Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku w Eindhoven?

Parking z usługą parkingowego jest najłatwiejszym rodzajem parkingu na lotnisku w Eindhoven. Wybierając ten rodzaj parkowania, jedziesz samochodem bezpośrednio do hali odlotów. Pracownik parkingu będzie tam na Ciebie czekał, aby odebrać Twój samochód. Po sprawdzeniu uszkodzeń pojazdu i przebiegu, zaparkuje go dla Ciebie na bezpiecznym terenie parkingowym. Dzięki temu po powrocie z podróży nie będzie przykrych niespodzianek.

 

Jak dotrzeć do hali odlotów? 

Jeśli wybrałaś(-eś) usługę parkingowego, jedziesz prosto do hali odlotów. Adres znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Nie musisz iść na parking na lotnisku w Eindhoven, ale udajesz się na miejsce spotkania z pracownikiem parkingu po drugiej stronie ulicy. W e-mailu znajdziesz również plan podróży. Zwróć uwagę, aby nie minąć bariery parkingowej na lotnisku w Eindhoven – postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi w planie podróży. 

 

Gdzie spotkam się z pracownikiem parkingu?

Jeśli wybrałeś usługę parkingowego na lotnisku w Eindhoven, oddajesz samochód pracownikowi dostawcy parkingu. Zadzwoń do dostawcy parkingu 15 minut przed przyjazdem. Pracownik będzie na ciebie czekał w miejscu spotkania.

W e-mailu z potwierdzeniem znajduje się adres miejsca spotkania, numer telefonu dostawcy i oczekiwana godzina przybycia. 

 

Kontynuuj swoją podróż

Następnie możesz przejść przez ulicę i rozpocząć podróż. W tym czasie pracownik parkuje samochód na bezpiecznym parkingu. Możesz wybrać, czy Twój samochód będzie zaparkowany na zewnątrz, czy wewnątrz. Nie musisz osobiście jechać na parking.

 

Po powrocie 

Po wylądowaniu samolotu dzwonisz do dostawcy parkingu, aby poinformować go o swoim powrocie. Uzgadniacie miejsce spotkania, zwykle przed halą przylotów. Parkingowy będzie tam czekał na Ciebie z Twoim samochodem. Numer dostawcy parkingu można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

 

Zalety i wady usługi parkingowego

Kiedy rezerwujesz miejsce parkingowe, oczywiście chcesz rozważyć plusy i minusy usługi parkingowego, dlatego poniżej znajdziesz podsumowanie cech.

Zalety

  • Oszczędność czasu. Samodzielnie jedziesz do hali odlotów, co oszczędza czas, ponieważ nie musisz dojeżdżać na parking.
  • Wygoda. Nie musisz dojeżdżać na lotnisko innym środkiem transportu, niż Twój samochód. 

Wady

  • Zaufanie. Musisz polegać na dostawcy parkingu, ponieważ to nie Ty parkujesz samochód. Możemy zapewnić, że wszyscy dostawcy Parkos zostali przez nas sprawdzeni i są wiarygodni.  
  • Opłaty. Usługa parkingowego kosztuje zwykle nieco więcej niż transfer na lotnisko

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń