Parking - lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Zmień lotnisko

Najniższa cena
Ponad 500 000 klientów
Darmowe anulowanie rezerwacji

Już 500.000 osób skorzystało z naszych usług i wybrało spośród 0 parkingów

Zalety Parkos

Wszystkie parkingi osobiście sprawdzone

Gwarantowana najniższa cena

Zmiana i anulowanie rezerwacji jest darmowe

Chętnie Ci pomożemy

Nasza grupa specjalistów i specjalistek jest gotowa, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Klienci ocenili Parkos średnio na 8,6

Średnia ocena miejsc parkingowych zarezerwowanych na naszej stronie wynosi 8,6/10 i jest oparta na 355 recenzjach.

Jeffrey sobota 02 lipiec 2022
10

Miłe powitanie i szybki transport na lotnisko. Fajnie, że pracownicy zaparkowali samochód za nas.

Anonimowy sobota 02 lipiec 2022
10

Nieskomplikowana strona, rezerwacja była szybka i prosta!


Parking przy lotnisku im. Lecha Wałęsy

Jeśli szukasz tani i bezpieczny parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Wiadomo, że dojazd własnym samochodem do terminalu jest zawsze najwygodniejszy. Nie potrzebujesz wówczas pomocy znajomych czy krewnych i nie musisz się męczyć z bagażami. Jedyną rzeczą, która może zepsuć ten plan, jest brak odpowiednich miejsc parkingowych. Parkos postawił sobie za cel zapewnienie Ci niedrogiego i pewnego parkingu przy lotnisku. Wiadomo, nie tylko cena ma znaczenie, ale też bezpieczeństwo. Dlatego każdy parking okołolotniskowy, który znajdziesz na naszej stronie, został przez nas szczegółowo i osobiście sprawdzony. W ten sposób możemy Ci dać gwarancję, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasza strona główna pełna jest pozytywnych opinii klientów. Twierdzą oni, że "wszystko sprawnie przebiegło" oraz że zapewniamy "profesjonalny serwis". Śmiało zarezerwuj, aby dojechać na lotnisko bez stresu!

Pasażerowie portu lotniczego Gdańsk Rębiechowo

Rok Ilość
2014 3 263 718
2015 3 687 885
2016 3 986 410
2017 4 601 982
2018 4 966 949

Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy jest trzecim największym lotniskiem w Polsce, po lotnisku Kraków-Balice i lotnisku Chopina w Warszawie. Położony jest w gdańskiej dzielnicy Matarnia, 10 km od centrum Gdańska i Sopotu, a 23 km od centrum Gdyni. Lotnisko Gdańsk znajduje się nieopodal trójmiejskiej obwodnicy. W 2015 roku uruchomiono tzw. Pomorską Kolej Metropolitalną, która połączyła lotnisko Gdańsk z dzielnicą Gdańsk-Wrzeszcz. Liczba odprawianych pasażerów rośnie z roku na rok. W celu utrzymania wzrostu planowana jest dalsza rozbudowa terminala T2, tak aby przepustowość lotniska wzrosła do 9 mln rocznie.


Parking lotnisko Gdańsk - najnowsze informacje

Liczba parkingów: _ parking
Najlepiej oceniany: Parking _
Najtańszy: Parking _
Najbliżej lotniska: Parking _


Port lotniczy Gdańsk Rębiechowo - tanie miejsca parkingowe

Dojazd na lotnisko własnym samochodem jest komfortowy, ale gdzie go zostawić na czas podróży? Dobrze by było nie martwić się o to w dniu wylotu. Niestety, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, oficjalne parkingi lotniska, takie jak parking lotniskowy P4 czy P6, są nie tylko przepełnione, ale też niestrzeżone. W odpowiedzi na ten problem wielu tzw. zastępczych dostawców parkingowych postanowiło zaoferować swoje usługi. Na naszej platformie możesz ich wygodnie ze sobą zestawić i wybrać tę ofertę, która najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu możesz być pewnym/pewną, że miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać w dniu wylotu. Szybki i intuicyjny system rezerwacji Parkos wprowadzi Cię w dobry nastrój przed Twoimi wakacjami!

Porównanie ofert i zarezerwowanie przez Parkos zawsze sie opłaca! Ceny oferowane przez naszych dostawców są zazwyczaj niższe niż oficjalnych parkingów lotniska Rębiechowo. Nie oznacza to jednak, że są gorszej jakości. Alternatywni dostawcy mogą sobie na to pozwolić ze względu na doskonałą lokalizację ich terenów. Są niezależni od lotniska, a często znajdują się tuż obok. To pozwala na znaczne obniżenie ceny. Oczywiście bezpłatny transfer na lotnisko jest zawsze wliczony w cenę. Pomiędzy zastępczymi firmami parkingowymi panuje duża konkurencja. Dlatego dbają oni o jakość obsługi, aby zadowoleni klienci do nich powrócili.

Bezpieczeństwo Twojego auta jest dla nas bardzo ważne. Dlatego zanim umieścimy nową ofertę parkingową, dana firma musi przejść szczegółową kontrolę zabezpieczeń. Nasi dostawcy zapewniają ogrodzony obszar i często parking dozorowany. Wielu z nich monitoruje teren kamerami. Jeśli parking jest oddalony od lotniska, to transfer do terminalu jest zawsze wliczony w cenę. Z kolei, jeśli wolisz usługę parkingowego, to odbiór Twojego samochodu jest oczywiście również bezpłatny. Zatem Twój pojazd będzie bezpieczny, a Ty dokonując wcześniejszej rezerwacji wykupisz sobie wygodę niewielkim kosztem.

W celu lepszego zapoznania się z firmami dostępnymi na naszej platformie, przejrzyj opinie klientów. Tylko Ci, który faktycznie skorzystali z usług naszych dostawców, mogą wystawić recenzję. W ten sposób możemy Ci zagwarantować ich autentyczność. Zwróć uwagę, że nowsze komentarze są ważniejsze niż starsze. Parkingi stale dążą do podwyższenia jakości oferowanych usług w oparciu o opinie. Dlatego mamy wielu zadowolonych klientów - średnia ocena usług parkingowych, to 4,8/5. Kierowcy mówią, że cały proces sprawnie przebiegł, a w przyszłości chętnie ponownie skorzystają z usług Parkos.

Usługa parkingowego i transfer na lotnisko - parking Rębiechowo

Parkingi na naszej stronie są niezależne od portu lotniczego Gdańsk i dlatego znajdują się w pewnej odległości od terminala. Z tego powodu konieczny jest dojazd do niego. W cenie rezerwacji zawsze jest uwzględniony transfer na lotnisko albo usługa parkingowego. Po zakończeniu rezerwacji na Twoją skrzynkę e-mailową przyjdzie potwierdzenie wraz z informacjami jak postępować w dniu wyjazdu. Znajdziesz tam również pełne informacje o zarezerwowanym parkingu przy lotnisku. Klienci często zadają nam pytania o "usługę parkingowego" i "transfer na lotnisko". Aby usprawnić podjęcie przez Ciebie decyzji, poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis tych dwóch usług.

Parking Gdańsk - transfer na lotnisko

Shuttle Parken

Jeśli wybierzesz parking z transferem na lotnisko, to w dniu odlotu jedziesz swoim samochodem na zarezerwowany parking. Tam parkujesz samodzielnie. W ten sposób możesz się upewnić, że teren jest odpowiednio dostosowany. Co więcej, jadąc na parking lotniskowy nie bezpośrednio przy terminalu, omijasz okołolotniskowe korki. Ponieważ dokonałaś(-eś) rezerwacji wcześniej, to pracownicy parkingu są poinformowani o Twoim przyjeździe. Przygotują darmowy transfer na odpowiednią godzinę. W czasie gdy ty parkujesz, klimatyzowany autobus już na Ciebie czeka, aby zabrać Cię do terminalu. Część dostawców oferuje szereg ekstra usług takich jak darmowe foteliki dla dzieci. Transport jest wliczony w cenę, więc nie zapłacisz nic więcej niż kwota, która widnieje na rezerwacji. Z kolei po przylocie na lotnisko Gdańsk Rębiechowo, autobus będzie na Ciebie czekał w umówionym miejscu. Zabierze Cię prosto do Twojego pojazdu. Niedrogie parkowanie jest zatem proste, przystępne i wygodne. Już dziś zapewnij sobie gwarancję miejsc parkingowych!

Parking Rębiechowo - usługa parkingowego

valet parkeren

Niektórzy dostawcy parkingowi oferują bardziej ekskluzywny serwis, czyli usługę parkingowego. Pozwala ona na dojazd prosto do terminalu portu lotniczego Gdańsk bez żadnych przesiadek po drodze. Tam na miejscu będzie na Ciebie czekał kierowca wcześniej zarezerwowanego parkingu przy lotnisku. W Twojej obecności spisze on aktualne uszkodzenia samochodu i stan licznika. Następnie przejmie on(a) Twój samochód, a Ty spokojnie możesz udać się do stanowiska odprawy. Po dokonaniu rezerwacji online, e-mail z potwierdzeniem został wysłany na Twój adres e-mailowy. W nim znajdziesz wszystkie konieczne informacje na temat wybranego parkingu takie jak: adres, miejsce przekazania samochodu, numer telefonu kierowcy. Zazwyczaj maksymalna liczba przejechanych kilometrów podczas parkowania jest również podana. W dniu powrotu na lotnisko Okęcie, twój samochód odbierzesz w ustalonym wcześniej miejscu zazwyczaj blisko terminalu. Po ponownym sprawdzeniu uszkodzeń, możesz kontynuować podróż do domu. Usługa parkingowego jest zatem bardzo wygodna i oszczędza Twój czas, ponieważ nie musisz zmieniać środka transportu.

Parking lotnisko Rębiechowo - parkowanie długoterminowe

Nie ważne czy szukasz miejsca postojowego na parkingu na dzień czy na tydzień, Parkos zawsze ma dla Ciebie korzystną ofertę. Co więcej, nie musisz sprawdzać każdego parkingu czy jest dostępny podczas Twojej podróży. Podane przez Ciebie data wyjazdu i data przyjazdu powodują, że pokażemy Ci tylko te parkingi, które są dostępne w tym czasie. Wystarczy, że wybierzesz ten, który Ci najbardziej odpowiada i możesz wygodnie go zarezerwować online. Regularnie ponawiamy kontrole bezpieczeństwa oferowanych przez nas parkingów. Dzięki temu na naszej stronie znajdziesz nie tylko najtańsze parkingi, ale też sprawdzone. Poniżej przygotowaliśmy kilka wskazówek na temat szukania i korzystania z parkingów wokół gdańskiego lotniska.

Vergleichen

Porównaj: Dzięki Parkos możesz szczegółowo porównać ze sobą parkingi przy lotnisku im. Lecha Wałęsy. Wybrane data przyjazdu i data wyjazdu powodują, że pojawi się lista parkingów dostępnych w interesującym Cię terminie. Możesz je dalej przefiltrować pod kątem tego czy zapewniają transfer na lotnisko czy usługę parkingowego. Co więcej, zobaczysz cechy każdego parkingu takie jak bezpieczeństwo terenu, odległość od lotniska, średnia opinia klientów czy możliwość zabrania kluczyków ze sobą w podróż. Kiedy już wybierzesz ten parking, który najbardziej Ci odpowiada, możesz spokojnie dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Parkmethode wählen

Wybierz metodę parkowania: Niektóre firmy dostępne na naszej stronie, pozwalają na wybór pomiędzy dwoma sposobami parkowania, czyli transferem na lotnisko a usługą parkingowego. Oba sposoby są oczywiście już wliczone w cenę, która widzisz przy nazwie parkingu. Usługa parkingowego pozwala Ci na dojechanie bezpośrednio do terminalu. Tam przekazujesz samochód pracownikowi parkingu, który parkuje za Ciebie na bezpiecznym terenie. Z kolei jeśli preferujesz transfer na lotnisko, to jedziesz na parking i tam parkujesz samodzielnie. Następnie regularnie kursujący autobus zabiera Cię wraz z bagażami prosto do terminalu. Zatem parkowanie przy lotnisku Gdańsk-Rębiechowo nie jest niczym trudnym!

Sicherheit

Bezpieczeństwo: Zanim zobaczysz ofertę danego parkingu na naszej platformie, przechodzi on najpierw dokładną kontrolę zabezpieczeń. Co więcej, po rozpoczęciu współpracy regularnie sprawdzamy czy poziom bezpieczeństwa na danym parkingu jest utrzymany. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdziesz tutaj tylko pewne parkingi, doskonałą obsługę i wysoką jakość blisko lotniska. Rezerwując wcześniej, dajesz sobie czas na porównanie ofert, również pod kątem środków bezpieczeństwa. Ponadto gwarantujemy, że za miejsce parkingowe zapłacisz tylko tyle ile wynosiła cena podczas składania rezerwacji. Proces zamawiania nie zabiera dużo czasu i szybko dotrzesz do celu!

Planen Sie Ihre Route

Zaplanuj swoją trasę: Doradzamy, aby zaplanować swój dojazd do lotniska ze sporym wyprzedzeniem. Dzięki temu w dniu wylotu wszystko płynnie przebiegnie. Idealna lokalizacja naszych parkingów pozwoli Ci na ominięcie korków wokół lotniska. Jednak na Twojej trasie zawsze może zdarzyć się niespodziewany objazd czy zakorkowana ulica. Warto sprawdzić sytuację na drodze w dniu wyjazdu. Przed wyruszeniem naładuj baterię telefonu do pełna i spisz numer kontaktowy do pracowników parkingu. W razie kłopotów z dojazdem zawsze możesz się z nimi skontaktować. Zarezerwuj już dzisiaj, aby zapewnić sobie spokój i pewność, że miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać!

Najczęściej zadawane pytania

Na oficjalnej stronie lotniska Gdańsk-Rębiechowo możemy znaleźć informację, że w celu unknięcia pośpiechu warto przybyć... Przeczytaj całą odpowiedź
Najchętniej wybieraną usługą parkowania jest transfer na lotnisko. Jeśli Ty również wybierzesz tę opcję, to... Przeczytaj całą odpowiedź
Jeśli zależy Ci na komforcie parkowania przy lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, to polecamy usługę parkingowego. W przypadku... Przeczytaj całą odpowiedź

Wyświetl wszystkie najczęściej zadawane pytania

Pokaż parkingi na mapie

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy parkingowej, naciśnij ikonę "P". Zaplanuj swoją trasę do Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo