Czy muszę zostawić kluczyki do samochodu na parkingu?

Dokonując rezerwacji za pośrednictwem naszej strony, możesz wybrać usługę parkingowego lub transferu na lotnisko. To czy musisz oddać kluczyki do samochodu zależy od wybranego przez Ciebie serwisu.

Usługa parkingowego

Wybierając usługę parkingowego, zawsze musisz oddać kluczyki do samochodu. Jedziesz samochodem do hali odlotów na lotnisku, gdzie przekazujesz kluczyki pracownikowi parkingu. On(a) zaprowadzi Twój samochód na zarezerwowane miejsce parkingowe. Bez przekazania kluczy samochodowych byłoby to po prostu niemożliwe.

Transfer na lotnisko

W przypadku tej usługi, jedziesz samodzielnie samochodem na teren parkingu. To, czy musisz oddać klucze czy nie, zależy od firmy parkingowej. Podczas rezerwacji na naszej stronie jest to wyraźnie zaznaczone dla każdego parkingu. W większości przypadków konieczne będzie przekazanie kluczy, jeśli parking ma ograniczoną przestrzeń. Wówczas może być konieczne przeparkowanie samochodu w celu jak najlepszego gospodarowania terenem. Zaletą tego rozwiązania jest to, że Twój samochód zawsze będzie tym najbliższym do zjazdu.

Twoje klucze są przechowywane w sejfie, więc nie musisz się martwić, że zostaną zgubione lub skradzione.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń