Parking - lotnisko Warszawa Modlin

Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 0 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey piątek 01 lipiec 2022
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy piątek 01 lipiec 2022
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!


Parking przy lotnisku Modlin

Terminal lotniska Warszawa-Modlin jest położony z dala od centrum stolicy, więc wygodnie dociera się tam samochodem. Transport publiczny nie kursuje zbyt często, a drogi są mniej zatłoczone niż wokół Lotniska Chopina. Potrzebujesz jeszcze tylko tanie i bezpieczne miejsce parkingowe. Naszym celem jest zapewnić ci niedrogi i pewny parking, którego odległość od lotniska będzie niewielka. Wszystkie parkingi dostępne na naszej stronie mają nie tylko korzystne ceny, ale również są przez nas osobiście i szczegółowo sprawdzane. Dzięki temu dajemy ci gwarancję bezpieczeństwa Twojego samochodu. Nasza strona główna zawiera najnowsze opinie klientów. Tam znajdziesz komentarze, że zapewniamy "profesjonalny serwis", "przyjazną obsługę", oraz że "wszystko sprawnie przebiegło". Śmiało więc wyszukaj datę przyjazdu i zapewnij sobie bezstresowy urlop!

Pasażerowie lotniska Modlin

Rok Ilość
2014 1 703 743
2015 2 589 286
2016 2 859 191
2017 2 931 503
2018 3 080 699

Port lotniczy Warszawa Modlin, znany również jako Warsaw Modlin Airport, jest drugim lotniskiem dla aglomeracji warszawskiej. Znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, około 35 km na północny zachód od centrum Warszawy. Lotnisko Modlin zostało otwarte w 2012 roku. Od tego czasu obsłużyło ponad 15 milionów pasażerów. Planowana jest dalsza rozbudowa terminalu portu lotniczego Modlin. Projekt połączenia stacji kolejowej Nowy Dwór Mazowiecki ze stacją w podziemiu terminala nie został jeszcze zrealizowany. Sam region od czasu otwarcia lotniska doświadcza ciągle rosnącego ruchu.


Parking Modlin - najnowsze informacje

Liczba parkingów: _ parking
Najlepiej oceniany: Parking _
Najtańszy: Parking _
Najbliżej lotniska: Parking _


Port lotniczy Modlin Warszawa - tanie miejsca parkingowe

Bilety lotnicze kupione, więc czas zastanowić się jak dojedziesz do lotniska Modlin. Oczywiście do portu lotniczego poza miastem najwygodniej dojeżdża się swoim samochodem. Loty z Modlina są niedrogie, więc dobrze by było gdyby również koszt parkingu nie był zbyt wysoki. Naturalnie nie tylko cena ma znaczenie, ale też bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Niestety oficjalne parkingi Modlina, jak parking P1 czy parking P7, nie tylko są kosztowne, ale też niestrzeżone. Właśnie z tego powodu wiele tzw. alternatywnych firm parkingowych zaczęło oferować swoje usługi. Z Parkos możesz je porównać i wybrać tą, która najbardziej ci pasuje. Zarezerwuj wygodnie online i zapewnij sobie spokój w dniu wyjazdu. Sprawny i intuicyjny proces rezerwacji wprowadzi Cię w dobry humor.

Skorzystanie z naszej wyszukiwarki zawsze jest tego warte - nie tylko pod kątem ceny! To, że koszt parkingów jest mniejszy nie oznacza, że należy się spodziewać po nich gorszej jakości. Alternatywne firmy parkingowe mają doskonałą lokalizację, zazwyczaj kilka kilometrów od lotniska i bezpośrednio przy drodze. To pozwala im obniżyć koszta. Ponadto, duża konkurencja między nimi skutkuje tym, że troszczą się o jakość świadczonych usług, aby zadowoleni klienci do nich powrócili. Co więcej, transfer na lotnisko zawsze jest darmowy.

Bezpieczeństwo Twojego samochodu jest dla Nas bardzo ważne. Z tego powodu, zanim umieścimy ofertę nowej firmy na naszej stronie, musi ona przejść szczegółową kontrolę bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nie musisz się niepokoić o swój samochód. Miejsca postojowe są ogrodzone i nierzadko strzeżone dzień i noc. Wiele z nich jest również monitorowane i dostępne całą dobę. W wypadku gdy parking jest w odległości wymagającej dojazdu do terminalu, to transfer na lotnisko jest oczywiście darmowy. Jeśli wybierzesz usługę parkingowego, to jest ona również wliczona w cenę. Tak więc, Twój samochód jest bezpieczny, a Ty rezerwując wcześniej zapewnisz sobie bezstresowy odlot.

W celu zapoznania się z parkingami oferowanymi na naszej stronie, spójrz na opinie naszych użytkowników. Aby dać Ci gwarancję ich autentyczności, tylko klienci, którzy faktycznie skorzystali z parkingów, mogą wystawić recenzję. Zwróć uwagę, że najświeższe opinie są najbardziej istotne. Nasi dostawcy stale dążą do poprawy jakości swoich usług. Dlatego mamy wielu zadowolonych klientów - średnia ocena parkingów to 4,8/5. Kierowcy komentują, że cały proces sprawnie przebiegł. Co więcej, w przyszłości będą ponownie zainteresowani miejscami postojowymi rezerwowanymi przez Parkos.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parkingi przy lotnisku Modlin

Nierzadko odległość od lotniska parkingów skutkuje tym, że wymagany jest dojazd do terminalu. Jednak nasi dostawcy mają przygotowane sprawne rozwiązanie tego problemu. W cenę rezerwacji zawsze wliczony jest albo darmowy transfer na lotnisko Warszawa Modlin, albo bezpłatna usługa parkingowego. Na adres email podany podczas rezerwacji miejsca parkingowego, otrzymasz potwierdzenie ze szczegółami takimi jak data przyjazdu. Ponadto, znajdziesz tam informacje na temat wybranego parkingu oraz instrukcję parkowania. Wśród najczęściej zadawanych nam pytań znajdują się te o "usługę parkingowego" i "transfer na lotnisko". Aby uprościć Ci podjęcie decyzji, poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis obu usług.

Parking lotnisko Modlin - transfer do lotniska

Shuttle Parken

Jeśli wybierzesz transfer na lotnisko Warszawa Modlin, to w dniu odlotu udajesz się własnym samochodem na wcześniej zarezerwowany parking. Na miejscu samodzielnie parkujesz swój samochód. Dzięki temu możesz upewnić się, że wybrany parking przy lotnisku jest bezpieczny, a jego teren - odpowiedni. Ponadto, ponieważ parking jest oddalony od portu lotniczego, to omijasz zatłoczone ulice w pobliżu terminalu. W tym czasie regularnie kursujący autobus czeka na Ciebie, więc możesz udać się bezpośrednio na lotnisko. Ponieważ zarezerwowałeś miejsce parkingowe wcześniej, to pracownicy są poinformowani o Twoim przyjeździe. Zarówno podana przez Ciebie godzina przyjazdu, jak i rozkład lotów są brane pod uwagę przy ustalaniu czasu odjazdu autobusu. Dzięki temu, cały proces parkowania płynnie przebiega. Sam przejazd jest oczywiście wliczony w cenę. Po przylocie na lotnisko Chopina, bus będzie na Ciebie już czekał w umówionym miejscu. Zazwyczaj jest to w pobliżu terminalu lotniska Modlin. Kierowca zabierze cię na strzeżony parking do Twojego samochodu. Zatem tanie parkowanie jest wygodne, przystępne i bezproblemowe. Co więcej, część dostawców parkingowych oferuje wybór rodzaju miejsca parkingowego: na zewnątrz, pod dachem czy w garażu?

Usługa parkingowego - Modlin parking

valet parkeren

Niektóre firmy parkingowe oferują usługę parkingowego. Ten serwis jest bardziej luksusowy i pozwala Ci dojechać własnym samochodem bezpośrednio do portu lotniczego Modlin. Na miejscu będzie na Ciebie czekał kierowca zarezerwowanego wcześniej parkingu. Sprawdzi on szybko ewentualne usterki Twojego samochodu, spisze je i odbierze od Ciebie samochód. Następnie bezpiecznie odwiezie Twój samochód na strzeżony parking. W tym czasie Ty możesz udać się prosto do punktu odprawy i rozpocząć swoją podróż. Tuż po zarezerwowaniu miejsca parkingowego przez Parkos, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. W środku znajdują się ważne informacje na temat wybranej firmy parkingowej takie jak: adres, miejsce przekazania samochodu czy numer telefonu kierowcy. W dniu przylotu na lotnisko Warszawa Modlin, zadzwoń na podany numer gdy tylko dotrzesz do hali bagażowej. Pracownik parkingu przyprowadzi Twój samochód do umówionego punktu spotkania. Ponownie sprawdzicie razem raport uszkodzeń, a następnie możesz spokojnie kontynuować podróż do domu swoim samochodem. Usługa parkingowego jest wygodna i oszczędza Twój czas, ponieważ nie musisz zmieniać środków transportu w drodze na lotnisko. Co więcej, cena tej usługi jest wliczona w cenę rezerwacji. Zatem nie zapłacisz ani złotówki więcej, niż kwota, którą widzisz na naszej stronie.

Parking przy lotnisku Modlin - parkowanie długoterminowe

Niezależnie czy szukasz miejsca parkingowego na dzień, czy na tydzień, Parkos jest tu aby Ci pomóc. Z nami, Twój samochód jest zawsze w dobrych rękach. Ponadto, nie musisz przeczesywać internetu w poszukiwaniu parkingów, które maja wolne miejsca w wybranym przez Ciebie terminie. Nasza wyszukiwarka pokaże Ci tylko parkingi, które są dostępne. Wybierz ten, który Ci najbardziej odpowiada i wygodnie zarezerwuj go online. Regularnie sprawdzamy nasze parkingi pod kątem jakości usług i bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy zapewnić Ci nie tylko niewielkie ceny, ale również gwarancję bezpieczeństwa. Poniżej przygotowaliśmy kilka wskazówek dotyczących rezerwacji, aby ułatwić Tobie podjęcie decyzji.

Vergleichen

Porównaj: Strona Parkos pozwala na zestawienie ze sobą usług oferowanych przez zastępczych dostawców parkingowych przy lotnisku Warszawa Modlin. Możesz je porównać pod kątem bezpieczeństwa parkingu, odległości od lotniska, opinii klientów czy możliwości zabrania kluczyków do samochodu w podróż. Co więcej, możesz przefiltrować pod kątem sposobu dotarcia do lotniska (usług parkingowego czy transfer na lotnisko). Gdy wybierzesz ofertę, która najbardziej ci odpowiada, możesz wygodnie online zarezerwować miejsce parkingowe. Nasze oferty są znacznie tańsze niż te na oficjalnych parkingach portu lotniczego Modlin. Nie oznacza to jednak, że zapewniają gorszej jakości usługi. Firmy, które oferują swoje usługi na naszej stronie są niezależne od lotniska Warszawa Modlin. To pozwala im na obniżenie cen.

Parkmethode wählen

Wybierz metodę parkowania: Niektóre firmy dostępne na naszej stronie oferują wybór między dwiema metodami parkowania. Jedna z nich to odbiór samochodu tuż przed terminalem i zaparkowanie go za Ciebie, czyli usługa parkingowego. Drugi sposób to transfer na lotnisko. Jeśli wybierzesz tę opcje, to dojeżdżasz swoim samochodem i parkujesz na zarezerwowanym parkingu. Następnie, darmowy transfer zabierze cię prosto na lotnisko. Dzięki temu możesz ominąć zatłoczone ulice wokół lotniska, a do terminalu docierasz spokojnie klimatyzowanym busem. Z Parkos parkowanie przy porcie lotniczym Modlin jest łatwe i przyjemne. Zarezerwuj swoje miejsce parkingowe zawczasu i zapewnij sobie spokojną podróż.

Sicherheit

Bezpieczeństwo: Zanim dodamy nowy parking na naszej stronie, musi on najpierw przejść dokładną kontrolę bezpieczeństwa. Nawet wówczas, po rozpoczęciu współpracy z nową firmą parkingową, regularnie ponawiamy osobisty audyt jakości zabezpieczeń. Dzięki temu możemy zaoferować Ci tylko bezpieczne parkingi, miłą obsługę i wspaniałą jakość w niewielkiej odległości od portu lotniczego Modlin. Rezerwując wcześniej, dajesz sobie czas na porównanie ofert, również pod kątem bezpieczeństwa. Ponadto, gwarantujemy, że nie zapłacisz za miejsce parkingowe nic więcej, niż kwota na rezerwacji. Proces zamawiania nie jest wymagający czasowo, więc szybko przez niego przejdziesz.

Planen Sie Ihre Route

Zaplanuj swoją trasę: Doradzamy, aby zaplanować podróż na lotnisko z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu w dniu wylotu wszystko powinno płynnie przebiegnąć. Nasze parkingi są świetnie zlokalizowane, jednak zawsze może zdarzyć się niespodziewany korek czy objazd. Dobrze jest sprawdzić sytuację drogową w dniu odlotu. Ponadto, załaduj baterię komórki do pełna i zapisz numer telefonu do zarezerwowanego parkingu. Dzięki temu w razie trusności możesz skontaktować się z obsługą. Podczas podróży na parking będziesz pewnie korzystać z GPS, ale na wypadek kłopotów z zasięgiem warto zapoznać się z całą trasą dojazdu zanim wyruszysz. Z Parkos, korzystanie z alternatywnych parkingów przy lotnisku Warszawa Modlin jest proste!

Najczęściej zadawane pytania

Na oficjalnej stronie portu lotniczego Modlin można znaleźć informacje, że warto być na lotnisku 3... Przeczytaj całą odpowiedź
W przypadku usługi transferu na lotnisko, prowadzisz swój samochód na parking. Tam parkujesz auto albo... Przeczytaj całą odpowiedź
Jeśli szukasz najwygodniejszego sposobu parkowania przy lotnisku Modlin, to usługa parkingowego jest dla Ciebie! Dzięki... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Warszawa-Modlin