Parking - lotnisko Katowice Pyrzowice

Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 0 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey sobota 02 lipiec 2022
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy sobota 02 lipiec 2022
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!


Parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice

Wiadomo, że najwygodniej dojeżdża się na lotnisko Pyrzowice własnym samochodem. Nie jesteś wówczas zależny(-a) od publicznych środków transportu. Jednak znalezienie taniego i bezpiecznego parkingu w okolicy portu lotniczego Katowice-Pyrzowice może być wyzwaniem. Parkos postawił sobie za cel pomóc Ci w znalezieniu idealnego miejsca parkingowego! Dostawcy parkingów, których możesz znaleźć na naszej stronie, podlegają surowym standardom bezpieczeństwa. Dzięki temu być pewna(-y), że Twój samochód jest w dobrych rękach. Najnowsze opinie na naszej stronie pokazują, że klienci oceniają oferowane przez nas parkingi jako "świetny serwis, przyjazna i miła obsługa, wszystko sprawnie przebiegło". Zatem możesz spokojnie online zarezerwować miejsce parkingowe i rozpocząć wakacje w dobrym humorze.

Pasażerowie lotniska Katowice-Pyrzowice

Rok Ilość
2013 2 506 694
2014 2 668 421
2015 3 044 017
2016 3 201 654
2017 3 877 235
2018 4 825 845

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, używający również nazwy Katowice Airport, jest regionalnym lotniskiem całego województwa śląskiego. Pod względem liczby odprawianych pasażerów zajmuje ono czwarte miejsce wśród polskich portów lotniczych. Katowickie lotnisko jest położone w miejscowości Pyrzowice, około 30 kilometrów na północ od centrum Katowic. Dysponuje ono trzema terminalami pasażerskimi, które mogą obsłużyć do 5,5 mln pasażerów rocznie. Ponadto Katowice Airport posiada jedną z najdłuższych dróg startowych w Polsce o długości 3200 m i szerokości 45 m.


Najnowsze informacje - parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice

Liczba parkingów: _ parking
Najlepiej oceniany: Parking _
Najtańszy: Parking _
Najbliżej lotniska: Parking _


Port lotniczy Katowice Pyrzowice - tanie miejsca parkingowe

Zaplanowałeś podróż i potrzebujesz niedrogiego miejsca parkingowego przy lotnisku. Nie tylko cena ma znaczenie, ale również bezpieczeństwo Twojego samochodu. Wówczas nie musisz martwić się o niego podczas podróży. Niestety parkingi bezpośrednio na terenie lotniska nie tylko są kosztowne, ale też większość z nich jest niestrzeżona. Właśnie dlatego wielu tzw. zastępczych dostawców parkingowych zaczęło oferować swoje usługi. Często ich teren to prywatny parking. Z Parkos masz możliwość ich porównania i zarezerwowania tego, który najbardziej ci odpowiada. Szukanie wolnego parkingu w dniu odlotu może być uciążliwe. Dzięki wcześniejszej rezerwacji na naszej stronie masz zapewnione miejsce parkingowe. Szybki i intuicyjny proces rezerwacji gwarantuje bezstresowy urlop.

Porównanie parkingów z Parkos zawsze się opłaca - nie tylko pod względem zaoszczędzonych pieniędzy! Niższe ceny oferowane przez zastępczych dostawców nie oznaczają, że należy oczekiwać gorszej jakości obsługi. Doskonała lokalizacja ich terenu, zazwyczaj kilka kilometrów od lotniska, pozwala im świadczyć znacznie tańsze usługi parkingowe. Co więcej, bezpłatny transfer do terminalu zawsze jest wliczony w cenę, którą widzisz na naszej stronie. Duża konkurencja pomiędzy zastępczymi dostawcami powoduje, że dbają oni o jakość oferowanych usług. W ten sposób zwiększają swoje szanse, że zadowoleni klienci do nich wrócą.

Standardy bezpieczeństwa, którym podlegają dostawcy parkingowi prezentowani na naszej stronie, gwarantują bezpieczeństwo Twojego samochodu. Ich tereny są ogrodzone i często strzeżone dzień i noc, aby podczas podróży nic się nie stało z Twoim samochodem. Wielu z nich posiada parking monitorowany. Ponieważ znajdują się one często poza terenem lotniska, indywidualny przewóz na lotnisko Pyrzowice jest zawsze wliczony w cenę. Z kolei, jeśli wybierzesz usługę parkingowego, odbiór swojego samochodu jest oczywiście również darmowy. Zarezerwuj miejsce parkingowe na stronie Parkos z wyprzedzeniem i rozpocznij wakacje bez obaw i całkowicie zrelaksowana(-y).

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów, jeśli chcesz lepiej poznać dostawców parkingowych oferowanych na naszej stronie. Aby zagwarantować autentyczność ocen, tylko użytkownicy, którzy rzeczywiście skorzystali z usług parkingowych, mogą wystawić recenzję. Nowsze komentarze są bardziej istotne niż starsze, ponieważ nasi dostawcy stale dążą do poprawy jakości swoich usług. Mamy wielu zadowolonych klientów - średnia ocena usług parkingowych to 4,8/5. Użytkownicy twierdzą, że wszystko przebiegło sprawnie, a w przyszłości ponownie dokonają rezerwacji za pośrednictwem Parkos.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking Pyrzowice

Odległość od lotniska parkingów to często kilka kilometrów, dlatego konieczny jest dojazd do terminala. Rezerwacja miejsca parkingowego obejmuje darmowy transfer na lotnisko Pyrzowice albo usługę parkingowego, który zaparkuje samochód za Ciebie. Wyboru, którą usługę wolisz, dokonasz podczas składania zamówienia na naszej stronie internetowej. Aby wiedzieć jak postępować w dniu wyjazdu, po zakończeniu rezerwacji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Znajdziesz w nim również wszystkie informacje na temat wybranego parkingu oraz szczegółowy opis procesu parkowania. Wśród najcześciej zadawanych pytań są te o "usługę parkingowego" oraz "transfer na lotnisko". Z tego powodu przygotowaliśmy poniżej ich dokładniejszy opis, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji.

Transfer na lotnisko Katowice Pyrzowice

Shuttle Parken

Jeśli wybierzesz usługę transferu na lotnisko Pyrzowice, to w dniu wyjazdu dojedziesz własnym pojazdem na zarezerwowany parking. Na miejscu parkujesz swój samochód samodzielnie, więc możesz upewnić się, że jest on dobrze usytuowany na odpowiednim terenie. Ponadto, dzięki tej usłudze, możesz ominąć najbardziej zatłoczone drogi wokół lotniska Katowice Pyrzowice. Po zaparkowaniu, miła obsługa parkingu przewiezie cię busem na lotnisko Katowice Pyrzowice. Ponieważ zarezerwowałaś(-eś) wcześniej, obsługa parkingowa jest poinformowana o Twoim przyjeździe i przygotuje darmowy transfer na lotnisko na czas. Przejazd jest wliczony w cenę, więc nie zapłacisz ani złotówki więcej niż kwota podana przy rezerwowaniu miejsca parkingowego. Po przylocie na lotnisko Katowice Pyrzowice, osobowy klimatyzowany bus będzie czekał na Ciebie w uzgodnionym miejscu spotkania. Zazwyczaj jest to tuż przed terminalem lub w jego pobliżu. Następnie kierowca zabierze cię prosto do Twojego samochodu, abyś mógł/mogła płynnie kontynuować swoją podróż do domu. Tanie parkowanie jest zatem proste, przystępne i co najważniejsze bezstresowe, bez względu na to na jak długo chcesz zostawić samochód. Podczas rezerwacji możesz wybrać miejsca parkingowe na zewnątrz lub pod dachem. Niektórzy dostawcy oferują również miejsca garażowe.

Usługa parkingowego na lotnisku Katowice

valet parkeren

Najbardziej luksusową i komfortową usługą oferowaną przez naszych dostawców jest usługa parkingowego. Możesz wówczas jechać prosto do terminalu lotniska Katowice Pyrzowice bez żadnych przesiadek po drodze. Na miejscu spotkasz się z kierowcą wcześniej zarezerwowanego parkingu. Po spisaniu aktualnych uszkodzeń samochodu, pracownik przejmie Twój pojazd i zaparkuje go na bezpiecznym terenie parkingu. W tym czasie Ty możesz już udać się do stanowiska odprawy, aby rozpocząć podróż. Instrukcja parkowania zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat wybranego dostawcy parkingowego takie jak: adres i wjazd na parking, miejsce spotkania, na które należy dojechać w dniu odlotu czy numer telefonu kierowcy. Znajdziesz je w e-mailu z potwierdzeniem, które otrzymasz po dokonaniu rezerwacji online. W dniu przylotu Twój pojazd będzie na Ciebie już czekał w umówionym miejscu. Po ponownym sprawdzeniu uszkodzeń możesz spokojnie kontynuować podróż do domu. Usługa parkingowego jest zatem bardzo wygodna i zapewnia spokojny wylot i przylot. Co więcej, korzystając z niej oszczędzasz swój czas, ponieważ nie musisz przesiadać się na inny środek transportu. Oczywiście jest zawsze wliczona w koszt. Cena, którą widzisz na naszej stronie internetowej jest zawsze ostateczną kwotą.

Międzynarodowy port lotniczy Katowice Pyrzowice - parking długoterminowy

Zaparkowanie na dłuższy okres czasu przy lotnisku Katowice Pyrzowice jest możliwe z Parkos. Nieważne czy interesuje cię miejsce parkingowe na dzień czy tydzień, Twój pojazd zawsze jest w dobrych rękach. Nie musisz się też martwić sprawdzaniem dostępności parkingów, ponieważ pokażemy ci tylko te, które mają wolne miejsca podczas Twojej podróży. Po wybraniu terminu, możesz wygodnie dokonać rezerwacji. Regularnie i osobiście sprawdzamy wszystkie firmy parkingowe obecne na naszej stronie. W ten sposób możemy zapewnić ci nie tylko najniższą cenę, ale również gwarancję bezpieczeństwa. Poniżej prezentujemy kilka wskazówek na temat parkowania przy lotnisku Katowice Pyrzowice.

Vergleichen

Porównaj: Nasza strona internetowa pozwala Ci na porównanie usług parkingowych zastępczych dostawców przy lotnisku Katowice Pyrzowice. Po wybraniu oferty parkingowej, która najbardziej Ci odpowiada, możesz wygodnie dokonać u nas rezerwacji online. Niska cena często jest kojarzona z gorszą jakością. Na szczęście, nie dotyczy to naszych dostawców parkingowych. Oferują oni niższe ceny ze względu na położenie ich parkingów oraz niezależność od lotniska Katowice Pyrzowice. W oknie porównania firm parkingowych możesz również przefiltrować wyniki pod kątem usługi parkingowego czy usługi transportu na lotnisko. Co więcej, możesz porównać najważniejsze cechy dostawców takie jak bezpieczeństwo terenu, odległość od lotniska, opinie klientów czy to czy trzeba zostawić kluczyki do swojego samochodu w depozycie.

Parkmethode wählen

Wybierz metodę parkowania: Wielu naszych dostawców parkingowych oferuje możliwość wyboru między dwoma sposobami parkowania. Jeden z nich to bezpłatny transfer na lotnisko Katowice, a drugi to usługa parkingowego. Dzięki usłudze dowozu na lotnisko, parkujesz swój samochód na terenie dostawcy, omijając okołolotniskowe korki. Następnie zostajesz przewieziony regularnie kursującym autobusem bezpośrednio do lotniska. Jeśli wybierzesz usługę parkingowego, to jedziesz bezpośrednio do terminala lotniska. Tam spotkasz się z kierowcą zarezerwowanego przez Ciebie parkingu, który odwiezie Twój samochód na teren jego firmy. Parkowanie przy lotnisku Katowice Pyrzowice nie jest trudne! Już teraz zarezerwuj przez Parkos i zapewnij sobie gwarancję miejsca parkingowego.

Sicherheit

Bezpieczeństwo: Zanim zamieścimy na naszej stronie nową firmę parkingową, musi ona przejść skrupulatną kontrolę bezpieczeństwa. Po zamieszczeniu jej usług na portalu Parkos, w regularnych odstępach czasu ponawiamy weryfikację jakości zabezpieczeń. Dzięki temu możesz być pewna/pewien, że oferujemy tylko bezpieczne parkingi, doskonałą obsługę i wysoką jakość na terenie blisko lotniska. Ponadto, zarezerwowanie parkingu z wyprzedzeniem daje Ci gwarancję miejsca parkingowego i spokojną podróż na lotnisko w dniu odlotu. Z Parkos masz czas na porównanie wszystkich dostawców. Dodatkowo gwarantujemy, że zapłacisz za swoje miejsce na parkingu tyle, ile wynosiła cena podana podczas rezerwacji. Cały proces zamawiania nie jest czasochłonny i szybko go zakończysz.

Planen Sie Ihre Route

Zaplanuj swoją trasę: Zalecamy, abyś zaplanował(a) trasę z dużym wyprzedzeniem, aby w dniu odlotu wszystko sprawnie przebiegło. Doskonała lokalizacja i możliwości ominięcia zatłoczonych dróg wokół lotniska Katowice Pyrzowice to cechy naszych parkingów. Jednak zawsze możesz natrafić na korek lub objazd. Ważne, aby sprawdzić aktualną sytuację drogową w dniu przyjazdu. Za pomocą naszego planera tras, możesz również stworzyć indywidualny plan dotarcia na parking przy lotnisku. Z Parkos, rezerwacja miejsca parkingowego przy lotnisku Katowice Pyrzowice jest prosta.

Najczęściej zadawane pytania

Na oficjalnej stronie lotniska Katowice można znaleźć informacje, że w przypadku lotów międzynarodowych zaleca się... Przeczytaj całą odpowiedź
Rezerwując parking przy lotnisku w Katowicach, możesz wybrać spośród szeregu firm parkingowych, które oferują transfer... Przeczytaj całą odpowiedź
Usługa parkingowego to najprostszy i najwygodniejszy sposób parkowania przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. Jeśli zdecydujesz się na... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Katowice-Pyrzowice