Jak działa usługa transferu na lotnisko Berlin Brandenburg?

Jeśli preferujesz transfer na lotnisko jako sposób parkowania przy Berlin Brandenburg, to musisz skontaktować się z obsługą parkingu na około 30 minut przed przyjazdem na jego teren. W potwierdzeniu rezerwacji, wysłanym do Ciebie e-mailowo, znajdziesz numer telefonu i dokładny adres. Po przybyciu na parking zostaniesz powitana(-y) przez personel, który sprawdzi z tobą potwierdzenie rezerwacji i samochód pod kątem istniejących uszkodzeń. W zależności od firmy parkingowej samochód zostanie sfotografowany, a przebieg - zapisany. Następnie przetransportują Cię za darmo (auto)busem na lotnisko.

Po powrocie, po odebraniu bagażu, ponownie zadzwoń do pracowników parkingu. W uzgodnioym miejscu spotkania przy lotnisku autobus będzie na Ciebie czekał i zawiezie Cię z powrotem na parking. Ponownie sprawdzisz samochód i możesz jechać prosto do domu.

Parking z transferem na lotnisko jest często najtańszym parkingiem, dlatego warto go uwzględnić w porównaniu. Nawiasem mówiąc, możesz zaplanować swoją podróż za pomocą naszego narzędzia do planowania trasy

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń