Jak zapłacić za miejsce parkingowe?

Po wybraniu parkingu, zobaczysz dostępne metody płatności. Możesz płacić u nas na różne sposoby: zarówno online, jak i na miejscu.

Lubisz wygodę płatności online?

Można zapłacić u nas za pomocą iDeal lub karty kredytowej/debetowej. iDeal to system, który obsługuje bezpośrednio bankowość internetową. Korzystają z niego wszystkie główne holenderskie banki, takie jak ING, ABN-Amro i Rabobank. Akceptujemy również różne karty kredytowe, takie jak MasterCard czy VISA.

Płatności dokonywane za pomocą kart bankowych takich jak VISA, Mastercard lub American Express są przetwarzane natychmiast po potwierdzeniu przez Ciebie Twoich danych osobowych i wybranego okresu parkowania.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Jeśli płacisz u nas online, zawsze odbywa się to za pośrednictwem bezpiecznego połączenia. Ponadto dane dotyczące płatności, takie jak numer karty kredytowej, nigdy nie są przez nas przechowywane. Wymiana informacji odbywa się wyłącznie między Tobą a Twoim bankiem. Czy nadal masz wątpliwości dotyczące płatności internetowych?

Możesz oczywiście po prostu zapłacić gotówką lub kartą debetową.

Sprawdź dostępne metody płatności. Nie wszystkie parkingi oferują te same opcje płatności. Na przykład niektóre przyjmują karty debetowe tylko na miejscu, a inni dostawcy parkingów nie akceptują innej płatności niż gotówka. Podczas rezerwacji wyraźnie wskazujemy, jakie metody płatności są dostępne. Dla samej rezerwacji nie ma znaczenia, czy płacisz online, czy na miejscu.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń