Jak działa usługa transferu na lotnisko?

Istnieją różne sposoby parkowania przy lotnisku. Najbardziej popularny jest parking z usługą transferu na lotnisko. Oznacza to, że jedziesz własnym samochodem na parking i tam samodzielnie go parkujesz. Następnie, Ty i twój bagaż zostaniecie zabrani (auto)busem na lotnisko.

Po powrocie, po wylądowaniu należy zadzwonić na parking, aby upewnić się, że autobus jest gotowy do zabrania Ciebie sprzed terminalu. Autobus zabierze Ciebie i bagaż do samochodu, abyś mógł/mogła szybko kontynuować podróż do domu.

Ten sposób parkowania oznacza, że ​​wiesz, gdzie jest zaparkowany Twój samochód. Często, możesz zatrzymać kluczyki do samochodu podczas podróży za granicę.

Czasami obsługa parkingu może poprosić cię o pozostawienie kluczyków na czas parkowania. W ten sposób mogą przeparkować Twój samochód i zadbać o bardziej optymalne rozmieszczenie samochodów na parkingu. Dzięki temu Twój samochód będzie przygotowany do odbioru po Twoim powrocie, a Ty nie musisz martwić się o bezpieczeństwo kluczyków podczas podróżowania za granicą.

Porównując parkingi, możesz wyraźnie zobaczyć, czy będziesz musiał oddać klucze, czy nie. Zawsze możesz przefiltrować parkingi zgodnie z własnymi preferencjami.

Parking z transferem na lotnisko jest dostępny przez Parkos na wszystkich lotniskach. Transport jest zawsze wliczony w cenę. Przykładowo, sprawdź nasze parkingi przy Lotnisku Eindhoven lub Porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń