Na czym polega usługa parkingowego przy lotnisku w Poznaniu?

Jeśli szukasz bardziej luksusowej usługi parkowania przy lotnisku w Poznaniu, to usługa parkingowego jest odpowiedzią. W przypadku tej opcji w dniu wylotu jedziesz własnym samochodem prosto do terminalu. Tam spotkasz się z pracownikiem zarezerwowanego przez Ciebie parkingu. Sporządzi on(a) krótki raport uszkodzeń Twojego samochodu i spisze stan licznika. I to tyle! Następnie możesz udać się do stanowiska odprawy pasażerskiej. W tym czasie kierowca odwiezie Twój samochód na bezpieczny teren parkingu.

Po przylocie z powrotem do lotniska w Poznaniu, kierowca odwiezie Twój samochód do terminalu. Odbierzesz kluczyki, ponownie sprawdzicie razem samochód i możesz udać się w drogę do domu - wygodnie, we własnym samochodzie.

 

Zalety

  • Zaoszczędzisz czas – przekazujesz samochód na samym lotnisku, więc nie poświęcasz czasu na parkowanie i dodatkowy transport na lotnisko.
  • Podróżujesz wygodnie – korzystasz tylko z jednego środka transportu (swojego samochodu), więc nie musisz przejmować się bagażami.

Wady

  • Musisz zaufać – w przypadku tej usługi nie odwiedzasz parkingu, więc nie masz okazji skontrolować teren. Na szczeście możemy zapewnić, że wszelkie firmy dostępne na naszej stronie są certyfikowanymi dostawcami parkingowymi. Osobiście i regularnie ich kontrolujemy.
  • Zapłacisz więcej – z reguły cena tej usługi jest nieco wyższa niż transferu na lotnisko.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń