu rezerwacji.

Na miejscu, zależnie od firmy, zaparkuj swój samochód samodzielnie lub pracownik parkingu zaparkuje go w Twoim imieniu. Jeśli przyjedziesz nieco wcześniej lub później niż godzina podana podczas rezerwacji, to skontaktuj się z obsługą parkingu. 

Transfer na lotnisku zazwyczaj będzie już na Ciebie czekał. Przewiezie Cię prosto do hali odlotów na lotnisku Chopina. Przejazd nie trwa dłużej niż 15 minut. 

 

Po powrocie

Po wylądowaniu w Warszawie (auto)bus powrotny powinien na Ciebie czekać w uzgodnionym miejscu – zazwyczaj bezpośrednio przed wejściem do terminalu. Dzięki temu szybko dotrzesz do swojego samochodu i możesz spokojnie kontynuować powrót do domu. 

Zalety

  • Cena – parkingi z usługą transferu na lotnisko są zazwyczaj najtańszą opcją.
  • Dobrze zaparkowany – ponieważ samodzielnie odstawiłaś(-eś) samochód, to masz pewność, że jest prawidłowo zaparkowany na odpowiednim terenie.

Wady

  • Czas – ten sposób parkowania jest nieco bardziej czasochłonny, ponieważ musisz najpierw dojechać na parking, a następnie przejechać busem do terminalu.
  • Wygoda – po odebraniu bagażu nie możesz wsiąść od razu do swojego samochodu (jak w przypadku usługi parkingowego), ale musisz najpierw wrócić na parking.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń