Parking - lotnisko Wrocław Strachowice

Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 0 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey sobota 02 lipiec 2022
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy sobota 02 lipiec 2022
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!


Parking Wrocław lotnisko

Czy udajesz się na urlop, czy w podróż biznesową dojazd na lotnisko Wrocław zawsze wiąże się z pewnym stresem. Zapewne wolisz dojechać tam swoim samochodem, żeby uniknąć niespodziewanych opóźnień jak w transporcie publicznym. Po dojechaniu na lotnisko samochód trzeba gdzieś bezpiecznie zostawić na czas podróży. Celem Parkos jest pomóc Ci w znalezieniu niedrogich i sprawdzonych miejsc parkingowych. Oczywiście, nie tylko niska cena się liczy, ale też bezpieczeństwo Twojego samochodu. Właśnie dlatego wszystkie nasze parkingi przechodzą drobiazgową kontrolę. Z nami możesz być pewna/pewien, że Twoje auto jest w dobrych rękach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo pozytywnych opinii klientów: "profesjonalna obsługa", "wszystko bez zarzutu". Zarezerwuj miejsce parkingowe już dziś!

Pasażerowie portu lotniczego Wrocław Strachowice

Rok Ilość
2014 2 034 515
2015 2 269 216
2016 2 371 621
2017 2 805 888
2018 3 293 948

Port lotniczy Wrocław im. Mikołaja Kopernika znajduje się na 4. miejscu wśród największych polskich lotnisk. Na arenie międzynarodowej funkcjonuje jako Copernicus Airport Wrocław. Położone jest około 10 km na zachód od centrum Wrocławia, na osiedlu Strachowice. Posiada dwa terminale pasażerskie: krajowy i międzynarodowy oraz jeden terminal cargo. W letnim sezonie obsługuje szereg połączeń czarterowych. Lotnisko we Wrocławiu co roku zwiększa liczbę obsłużonych pasażerów. W 2019 roku zacznie się przebudowa wewnątrz terminala T2 w celu przygotowania lotniska im. Mikołaja Kopernika na rosnącą liczbę pasażerów.


Parking lotnisko Wrocław - najnowsze informacje

Liczba parkingów: _ parking
Najlepiej oceniany: Parking _
Najtańszy: Parking _
Najbliżej lotniska: Parking _


Port lotniczy Wrocław - tanie miejsca parkingowe

Szukanie miejsca parkingowego w dniu wylotu jest ryzykowne. Oficjalny parking lotniska Strachowice jest nie tylko kosztowny, ale też często w pełni zarezerwowany. W takiej sytuacji potrzebna jest alternatywa. W odpowiedzi na ten problem wielu tzw. zastępczych dostawców parkingowych zaczęło oferować swoje usługi. Z Parkos masz możliwość ich porównania i rezerwacji online tego, który najbardziej Ci pasuje. W ten sposób zagwarantujesz sobie, że miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać w dniu wylotu. Prosty i natychmiastowy system rezerwacji online zapewni Ci dobry początek wakacji.

Skorzystanie z oferty Parkos zawsze się opłaca - nie tylko finansowo! Koszt parkingów na naszej stronie jest zazwyczaj mniejszy, niż na oficjalnych parkingach lotniska Wrocław. Często niższa cena idzie w parze z gorszą jakością. Nie jest tak w przypadku naszych parkingów! Mogą one sobie pozwolić na obniżenie cen ze względu na niezależność od lotniska we Wrocławiu. Jednocześnie położeni są zazwyczaj w bezpośrednim sąsiedztwie terminala. Dzięki temu mogą zaoferować konkurencyjne stawki i świetną jakość. Oczywiście transfer na lotnisko jest zawsze wliczony w cenę.

Zapewniamy tylko sprawdzone parkingi. Zanim na naszej stronie pojawi się nowy parking, dana firma musi przejść dokładną kontrolę. Teren musi być ogrodzony. Wiele z nich zapewnia również parking strzeżony 24 godziny na dobę. Nierzadko pilnuje go profesjonalna firma ochroniarska. Również monitoring jest szeroko stosowany. Jeśli parking jest w odległości wymagającej dojazdu do lotniska, to darmowy transfer jest zawsze wliczony w cenę. Tak samo jak i usługa parkingowego. Zatem twój pojazd jest bezpieczny, cały proces parkowania - przemyślany, a Ty możesz skorzystać z tych usług niewielkim kosztem!

Jeśli chcesz lepiej zaznajomić się z parkingami na naszej stronie, przeczytaj opinie klientów. Aby zapewnić ich autentyczność, tylko Ci, którzy faktycznie skorzystali ze swojej rezerwacji, mogą później wystawić recenzję. Oczywiście nowsze opinie są bardziej użyteczne niż starsze. Nasze parkingi stale dążą do podniesienia swojej jakości w oparciu o zdanie naszych użytkowników. Zapewne dlatego mamy wielu usatysfakcjonowanych klientów - średnia ocena parkingów to 4,8/5. Kierowcy są zdania, że wszystko sprawnie przebiegło i z przyjemnością ponownie skorzystają z Parkos.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking Strachowice

Niektóre parkingi przy lotnisku Wrocław, które znajdziesz na naszej stronie, znajdują się w pewnej odległości od terminalu. Zatem konieczny jest dojazd do lotniska z parkingu. W cenę rezerwacji zawsze jest wliczony transfer na lotnisko lub usługa parkingowego. Na adres email podany podczas rezerwacji otrzymasz potwierdzenie oraz instrukcję jak postępować w dniu wyjazdu. W środku znajdują się również szczegółowe informacje na temat zarezerwowanego parkingu. Wśród najcześciej zadawanych przez klientów pytań są te o "usługę parkingowego" oraz "transfer na lotnisko". Chcielibyśmy dostarczyć Ci wyczerpujące informacje, dlatego poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis tych dwóch usług.

Parking Wrocław - transfer na lotnisko

Shuttle Parken

Transfer na lotnisko pozwala na dojechanie własnym autem bezpośrednio na parking. Dzięki temu możesz się upewnić, że teren jest odpowiedni, a pojazd właściwie umiejscowiony. Ponadto, ponieważ tani parking nie jest na terenie lotniska, to zazwyczaj możesz ominąć okołolotniskowe korki. Dzięki temu, że zarezerwowałeś(-aś) wcześniej, to pracownicy parkingu wiedzą kiedy przyjedziesz. Przygotują zatem darmowy transfer na odpowiednią godzinę. Tak więc, gdy Ty parkujesz swój samochód, klimatyzowany autobus na lotnisko już na Ciebie czeka. Oczywiście, transport jest zawsze wliczony w cenę, więc nie zapłacisz nic więcej, niż kwota, która widnieje na rezerwacji. Kiedy wrócisz na lotnisko we Wrocławiu, bus powrotny na parking przy lotnisku odbierze Cię blisko terminalu. Zostaniesz przewieziony(-a) prosto do Twojego samochodu i możesz spokojnie kontynuować podróż. Tanie parkowanie jest łatwe, wygodne i niewymagające. Rezerwuj miejsce na parkingu przy lotnisku już dziś!

Parking we Wrocławiu - usługa parkingowego

valet parkeren

Część parkingów przy lotnisku we Wrocławiu, oferuje bardziej luksusową usługę, czyli parkingowego. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, to jedziesz bezpośrednio do terminalu portu lotniczego Wrocław. Na miejscu spotkasz się z obsługą parkingu. W Twojej obecności zostanie spisany przebieg i sprawdzone aktualne uszkodzenia samochodu. I to wszystko! Możesz się spokojnie udać w kierunku odprawy pasażerskiej w czasie gdy Twój samochód jest parkowany na bezpiecznym terenie. W e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji są wszystkie niezbędne informacje. Znajdziesz tam m.in. adres parkingu, miejsce przekazania samochodu i numer telefonu do pracowników. Po przylocie z powrotem na lotnisko we Wrocławiu, odbierzesz swój samochód blisko terminalu. Po ponownym sprawdzeniu uszkodzeń, możesz spokojnie udać się w dalszą podróż do domu. Usługa parkingowego jest wygodna i pozwala Ci oszczędzić czas. Zarezerwuj miejsce parkingowe już dzisiaj!

Parking lotnisko Wrocław - parkowanie długoterminowe

Niezależnie czy poszukujesz miejsc parkingowych na kilka dni czy na tydzień, u nas zawsze znajdziesz pasującą ofertę. Z Parkos nie ma potrzeby żebyś sprawdzał dostępność każdego parkingu osobno. Podana przez Ciebie data przyjazdu i data wyjazdu pozwalają na wyświetlenie tylko tych parkingów, które są dostępne w interesującym Cię terminie. Wybierz ten, który preferujesz i dokonaj rezerwacji miejsca parkingowego online. Systematycznie sprawdzamy bezpieczeństwo naszych parkingów. Dlatego na tej platformie znajdziesz tylko najtańsze i pewne parkingi. Niżej podajemy kilka porad na temat wyszukiwania i używania parkingów wokół wrocławskiego lotniska.

Vergleichen

Porównaj: Wybierz daty Twoich lotów, a zobaczysz parkingi dostępne w tym czasie. Następnie możesz przefiltrować je pod kątem sposobu dojazdu do terminalu: transfer na lotnisko czy usługa parkingowego? Co więcej, możesz zestawić ze sobą szczegółowe cechy parkingów takie jak poziom bezpieczeństwa terenu czy dystans od lotniska. Jeśli nie chcesz zostawiać kluczyków do samochodu, to również istnieje opcja ukrycia parkingów, które tego wymagają. Jak już znajdziesz ten, który Ci najbardziej odpowiada, możesz spokojnie dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Parkmethode wählen

Wybierz metodę parkowania: Część dostawców parkingowych pozwala na wybór sposobu parkowania samochodu, czyli wybór pomiędzy usługą parkingowego a transferem na lotnisko. Naturalnie, oba są już wliczone w cenę, która widnieje podczas składania rezerwacji. Jeśli zdecydujesz sie na darmowy transfer na lotnisko, to samodzielnie umiejscawiasz samochód na parkingu. Następnie zostajesz przewieziona(-y) regularnie kursującym autobusem do terminalu. Z kolei, jeśli to usługa parkingowego wydaje Ci się bardziej odpowiednia, to jedziesz bezpośrednio do lotniska. Tam spotkasz się z kierowcą parkingu, który zaparkuje za Ciebie. Parkowanie przy lotnisku Strachowice jest proste!

Sicherheit

Bezpieczeństwo: Każdy parking przy lotnisku na naszej stronie przeszedł dokładną weryfikację zastosowanych środków bezpieczeństwa. Regularnie ponawiamy tego typu kontrole, aby upewnić się, że jakość jest utrzymana. Wszystkie parkingi są ogrodzone, a wiele z nich cechuje się również całodobową ochroną - parking strzeżony. W ten sposób możemy zapewnić Ci tylko sprawdzone parkingi, świetną obsługę i doskonałą jakość w niewielkiej odległości od lotniska. Jeśli zarezerwujesz wcześniej, to dajesz sobie czas na zapoznanie się z poziomem bezpieczeństwa poszczególnych parkingów. Sam proces składania zamówienia nie zajmuje dużo czasu i szybko przez niego przejdziesz!

Planen Sie Ihre Route

Zaplanuj swoją trasę: Warto zaplanować swój dojazd na lotnisko Wrocław Strachowice z pewnym wyprzedzeniem. W ten sposób unikniesz niespodziewanych opóźnień w dniu wyjazdu. Świetne umiejscowienie naszych parkingów pozwoli Ci na ominięcie korków wokół lotniska. Zawsze jednak niespodziewany korek czy objazd mogą się przytrafić. Dlatego sprawdź sytuację drogową w dniu wyjazdu. Przed startem naładuj baterię telefonu do pełna i zapisz numer kontaktowy do parkingu. W razie niespodziewanych kłopotów zawsze warto ich poinformować. Jeśli lot powrotny zostanie opóźniony, zazwyczaj przedłużenie rezerwacji o kolejny dzień nie jest problemem. Nie mniej, zawsze musisz dać znać obsłudze parkingu. Rezerwuj miejsce parkingowe już dzisiaj, aby zapewnić sobie, że będzie ono na Ciebie czekać!

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli chcesz poznać rekomendowany czas przybycia na lotnisko, sprawdź stronę internetową przewoźnika, który obsługuje Twój... Przeczytaj całą odpowiedź
Najpopularniejszym sposobem parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest parking z transferem na lotnisko. W przypadku... Przeczytaj całą odpowiedź
Jeśli szukasz najwygodniejszej opcji parkowania przy lotnisku we Wrocławiu, to polecamy usługę parkingowego. W przypadku... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Wrocław-Strachowice