Jak dokonać rezerwacji miejsca parkingowego?

Przygotowując się do podróży, oczywiście chcesz łatwo i bezpiecznie zarezerwować miejsce parkingowe i nie spędzać godzin na przeszukiwaniu Internetu! W Parkos możesz łatwo znaleźć niezawodne, odpowiednie i gwarantowane miejsce parkingowe, między innymi przy Lotnisku Eindhoven lub Berlin Brandenburg.

Zacznij od podania daty przyjazdu i wyjazdu.

Tutaj możesz zobaczyć rzeczywiste ceny parkingów. Gdy tylko wybierzesz interesujące Cię lotnisko i podasz datę przyjazdu oraz wyjazdu, pokażemy Ci rzeczywiste ceny. Zostanie wyświetlony przegląd parkingów wraz z ich najważniejszymi cechami. Możesz wybrać ten, który preferujesz. Weź pod uwagę rodzaj parkowania, taki jak usługa parkingowego lub transfer na lotnisko. Korzystając z filtrów, możesz wyświetlić parkingi zgodne ze swoimi preferencjami, a także przeczytać informacje o samej firmie parkingowej.

Po dokonaniu wyboru otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mailem. W nim znajdziesz swoje dane, dane parkingu i szczegóły rezerwacji, a także potwierdzenie dat przyjazdu i wyjazdu. Ponadto znajdziesz tam również link z opisem trasy do parkingu.

Możesz zmienić i/lub anulować rezerwację do 24 godzin przed przyjazdem.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń