Jak działa usługa parkingowego na lotnisku w Gdańsku?

Jeśli zależy Ci na komforcie parkowania przy lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, to polecamy usługę parkingowego. W przypadku tej opcji w dniu wylotu dojeżdżasz swoim samochodem prosto do terminalu lotniska. Tam spotkasz się z kierowcą zarezerwowanego przez Ciebie parkingu. Wspólnie spiszecie uszkodzenia samochodu oraz stan licznika. I to tyle - możesz udać się do stanowiska odprawy. W tym czasie kierowca zaparkuje samochód na terenie parkingu, sprawdzonym przez nas.

Niekiedy dostawcy parkingowi wymagają, aby zadzwonić do nich na około 20 minut przed przybyciem na lotnisko. W ten sposób przygotowują się na Twój przyjazd, aby cały proces gładko przebiegł. Numer, pod który należy zadzwonić, wraz z innymi danymi kontaktowymi parkingu, znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem. Wyślemy go do Ciebie po dokonaniu przez Ciebie rezerwacji na naszej stronie. 

Po Twoim powrocie z podróży, kierowca odwiezie Twój samochód do terminalu. Po ponownej kontroli pojazdu, możesz wsiąść do samochodu i udać się prosto do domu!

 

Zalety

  • Zaoszczędzony czas – zazwyczaj proces przekazania samochodu jest znacznie krótszy, niż korzystanie z transferu na lotnisko.
  • Komfort – dojeżdżasz na lotnisko tylko jednym środkiem transportu, więc bagaże nie będą stanowić problemu.

Wady

  • Zaufanie – nie masz okazji odwiedzenia parkingu. Na szczeście my regularnie i osobiście kontrolujemy parkingi, aby dać Ci gwarancję bezpieczeństwa Twojego samochodu.
  • Cena – z reguły jest nieco wyższa niż transferu na lotnisko.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń