Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku Berlin Brandenburg?

Najbardziej komfortowym sposobem parkowania na lotnisku Berlin Brandenburg jest usługa parkingowego. Polega ona na tym, że ​​jedziesz własnym pojazdem aż do terminalu odlotów lotniska Brandenburg. Na miejscu odbiera Cię kierowca firmy, u której masz zarezerwowany parking. Razem sprawdzacie pojazd pod kątem ewentualnych uszkodzeń, po czym kierowca zaparkuje Twój samochód na zabezpieczonym terenie parkingu. W międzyczasie możesz udać się bezpośrednio do stanowiska odprawy i rozpocząć swoją podróż. Parkowanie na lotnisku może być tak proste! Wszyscy kierowcy są certyfikowani, więc nie musisz się martwić o swój pojazd.

Po wylądowaniu na lotnisku Brandenburg samochód ponownie będzie na ciebie czekał w uzgodnionym miejscu spotkania. Zwykle jest to przed halą odlotów. Jeśli uzgodniono inne miejsce spotkania, kierowca poinformuje Cię przed podróżą. Również zobaczysz to wyraźnie podane na naszej stronie internetowej i w potwierdzeniu rezerwacji.

 

Jak dostać się do hali odlotów?

Chociaż usługa parkingowego jest najwygodniejszym sposobem parkowania, nadal musisz jechać do hali odlotów lotniska Berlin Brandenburg. Zastanawiasz się, jak najlepiej tam dotrzeć? Jeśli zdecydujesz się zaparkować z usługą parkingowego przy lotnisku Brandenburg, w dniu wyjazdu kieruj się znakami „Ankunft/Arrivals”. Dokładny adres lotniska Brandenburgmożna znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Możesz zatrzymać się samochodem bezpośrednio przed terminalem odlotów, gdzie będzie czekał na Ciebie kierowca.

 

Po powrocie

Po wylądowaniu na lotnisku w Berlinie zadzwoń do obsługi parkingu. Numer kontaktowy znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji. Znajdziesz tam również informacje czy musisz zadzwonić do obsługi parkingu bezpośrednio po wylądowaniu, czy dopiero po odebraniu bagażu. Jeśli skontaktowałeś się z operatorem parkingu lub jego kierowcą, to wiedzą, że wylądowałeś(-aś) i potrzebujesz samochodu. Po odebraniu bagażu udajesz się na umówione miejsce spotkania, zwykle bezpośrednio przed terminalem. Tam Twój samochód będzie już na Ciebie czekał z kierowcą, a po krótkim sprawdzeniu uszkodzeń możesz szybko i bezproblemowo kontynuować podróż do domu.

 

Gdzie znajdę kierowcę parkingu?

Kierowca wybranej firmy parkingowej zawsze będzie na Ciebie czekał w uzgodnionym miejscu spotkania. Gdzie znajduje się to dokładnie znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji. Zwykle łatwo jest rozpoznać kierowcę z powodu charakterystycznego uniformu jego firmy. Jeśli nie możesz znaleźć kierowcy, nie musisz się martwić, ale zadzwoń pod numer podany w potwierdzeniu rezerwacji.

Zalety:

  • Czas: Ponieważ pojedziesz bezpośrednio do hali odlotów lotniska Brandenburg, a następnie po kontroli pojazdu, przejdziesz od razu do odprawy, nie tracisz czasu.

  • Wygoda: Oczywiście wygodniej jest jechać bezpośrednio do hali odlotów, zamiast jechać na parking, z którego przejedziesz transferem na lotnisko.

Wady:

  • Zaufanie: Niestety nie możesz najpierw sprawdzić terenu parkingu. Parkowanie samochodu jest w dużym stopniu zależne od zaufania. Możemy jednak zapewnić, że wszystkie parkingi na naszej witrynie należą do certyfikowanych firm parkingowych. Są one przez nas regularnie i osobiście kontrolowane.

  • Koszty: Parkowanie z usługą parkingowego jest zwykle nieco droższe niż z transferem na lotnisko.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń