Kiedy kursują autobusy do i z lotniska?

Masz zarezerwowane miejsce parkingowe z usługą transferu na lotnisko i zastanawiasz się, w jakich godzinach autobusy kursują z parkingu na lotnisko? Ogólnie rzecz biorąc, autobusy odjeżdżają po Twoim przyjeździe na parking. Niekiedy kierowca może czekać na przyjazd innych pasażerów, jednak nigdy nie będzie to długi czas.

Oznacza to, że czas oczekiwania jest zwykle bardzo krótki i możesz szybko kontynuować podróż na lotnisko. Jeśli autobusy kursują mniej regularnie, to będzie to zaznaczone na naszej stronie internetowej.

Brak autobusu w dniu przyjazdu?

Czasami (zazwyczaj w nocy) może się zdarzyć, że przyjedziesz na parking, a autobus właśnie odjechał, aby zabrać innych pasażerów na lotnisko. W takim przypadku zawsze możesz być pewien, że autobus powróci w ciągu 30 minut. Wielu dostawców parkingów ma zadaszoną poczekalnię, na której można odpocząć w oczekiwaniu na następny autobus. W okresie natężonego ruchu naturalnie będzie więcej autobusów. Dlatego zawsze będziemy prosić o godzinę przyjazdu i odjazdu, abyśmy mogli poinformować parking i uwzględnić to w planowaniu.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń