Jak znajdę parking?

Jeśli nie znasz drogi do miejsca parkingowego, to dla Twojej wygody dodaliśmy link do opisu trasy w e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Na tej stronie możesz utworzyć kompletną trasę krok po kroku z miejsca wyjazdu. Wskazane jest wydrukowanie tej trasy, a także e-maila z potwierdzeniem, który zawiera adres i numer telefonu do parkingu. Jeśli nie możesz znaleźć parkingu, zawsze możesz się z nimi łatwo skontaktować z obsługą parkingu.

Innym narzędziem do planowania trasy, którego możesz użyć, jest ANWB (tylko w języku holenderskim). W e-mailu z potwierdzeniem zawsze znajdziesz adres miejsca parkingowego, które możesz zaprogramować w SatNav, ale upewnij się, że na SatNav zainstalowana jest najnowsza wersja.

Usługa parkingowego

Jeśli Twoja rezerwacja obejmuje usługę parkingowego, to zawsze będziesz jechać bezpośrednio na lotnisko. Zadzwoń do operatora parkingu na około 30 minut przed przyjazdem. Numer telefonu możesz znaleźć w e-mailu z potwierdzeniem. Pracownik parkingu udzieli Ci szczegółowych informacji na temat dojazdu.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń