Przyjeżdżam po 23:59, na ile dni mam zarezerwować?

Dokonując rezerwacji, ważne jest, aby podać dokładną datę, kiedy spodziewasz się powrotu. Na przykład zaparkujesz samochód 3 maja o 23:00 i wrócisz na lotnisko 7 maja o 00:30. Oznacza to, że data początkowa parkowania to 3 maja, a data końcowa to 7 maja. W takiej sytuacji płacisz za pięć dni, ponieważ będziesz parkować 3, 4, 5, 6 i 7 maja.

Dlaczego mam podać dokładną datę?

Należy pamiętać, że wszystkie firmy parkingowe obliczają pełne dni. Nie można rezerwować godzinami, ponieważ opóźnienia innych klientów i inne nieprzewidziane okoliczności mogą wpływać na przestrzeganie ustalonego czasu. Pod względem ceny nie ma znaczenia czy przyjedziesz o 00:30 czy o 23:30 danego dnia. Zaletą tego rozwiązania jest to, że w przypadku opóźnienia prawdopodobnie nie będziesz musiał(a) dodatkowo płacić.

Zasadniczo godzina powrotu na lotnisko obliczana jest jako czas odjazdu z miejsca parkingowego. Po przybyciu na lotnisko o 23:50 nie musisz płacić za następny dzień. Dzieje się tak również w przypadku przybycia na lotnisko o 00:00. Dlatego zawsze pamiętaj o podaniu daty przylotu na lotnisko.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń