Co zrobić z uszkodzeniem samochodu?

W dobrej wierze oddałeś kluczyki do samochodu, a po zagranicznej podróży chcesz jechać prosto do domu. Kiedy uświadomisz sobie, że Twój samochód został uszkodzony, może to być bardzo frustrujące i rozczarowujące. Wielu dostawców parkingów sprawdza stan Twojego samochodu przy przyjeździe i wyjeździe. Jeśli tak nie jest, zaleca się zrobienie tego samemu, w razie potrzeby razem z członkiem personelu świadczącego usługi parkingowe.

Zawsze zgłaszaj szkody obsłudze parkingu i poproś o pisemne potwierdzenie. Jeśli tego nie zrobisz, to udowodnienie, że szkody wystąpiły na terenie parkingu, będzie bardzo trudne. Może istnieć kilka przyczyn szkód, jeśli nie będzie możliwe potwierdzenie przyczyny szkody, prawdopodobnie nie zostanie ona zwrócona. Możesz również skontaktować się z firmą ubezpieczeniową, aby uzyskać porady dotyczące postępowania z roszczeniem odszkodowawczym.

Ponieważ Parkos nie obsługuje miejsc parkingowych, decyzja o jakimkolwiek zwrocie kosztów nie należy do nas, ale do firmy parkingowej. Oczywiście z przyjemnością pomożemy Ci w rozpatrzeniu Twojego roszczenia odszkodowawczego.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń