Jak funkcjonuje usługa parkingowego przy lotnisku Warszawa-Modlin?

Jeśli szukasz najwygodniejszego sposobu parkowania przy lotnisku Modlin, to usługa parkingowego jest dla Ciebie! Dzięki temu rozwiązaniu w dniu wylotu możesz jechać prosto do terminalu lotniska. Na miejscu kierowca zarezerwowanego przez Ciebie parkingu odbierze Twój samochód. Po sprawdzeniu uszkodzeń samochodu możesz udać się prosto do stanowiska odprawy. W tym czasie pracownik zaparkuje Twój samochód za Ciebie.

Niektóre parkingi wymagają, by zadzwonić do nich na około 20 minut przed dojazdem na lotnisko. W ten sposób mogą zapewnić, że proces przekazania odbioru gładko przebiegnie. Numer telefonu na parking (wraz z innymi danym kontaktowymi jak adres) znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który wyślemy do Ciebie natychmiast po dokonaniu rezerwacji.

Po powrocie, zazwyczaj kiedy będziesz odbierać bagaż, należy ponownie zadzwonić na parking. Kierowca przywiezie Twój samochód i po krótkiej kontroli możesz udać się w podróż do domu. 

Zalety

  • Oszczędność czasu – jedziesz bezpośrednio na lotnisko, gdzie przekazujesz swój samochód, więc nie poświęcasz czasu na parkowanie.
  • Komfort – korzystasz tylko z jednego środka transportu (swojego samochodu), więc nie musisz przejmować się bagażami.

Wady

  • Wymaga zaufania – w przypadku tej usługi nie odwiedzasz parkingu. Na szczeście możemy zapewnić, że wszystkie firmy obecne na naszej stronie są certyfikowanymi dostawcami parkingowymi. Osobiście i regularnie ich kontrolujemy.
  • Cena – koszt usługi parkingowego jest zazwyczaj nieco wyższy niż transferu na lotnisko.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń