Parking - lotnisko Poznań Ławica

Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 0 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey sobota 02 lipiec 2022
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy sobota 02 lipiec 2022
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!

Parking Ławica - tanie miejsca parkingowe

Poszukiwanie wolnego parkingu w dniu wylotu może przysporzyć Ci spory kłopot. W sezonie wakacyjnym oficjalne parkingi portu lotniczego Poznań są przepełnione, a w dodatku kosztowne. Właśnie z tego powodu wielu tzw. alternatywnych dostawców parkingowych podjęło się zaoferowania swoich usług. Na platformie Parkos możesz ich wygodnie porównać i dokonać rezerwacji tego, który najbardziej ci odpowiada. Dzięki temu twoje miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać w dniu wylotu. Łatwy i przyjemny system rezerwacji miejsca parkingowego zapewni ci pozytywny początek urlopu!

Zaparkowanie na naszym parkingu zawsze jest korzystne - nie tylko finansowo! Miejsca parkingowe są u nas znacznie tańsze, niż na oficjalnych parkingach lotniska Ławica, ale nie są gorszej jakości. Nasi dostawcy parkingowi mogą sobie pozwolić na obniżenie cen ze względu na ich niezależność od lotniska Poznań Ławica. Jednocześnie ich oferta jest bardzo korzystna, ponieważ znajdują się tuż obok terenu portu lotniczego. W ten sposób otrzymujesz niższą cenę, doskonałą jakość i niewielką odległość od lotniska. Oczywiście transfer na lotnisko jest zawsze darmowy!

Każdy parking, który oferujemy, został przez nas osobiście sprawdzony. Parkingi muszą spełnić szereg standardów bezpieczeństwa takich jak obecność ogrodzenia. Wiele firma zapewnia również całodobową ochronę i monitoring kamer. Nierzadko ochroną terenu zajmuje się profesjonalna firma ochroniarska. Jeśli parking jest oddalony od terminalu, to dojazd na lotnisko lub usługa parkingowego (valet parking) są zawsze wliczone w cenę. Tak więc Twój samochód jest w bezpiecznych rękach, proces parkowania jest łatwy i przyjemny, a cena całej usługi jest niewielka.

Wiadomo, że na wszelki wypadek warto najpierw sprawdzić opinie na temat danego parkingu. Dlatego nasi klienci mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na naszej stronie. Aby zagwarantować ich autentyczność, tylko osoby, które faktycznie skorzystały ze swojej rezerwacji mogą wystawić później recenzję. Oczywiście nowsze komentarze są bardziej znaczące niż starsze - nasi dostawcy stale dążą do podniesienia jakości swoich usług w oparciu o opinie klientów. Dlatego mamy mnóstwo usatysfakcjonowanych użytkowników - średnia ocena parkingów to 4,8/5. Kierowcy mówią, że wszystko sprawnie przebiegło, a w przyszłości ponownie zarezerwują z Parkos.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking Poznań

Część parkingów znajdujących się na naszej stronie położona jest w pewnej odległości od lotniska Poznań Ławica. W związku z tym potrzebny jest dojazd z parkingu na lotnisko. W cenę rezerwacji miejsca parkingowego zawsze jest wliczony transfer lub usługa parkingowego. Po dokonaniu rezerwacji, na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie potwierdzenie wraz z instrukcją jak postępować w dniu przyjazdu. Znajdą się tam też dokładne informacje na temat zarezerwowanego parkingu. Klienci często pytają nas o "usługę parkingowego" oraz "transfer na lotnisko". Dlatego poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis tych dwóch sposobów parkowania.

Parking lotnisko Ławica - transfer na lotnisko

Shuttle Parken

Jeśli zdecydowałeś(-aś) się na transfer na lotnisko, to jedziesz autem bezpośrednio na parking. Na miejscu parkujesz samodzielnie. W ten sposób możesz się upewnić, że teren jest odpowiedni, a pojazd właściwie umiejscowiony. Ponieważ parkingi nie są bezpośrednio na lotnisku, to zazwyczaj dzięki tej usłudze możesz sprawnie ominąć korki wokół lotniska. Rezerwacja online została dokonana zawczasu co pozwala na poinformowanie pracowników parkingu o Twoim przyjeździe. Dzięki temu gdy Ty parkujesz, bezpłatny transfer jest już przygotowany, aby zabrać Cię do lotniska. Z kolei, kiedy przylecisz z powrotem na lotnisko w Poznaniu, bus będzie na Ciebie czekał przy terminalu. Pojedziesz nim bezpośrednio na parking okołolotniskowy, gdzie znajduje się Twój samochód. Możesz zatem szybko kontynuować powrót do domu. Niedrogie parkowanie jest proste, komfortowe i przyjemne. Przejrzyj nasze miejsca parkingowe i zarezerwuj z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie spokój w dniu wyjazdu.

Parking Poznań - usługa parkingowego

valet parkeren

Niektórzy zastępczy dostawcy parkingowi oferują bardziej komfortowy serwis, czyli usługę parkingowego. W przypadku tej opcji jedziesz bezpośrednio do lotniska Poznań Ławica. Tam będzie na Ciebie czekał pracownik zarezerwowanego parkingu. Z Twoim udziałem, spisze on przebieg i sprawdzi aktualne uszkodzenia samochodu. Po tym krótkim protokole przekazania samochodu możesz się niezwłocznie udać do stanowiska odprawy. W tym czasie, Twój samochód zostanie odprowadzony na bezpieczny parking. W e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji znajdziesz wszystkie niezbędne informacje takie jak adres parkingu, miejsce przekazania samochodu i numer telefonu do pracowników. Natomiast po przylocie na lotnisko Ławica, możesz odebrać swój samochód w pobliżu terminalu. Po ponownym sprawdzeniu uszkodzeń, możesz udać się w dalsza podróż do domu. Zatem usługa parkingowego jest wygodna i pozwala oszczędzić czas, który tracisz na przesiadkę do autobusu.

Parking lotnisko Poznań - parkowanie długoterminowe

Czy interesuje Cię parkowanie na kilka dni czy na kilka tygodni, z Parkos zawsze znajdziesz idealną ofertę. Nie musisz ręcznie sprawdzać dostępności każdego parkingu, który Cię interesuje. Podane przez Ciebie data przyjazdu i data wyjazdu umożliwiają wyświetlenie tylko parkingów dostępnych w tym terminie. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zarezerwuj go wygodnie online. Regularnie ponawiamy kontrole bezpieczeństwa naszych okołolotniskowych parkingów. Dzięki temu na platformie Parkos znajdują się tylko sprawdzone i niedrogie parkingi. Poniżej znajdź kilka porad na temat szukania i rezerwowania miejsc parkingowych przy lotnisku Ławica.

Vergleichen

Porównaj: Podaj daty wylotu i przylotu a pojawi się lista parkingów dostępnych w tym czasie. Możesz je następnie przefiltrować pod kątem typu parkowania - usługa parkingowego czy transfer na lotnisko. Co więcej, możesz wybrać czy preferujesz parking zadaszony czy na świeżym powietrzu. Szczegółowe informacje podane przy każdym parkingu pozwalają na porównanie parkingów pod kątem poziomu bezpieczeństwa czy odległości od lotniska. Kiedy już wybierzesz ten, który przypadł Ci do gustu, możesz go spokojnie zarezerwować na stronie Parkos.

Parkmethode wählen

Wybierz metodę parkowania: Niektóre firmy parkingowe na naszej stronie pozwalają na wybór spośród dwóch sposobów parkowania: transfer na lotnisko lub usługa parkingowego. Niezależnie od tego, którą wybierzesz, zawsze jest ona wliczona w cenę. Jeśli preferujesz transport na lotnisko, to jedziesz na parking, samodzielnie parkujesz, a następnie zostajesz przetransportowany(-a) regularnie kursującym busem prosto do terminalu. Natomiast, jeśli usługa parkingowego bardziej Ci pasuje, to jedziesz swoim samochodem prosto do lotniska. Na miejscu pracownik zarezerwowanego parkingu odbierze Twój samochód i zaparkuje go za Ciebie. Wszystko jest jasne, proste i szybkie!

Sicherheit

Bezpieczeństwo: Wszystkie parkingi, które znajdziesz na naszej stronie, zostały przez Nas dokładnie sprawdzone. Oznacza to, że musiały spełnić szereg wymagań bezpieczeństwa takich jak posiadanie ogrodzonego terenu. Każda firma stosuje własne zabezpieczenia, którym możesz się przyjrzeć, kiedy użyjesz wyszukiwarki. Wiele parkingów posiada całodobowa ochronę i monitoring wideo. Zatem możemy Ci zaoferować tylko bezpieczne parkingi i doskonałą obsługę w niewielkiej cenie. Jeśli zarezerwujesz wcześniej, to dajesz sobie czas na sprawdzenie wszystkiego. Samo składanie zamówienia jest szybkie i intuicyjne!

Planen Sie Ihre Route

Zaplanuj swoją trasę: Zaplanuj swój dojazd na lotnisko Poznań Ławica z conajmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Pozwoli to na uniknięcie przykrych niespodzianek w dniu wylotu. W mailu z potwierdzeniem rezerwacji znajdziesz wskazówki dojazdu na parking. Sprawdź również sytuację drogową tego samego dnia, co wyjazd. Zawsze może zdążyć się niespodziewany objazd czy korek. Zanim wyjedziesz naładuj baterię do pełna i spisz numer telefonu do zarezerwowanego parkingu. W razie opóźnień czy problemów warto ich poinformować. Zarezerwuj już dzisiaj, aby mieć pewność, że miejsce parkingowe na Ciebie czeka i być zrelaksowanym w dniu wylotu!

Najczęściej zadawane pytania

Lotnisko w Poznaniu informuje na swojej oficjalnej stronie, że zaleca przybycie do odprawy pasażerskiej na... Przeczytaj całą odpowiedź
Najpopularniejszym sposobem parkowania samochodu u tzw. zastępczych firm parkingowych jest usługa transferu na lotnisko. W... Przeczytaj całą odpowiedź
Jeśli szukasz bardziej luksusowej usługi parkowania przy lotnisku w Poznaniu, to usługa parkingowego jest odpowiedzią.... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Poznań-Ławica