Czy płacenie przez Parkos jest bezpieczne?

Chcesz złożyć rezerwację za pośrednictwem naszej strony internetowej, ale masz wątpliwości co do bezpieczeństwa płatności online? Dokładamy wszelkich starań, aby płatności w Parkos były jak najbezpieczniejsze. Wszystkie nasze płatności online są przetwarzane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia z certyfikatem SSL podpisanym przez Verisign. Oznacza to, że zarówno dane osobowe, jak i dane bankowe są szyfrowane. Dzięki temu nie są podatne na cyberataki i nie mogą zostać przechwycone.

Mamy również opcję płacenia za pośrednictwem iDeal. IDeal to bezpośrednie połączenie między Tobą a Twoim osobistym programem bankowości internetowej. Dlatego masz pewność, że Twoje dane będą przetwarzane w bezpieczny sposób.

Bardzo cenimy sobie prywatność, dlatego też przestrzegamy obowiązujących przepisów dotyczących prywatności i wszystkich wymogów prawnych. Informacje nigdy nie są przekazywane stronom trzecim. Jeśli nadal nie masz pewności co do płatności online, to wielu dostawców parkingów oferuje możliwość płacenia na miejscu przy pomocy karty bankowej lub gotówki.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń